Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » чет май 29, 2014 4:02 pm

Дианка,тази песничка си я слушам последните два месеца почти всеки ден,така че благодаря!Страхотна е!
Йонка и Миленка,макар нито дума да не съм адресирала към вас,стискам палци и знам,че всичко ще е ок!
Танче,какво да кажа,мен чак от 1-2 дни малко ме отпуснаха коленете.Такова чудо,бях съвсем занемарила къщата :ooppss: :ooppss: ,просто едвам вървях...Днес малко си позволих повечко да почистя и гледам леко пак отече...
Влади,че как няма да споделиш радостта си,тъкмо ще повдигнеш духа,другото което е,при всички има и хубаво , и лошо,споделяме и така е по-леко!Мога само да си представям гордостта и щастието ти покрай децата :thumup: :love: !Браво на тях и на вас родителите!
Бони,...и при теб промени...живот... :) :wink:
Кате,как мина купона?
Всички останали момичета ги мисля ,никого не деля,просто напоследък не ми стига времето .Всичко чета и..оставям после да пиша,после обаче тенджери,перални,ютии, и не ,не съм най-работливата тук :D ,просто може би съм най-бавната.
Дано на 1 юни да е хубаво времето,че съм харесала мероприятие навън.Днес го пуснах с гащи и една торба чисти дрехи да го сменят.Ще видим как се е справил.Трябва да ставам.Пише ми се,но.......ето времето пак напредна...Много сте ми мили,специални и прекрасни!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет май 29, 2014 6:00 pm

Здравейте, мили хора!

Благодаря на всички ви за отправените молитви, положителни мисли и енергия, за това, че сте толкова съпричастни както към човешката болка, така и към всичко прекрасно, което се случва на всяка от нас. Благодаря, че ви има! Благодарна съм, че съм сред вас!
Останах си в къщи. Операцията ще е в 1 часа, а постъпването в болницата бе в 9 сутринта. Не исках да споря с половинчо, че трудно се излиза на глава с него. Примирих се и си останах в къщи. Ще ми се обадят от болницата, кога мога да отида да го взема. Моля се и вярвам, че всичко ще е наред!
Ще ви пожеля прекрасна вечер, а аз ще се възползвам от възможността да вкарам малко ред, да направя торта за рождения ден на нашия приятел Джон, който е утре и да се моля операцията да премине успешно!

Радвай се на специалните моменти , които всеки ден предлага , защото....днешният ден е всичко..., което имаш!
/Робин Шарма/
Приемете живота си като подарък – никой никога не ви е искал нещо в замяна за него.
Трябва само да се възползвате от хилядите възможности, които ви се предоставят и да прецените за кои наистина си заслужава да се бориш.
Радвайте се на всичко около себе си, не пропилявайте красивите мигове, радвайте се на всичко,което ви заобикаля, търсете щастието, независимо от това , с какви трудности трябва да се сблъскате.
Научете се да обичате!
За Зари, Тони и всички прекрасни дечица:
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 29, 2014 7:18 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! Дианка,сърдечно ти благодаря за поздравите към Тони и нас,бъдете и вие живи и здрави и много радост и щастие! Дидка,напълно споделям написаното от теб,аз също не деля никого,еднакво обичам всички момичета,всяка от тях е прекрасна,какво ще правим с тия колена,болят и от нищо не минава,ти поне нямаш излишни килограми,аз за себе си все това си мисля,че е от килограмите,но как се свалят тия пущини,реших миналия ден да се храня със сурови зеленчуци,измих чушките много добре,хапнах три от тях и не ми се ядеше повече,само след час едва не умрях от адски болки в корема и стомаха,сигурно са гъкани с нитрати,а кажи ми, как и с какво да се храня,това ми е голямо притеснение и имам чувството,че от всичкото това напрежение и тревожност пълнея повече,но стига,каквото това.Момичета, защо масово пишете,че досаждате с по -обширно писане и се стараете да не пишете много,но моля ви,има моменти в които не може просто така лаконично да опишем дадена ситуация,я си пишете повече,тук няма норматив,винаги се радвам на поста на Дианка,ето на това му се казва писане! :clap: :clap: :clap: Дидка,вчера приготвих доста храна за рожденият ден на Тони - празнуваха на село при родителите на Антон,ние не ходихме с Митака,той не може да стои повече от 15мин. седнал,все си поляга,после двамата вечеряхме и пихме по чаша винце за здравето на Писанчо,това е мила. Йоанка,чакам само добри новини от теб,изпращам ти цялата си положителна енергия,дано стигне до теб,Дани и съпруга ти,стискам палци,успех мила!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 29, 2014 7:23 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка, тоя сладък Писанчо е за красивото детенце Зари,лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет май 29, 2014 7:32 pm

