Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » пет май 30, 2014 6:52 am

Изображение
Пожелавам на всички, които имат проблеми с колената да отминат и отново да сте във форма. Знам колко е неприятно. А половинчо казва само да внимавате да не си ги чупите като него. Преди 5 години когато си бях дошла в България с детето много ме боляха колената, дори едното се беше подуло. Не разбрах каква беше причината - климата ли нещо ми повлия, от това, че вдигах често детето, а той си беше доста тежък (сега като гледам снимки, голям шишко е бил :) ). Не си спомням с какво лекарство ги мазах, но след това не са ме боляли.
Да ви почерпя за рождения ден на Джон. Благословени сме с такъв невероятен приятел. Да е жив и здрав още дълги години!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Прекрасен ден!


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет май 30, 2014 7:04 am

:flow1: ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА! :flow1:
Урото е облачно,но свежо!ЙОАНКА,МИЛЕНКА, :hug: подкрепяща,приятелска!
БОНИ,всичко,което пишеш ,и в другите теми,ми е полезно :thumup: !
С люляковия извлек мажа ,там където боли!Помага ми!Аз съм доволна.
Пия и „STAVIEN“ и имам подобрение.
Дългите постове не ми се удават,но никога не ми е досадно,когато вие пишете.
:giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДНЕС ДА ВИ СЕ СЛУЧВАТ САМО ХУБАВИ НЕЩА! :giflo1:
:giflo1: СПОРЕН И УСПЕШЕН ПЕТЪК! :giflo1:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет май 30, 2014 7:11 am

Изображение

Добро утро :)

Йоанка, дано всичко да е успешно - болките ще отшумят, раната ще заздравее, ще остане само един спомен за произшествието :thumup: Дано никога повече да няма инциденти и да се успокоят нещата. Мисля си - защо не наречеш курбан за здраве на мъжа си :love:
ДА Е ЧЕСТИТ РОЖДЕННИЯ ДЕН НА ПРИЯТЕЛЯ ДЖОН - НЕКА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА СИ ПОМАГАТЕ И ДА ИМАТЕ БЕЗБРОЙ ХУБАВИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ :happybd:

Миленка, УСПЕХ И ХУБАВИ НОВИНИ - стискам палци :thumup:

Тук вали тихо и спокойно, дано няма бури и градушки :rain:

На всички желая успешен и хубав петъчен ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет май 30, 2014 7:13 am

ЙАНКА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЖОН!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЧЕРПКАТА!ДАЙ БОЖЕ,ВСЕКИМУ ТАКЪВ ЧОВЕК ЗА ПРИЯТЕЛ!
ДО ДОБРИТЕ И ИСКРЕНИ ХОРА ЗАСТАВАТ ДОБРИ И ИСКРЕНИ ПРИЯТЕЛИ!
ХУБАВ ДЕН!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет май 30, 2014 7:59 am

Добро утро :)
Йоанка, честит празник на Джон, да е жив и здрав, и много щастлив с нещата които върши
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет май 30, 2014 8:08 am

Хайде на кафе
Изображение
Тук цяла вечер валя, гърмя. Сега улиците са измити и въздуха по-чист :)
Хубав и щастлив ден, веселушки
451416_romashki_cvety_cvetok_buket_krasivye_polevye_korzi_1680x1050_(www_GdeFon_ru).jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 30, 2014 8:28 am

