Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » пет май 09, 2014 6:12 am

:sun: ДОБРО УТРО! :sun:
ПОЖЕЛАВАМ ВИ УСМИХНАТ И УСПЕШЕН ПЕТЪК!
( А аз слагам бързоходките и на работа .)


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет май 09, 2014 6:53 am

Здравейте, прекрасни момичета!
Ивка, заслужена почивка! Наслади й се!
Дидка, радвам се, че си попаднала сред приятни хора. Дай Боже да си намериш добра работа!
Миленка, добре дошла отново!
Дианка не се обажда и отсъствието и е осезателно! Липсва ми нейната усмивка!
Бони, сигурно сега ще си по-ангажирана, но когато имаш възможност се обаждай!
Кате, Натали, Танче, Кейти, Mиле (дано не пропускам някой) :hug:
И всички останали момичета, които по-рядко се включват, сигурно сте доста ангажирани, но се обаждайте от време на време. Хубаво е когато компанията е пълна.
Влади, тук полицаите са човечни и тяхната цел не е да рекетират водачите на превозни средства, а да следят за безопасността на движението. Тук има много камери и който превишава разрешената скорост се заснима, получава си снимката и сметката в пощенската кутия и трябва да си плати, ако иска да няма наказания. Според мен така е справедливо.
ДОБРО УТРО!
Усмихнете се – един топъл, слънчев ден е пред нас, един ден на който ние да предадем смисъл и да го направим прекрасен….
Най-щастливият човек на света не е този, който няма проблеми, а този, който се научава да живее с неща - далеч не идеални..
Да бъдем радостни, да бъдем щастливи и нека душите ни полетят като птици – волни, свободни, които са намерили пътя към своето щастие….
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 09, 2014 6:57 am

Добро утро!
Благодаря,Ивка!Благодаря,момичета!
Първите четири дни са теория,преподавателката е с голямо чувство за хумор,ведра,леко води часовете,беше ми много интересно и бързо мина половиния ден.Давам си сметка как с позитивен човек леко минава всичко :thumup: .
На всички лека работа!Приятен ден!
Изпих си кафето във вашата прекрасна компания и ставам да се приготвя,че и Зари да събудя.
Благодаря ,Йоанка,много ми се ходи на работа!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет май 09, 2014 7:19 am

Добро утро
Нося кафето, но ще пия по-късно
Изображение
Отивам да ми пуснат кръвчица за едни изследвания и пак ще дойда :)
Лек и хубав ден
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет май 09, 2014 7:20 am

Изображение

Добро утро :giflo1:

Колко сте ранобудни момичета :) Благодаря за кафенцата и хубавите думи :hug: И аз набързо пийвам моето кафе :coffee: и ... зачезвам да се трудя.
Йоанка, истина е - сутрин приготвям закуска, чай, давам лекарства и ... така. Моето кафе е набързичко, сервирам и обяда /под капак/, оставям бисквитки и т.н. за занимавка. С две думи имаме си едно голямо дете в къщи. Не иска да излиза навън, духа му вятър, става му течение, а в същото време го болят краката от обездвижване :tongue: Голяма сме идилия, добре че се опитвам да обръщам нещата на шега :wink:

Дидка, радвам се за теб - дано е все така :thumup:
Дианка, как сте миличка - обади се :hug:
Миленка, чудесен релакс - с любими хора и без нет :tongue:

Хубав и успешен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет май 09, 2014 7:20 am

ЗДРАВЕЙТЕ РАНОБУДНИ ПОЗИТИВНИ МОМИЧЕТА!
ЗАРЕДИЛИ СТЕ СЕ СЪС СИЛИ И ДОБРО НАСТРОЕНИЕ
С КОИТО ДА ПОСРЕЩНЕМ И ИЗЖИВЕЕМ ДНЕШНИЯ ПЕТЪЧЕН ДЕН.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
1558379_628991610502811_119669337_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 09, 2014 7:26 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,прекрасни дами!!! Сядам на :coffee: и да ви се порадвам,наистина ви се радвам - бързате сутрин за работа,но винаги намирате време за топла дума тук,благодаря ви,много сте мили!!! Дидка,много се радвам за теб,дано само хубави неща се случват!!! Прекрасен ден, мили момичета!!! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 09, 2014 7:29 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Пожелавам ви - весел,усмихнат и пълен с настроение ден!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет май 09, 2014 8:09 am

Добро утро! Идвам и аз с кафето :) .

Изображение

Кате, снощната картичка много ни хареса, благодарим ти! Хубав ден и на теб ти пожелавам!
Дидка, много се радвам за курса, имаше нужда да разнообразиш ежедневието си. Ако можеш пък и работа да си намериш после ще видиш как ще живнеш още повече.
Наталка, дано изследванията да са добри. Разбрах, че си отпускарче, наслаждавай се на почивката.
Йоанка, за пореден път се убеждавам в това, че живеем в различен свят. Много точно си го казала - там полицаите помагат на хората, а при нас гледат как да те забият. Мъжът ми мина през половин Европа, никъде не му правиха проблеми. На нашата граница с Румъния обаче са го държали половин час да го "проверяват" - само защото им се виждал съмнителен - минавал през нощта и ибил брадясал, а той през този ден беше на волана 19 часа. Накрая са му казали да им даде две кутии цигари, които са си внесени съвсем законно. Като ги е попитал защо трябва да го прави са му отговорили, че иначе ще то проверяват още два часа. Коментарът е излишен!
Ивка, Танче, Кате, Миле, лека работа!
Бони, и аз съм като теб в момента, само дето лекарства не давам. Но нали си имаме гост, ще трябва да го обикаляме и да си го глезим! Сега си допивам кафето и ставам да готвя, че после ще тичам на работа, а половинката като се събуди ще търси нещо за ядене.
На всички ви пожелавам усмихнат ден!

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 09, 2014 2:50 pm

Върнах се и ще си легна малко.Нещо става с моите стави,едното коляно ме поотпусна,другото ,сега пък капачката,ме боли доста.Ако е лекичко няма да обърна внимание ,какво остана пък да се жалвам.
Искам да похваля някого :) -организаторите на курса.Осигурени са учебни материали,тетрадки,дори химикали за всички.Като добавиш ,че и ще дадат ваучер или стипендия/не знам как да се изразя/,за да можеш спокойно да учиш.Някой е помислил ,че тези хора /и аз :) /се нуждаят от всичко това,осигурен е компютър пред всеки....Това обучение е за безработни.
После пак ще ви погледна как сте :wink: .


Заключена