Кате :hug: , благодаря ти мила!
Седнах да пийна малко кафе, че нещо ми е замаяно. Мислех си нищо да не ям и пия днес, но не издържах. Аз и без друго съм си много слаба и кръвното ми е ниско. Реших да не рискувам.
Не мога да се съсредоточа върху нищо. Тортата чака да я декорирам, ама ми е притеснено, не мога да мисля за друго в момента.
Обичам ви всички и много ми харесва да пишете по много. По никакъв начин не отегчавате! Пишете, моля!
:) :hug:
Спокойна вечер!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет май 29, 2014 9:07 pm

:rain: :night: ДОБЪР ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :night:
ЙОАНКА,сега,кагато пиша сигурно операцията е минала и то успешно.Бързо и успешно възстановяване на съпруга ти!
Стискам палци и за съпруга на МИЛЕНКА!
БОНИ,БЛАГОДАРЯ ТИ!Много е полезно ,това което си ни писала! :thumup:
ДИАНКА,записах си рецептата,не е трудна за изпълнение.БЛАГОДАРЯ!
ВЛАДИ,поздравления за дъщеричката ти :clap: !Толкова е хубаво,когато децата успяват ! :giflo1: за теб!
ДИАНКА,ВИВИ ще вземе изпитите.И тя е толкова старателна :thumup: !Утре ще ни пишеш! :giflo1: за теб!
МОМИЧЕТА,СПОКОЙНА НОЩ ВИ ПОЖЕЛАВАМ! :night:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет май 29, 2014 9:23 pm

Ето ме и мен привечер :)

Написах безкрайно дълъг пост и го изтрих неволно :nono: Опитах всякак да го възстановя, но ...

Сега ще бъда кратка :roll:

Йоанка, дано операцията да е минала успешно и момчето ти бързо да се възстанови :thumup:

Миленка, успех утре на Андрей - да мине всичко по най-добрия начин :thumup: Изпращам ви много сили и вяра :hug:

Влади, поздравления за успехите на девойката - нека все така ви радва :giflo1:

Дианка, сигурна съм че Виви се е справила блестящо :thumbsup:

Дидка, как се справи днес малкия мъж - надявам се успешно или почти :)

Миле, дано ти е полезна информацията. А ти как ползваш люляковото мазило - само мажеш или правиш компрес? Доволна ли си, има ли ефект?

На всички ви желая спокойна и хубава вечер :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет май 29, 2014 9:43 pm

Привет :)
Момичета, тук трещи, пресвятка, сякаш че света ще се свършва. При мама на село няма ток, пък тя на свещ плете, щото било рано за лягане :) щура жена.
Йоанка, вярвам че всичко е минало добре с операцията, направила си и декорацията и глезиш мало и голямо :) Ти си една голяма българска жена :thumup:
Миленче, и при вас всичко ще се нареди, само малко търпение :)
Танче, почна ли пържолките или трябва още време :wink: , ако искаш помощ близо съм :)
Дидка, още малко и онова нещо :wink: ще започне да слуша Зарито :)
Както трещи ме е страх за нета.
Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/K5KAc5CoCuk[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет май 29, 2014 10:29 pm

Добър вечер, момичета. Йоанка, толкова дълъг смс ти написах на телефона, но не го получи. Първо дано всичко е минало благополучно, второ да ти се извиня за снощи, но влизайки в училището сигнала изчезна, вътре в сградата няма обхват, а след церемонията беше късно да ти се обадя. Ще се радвам да се чуваме често, аз поне ще ти звънкам. След дъжд винаги изгрява :sun: :sun: :sun: слънце, казват хората и ето нашите момичета с болни колена :clap: :clap: са се изправили, само сега не се втурвайте да свършите всичката работа за да не залегнете пак. Иначе и аз съм ЗА дългите постове, никой не става досаден, като пише повече, даже е по-хубаво, когато има повече за четене, дай Боже хубави неща, но каквото такова, здраве да е. Благодаря ви за хубавите пожелания отправени към дъщеря ми, дано тези успехи ви се връщат на деца и внуци. Дианка, късмет на Виви. Лека вечер и сладки сънища.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет май 29, 2014 11:54 pm

Искам още веднъж да благодаря на всички за моралната подкрепа!
Преди малко се чухме, минала е операцията и са на път към вкъщи. Боли го много :cry: .
Аз бях тръгнала да взимам детето от училище, когато ми се обадиха от болницата, че са готови и чакат да отида да го взема. Заваля като из ведро, храната ми се готвеше още на котлона, аз се шашнах. Звъннах на Джон, ако може той да отиде да го вземе понеже е по-близо до болницата и знае къде се намира.
Влади, аз не мога да получавам смс-и, понеже преди време направих някаква фалшива регистрация и ме заливаха с смс-и и за да се спася, блокирах всички входящи. Но ще се чуваме, може по всяко време да ми звънкаш.
Това е за сега при нас. Борбата продължава. Дано болките отшумят по-скоро и бързо се възстанови!
Миленка, ще се моля за вас дано всичко мине успешно!
Лека нощ на вас!


Заключена