Добро утро!
Натали,много благодаря :hug: :hug: :hug: :hug: Хубав ден,нищо ,че е дъждовен!
Бони,не се е напишал вчера ,дори и на обяд е спал без памперс.Истината е ,че сега си позволявам да го пусна така,защото е в групата,където е лелка съседката на баба му и знам,че няма да го държи мокър,и той е спокоен с нея ,може да й каже и така...Вчера му прочетох/съжалявам,че го поизлъгах,но е за добро/ като гледаше картичките с котетата,че са поздрав,че е пишал на гърне.Може случайно да е останал сух,не очаквам веднага да свикне.Има и друга промяна в режима му.Откакто се върнахме от манастира заспива около 10 вечерта/не като преди след 12 :eeek: /,обаче сега става към 6 :D :D :eeek: :roll: :roll: .Все пак така е по-добре :wink:
Имаме вече добри вести от Йонка,чакаме днес и от Миленка :thumup: !
Милето -знам,че денят й ще бъде прекрасен :love: :thumup: !
Кате:hug: :hug: :hug:
За всички момичета :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
И на мен ми харесва да има повече за четене.Последно време не допринасям много за това но :wink: :tongue: Ако пишехме малко щяхме ,по-малко да се познаваме и по-малко да сме близки!Всеки да си пише каквото му е на сърцето,така става една комбинация от мисли и чувства съвсем реална като в живота,то това е хубавото на нашия форум-ние сме ,,истински,, ,такива ,каквито сме.Днес съм от 9 ч и ето имам възможност малко повече да пиша.Дядо ни закара и стана още по-бързо,дори успях и да закуся :) .
Нямам търпение за зарковия рожден ден :love: .Гледам го вчера ,вече е като момче ,нищо бебешко,говори като голям,отваря си хладилника/пита к,во има за ядене като голям :D / и сам решава какво да извади :roll: :D ..Пораснаха нашите момчета ,Кате!Да са ни живи и здрави всички деца!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет май 30, 2014 8:53 am

Добро утро!
10350437_314768178676154_3636817473751017794_n.jpg

Йоанка, радвам се, че операцията е минала успешно! Сега мога да пожелая на половинчо само бързо възстановяване, а на теб много търпение, защото знам какви мърморковци са мъжете като са болни :wink: . Няма значение, живи и здрави да са ни, другото минава.
Честит рожден ден на Джон! Жив и здрав да е, да има хубави дни и да се радва на добри приятели.

Мен в момента не ме свърта на едно място. Андрей не си вдига телефона, предполагам, че вече го подготвят. Обаждах се в болницата, казаха, че операциите са започнали, но неговият ред още не е дошъл. Сега остава само да чакаме. За пореден път се убеждавам, че с право честта да раждат е предоставена на жените, по-издържливи сме. Ако оставим на мъжете,те милите не могат да издържат. Снощи мъжът ми е вдигнал кръвно от притеснение, слагали са му инжекция да го свалят. Спомням си днешния ден преди десет години. Отидох на преглед и ми казаха, че оставам там, утре е ГОЛЕМИЯТ ДЕН, в който на бял свят ще се появи нашето момиченце. Изпаднах в паника естествено, много ме беше страх. И аз като него бях сама в болницата, таткото беше на работа, решихме да не притесняваме родителите ни предварително и всичко си го изживяхме самички. Слава Богу всичко мина и ето сега вече си имаме една малка госпожичка. Дано и днес всичко да се нареди и утре да си зарадваме детенцето за рождения му ден с това, че баща й вече е добре.
Хубав ден на всички!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 30, 2014 9:03 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Благодаря на всички за :coffee: и прекрасните картички! Йоанка,няма да мине без болка,важното е операцията да е сполучлива,пожелавам го на твоето момче! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Дидка,така е мила,растат и се усеща вече - Тони вече е в градината,не е във яслата,пъчи се,бил голям батко,много е трогателен,идва ми да го изхрускам това сладко детенце.Влади, благодаря на теб и други момичета,че ме подкрепихте относно дългото писане,Дидка е много права,така се опознаваме повече,близоста е по - осезателна,то,ако е за една картичка и няколко думи аз лично - няма дори да влезна във форума, по - бъбрива съм и ми се пише повече.Миленче, стискам палци,дано ни зарадваш с добри новини,дръжте се миличка,успех! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: При нас се излива дъжд,като за световно,никакви изгледи за спиране,но....Пожелавам на всички прекрасен ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 30, 2014 9:10 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :happybd: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мила Йоанка,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЖОН! НЕКА Е ЖИВ И ЗДРАВ,А ЩАСТИЕТО И РАДОСТА ДА НЕ ГО НАПУСКАТ С ТАКИВА ПРИЯТЕЛИ,КАТО ВАС!!! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!! :baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons:


Заключена