Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » пон май 05, 2014 10:07 am

Добро утро!
При нас е мрачно и студено, цяла нощ валя. Отново ми протече в кухнята. Днес половинката като се върне от работа ще монтира разклонителя на стената, че снощи едва успяхме да го изключим на време. :)
Сипвам кафе и ви желая усмихнат ден!
Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон май 05, 2014 10:11 am

ИЛИ,желая всичко добро !!! Изображение :love: :love: :love: Писали сме заедно успешна седмица ти желая !!! :) :) :)

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон май 05, 2014 10:24 am

Дианка :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 05, 2014 10:31 am

Добро утро!
Дианка,много са им ИСТИНСКИ проблемите,явно е че има семейства,където липсва тази ВЪЗВИШЕНА ЛЮБОВ,щом ще си извежда децата на квартира,щом ще й давам от моите завивки,от моите чаршафи,поне това да не купува.Много е красиво това ,което описвате,но има деца ,които гладуват, и майките им мислят какво да им сложат за закуска,обяд и вечеря , и въобще не им е до големи трепети!Ако има нейде такава любов-щастие и благодат,ако не-поне да се надяваме на мирно съжителство,защото това е истината!И споко ,аз съм си все същата ,но колкото и да съм оптимиска,все пак ,,виждам,, как вървят нещата при 90 процента от обкръжението ми , и това никак не ме радва.И да ,боли ме ,за всички,защото имам сърце и чувства!И искам всички да сме добре.Затова и ме е яд,когато виждам изход и решение в много ситуации,но явно днес времената са такива,че е по-лесно да захвърлиш всичко.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 05, 2014 12:03 pm

Мили момичета,не успях да си ви поздравя подобаващо :wink: :) .Тръгнах да правя списък за пазаруване ,малко на скайпа,малко по телефона ,запилях се.. :D
Приятен ден и успешна нова седмица!
Дано не съм била груба в предния си пост,но нали ежедневно си споделяме мислите ... и аз така :wink: .

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон май 05, 2014 12:21 pm

Привет :)
Нямах време сутринта за кафе, но сега съм с вас :)
Днес малко ще си помогна за утрешния празник и после ще почивам.
Дидка, как е крачето.
Бони сигурно някъде почива, после ще ни разказва.
Хубав ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон май 05, 2014 1:00 pm

ДИДКА,Зная ,че това ,което пишеш го изживяваш и не искаш никой да страда ...аз не съм по-различна ,още по-вече ,че имам някакъв опит точно такъв не зная ,но подобен .....горчив и парещ ,който се опитвам с годините да забравя ....нищо не ми е чудно ,а напротив дори до болка познато ......може би единствената разлика ,че имах подкрепата на родителите ми , и че ми помогнаха да стъпя отново на крака ... .....Времената наистина много се промениха ,промениха се и хората ...за жалост ........Всеки изразява това ,което чувства .....всеки изразява мнение ,погледнато през неговия оптически ъгъл .....така е и всеки е прав за себе си ....Идеални неща в живота няма ,както на теория ,така и на практика .....ако можем да помогнем и да направим на някого добрина или да му помогнем да се усмихне ....вечерта сигурно ще си легнем по-спокойни ,и удовлетворени ,че и днес сме свършили едно добро дело .... :) :) :) Ето нещо и от мен ....любимо ,публикувала съм го много пъти .....защото ,наистина НАДЕЖДАТА е тая ,която ни остава ,за да стане и света по-добър ,и хората по-човечни ....................................Четирите свещи, спокойно горяха и бавно се стопяваха...
Беше толкова тихо, че можеше да се чуе, какво си говорят.
Първата свещ каза: „Аз съм СПОКОЙСТВИЕТО” – но, за съжаление хората не знаят, как да ме съхранят. Мисля, че не ми остава нищо друго освен да изгасна. И огънчето на тази свещ наистина угаснало.
Втората свещ каза: „ Аз съм ВЯРАТА”. За голямо съжаление аз съм, никому ненужна. Хората не искат да знаят нищо за мен, затова няма смисъл да горя повече. Едва произнесла тези думи, подухнал лек ветрец и изгасил пламъка на ВЯРАТА.
Доста тъжна и Третата свещ казала: „Аз съм ЛЮБОВТА”. Аз нямам повече сила да горя, хората не ме ценят и не ме разбират. Те се ненавиждат вместо да се обичат, а също мразят тези, които държат най-много на тях. Без да чака повече и тази свещ угаснала.
Изведнъж в стаята влязло дете, то видяло трите угаснали свещи и уплашено извикало:
- Аз се страхувам от тъмнината. Вие трябва да горите – моля ви, аз не мога без вас.
Развълнувана от думите на детето, Четвъртата свещ каза: „Не се страхувай и не плачи, докато аз горя, винаги можеш да запалиш и другите три свещи – „Аз съм НАДЕЖДАТА”! Никога няма да напусна хората!
ЛЕК ДЕН !!! :) :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 05, 2014 1:18 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мила Дианка,само ако знаеш,как ме трогна,дори си поплаках - момиче,ти си истинско съкровище, радоста от факта,че ние с Дидка се уважаваме изключително много и показваме по някакъв начин привързаност, те е направил щастлива - това го може само човек с огромно сърце,лишено от всякакви негативи,ще кажа простичко и ясно - ТИ ОЗНАЧАВАШ МНОГО ЗА МЕН,ЗАЩОТО СИ ЧОВЕК И ТО МНОГО СТОЙНОСТЕН! БЛАГОДАРЯ ТИ!!! Изпращам ти цветя Дианка,заслужаваш много повече от това! Исках още да пиша,но много се разчувствах,не всеки ден срещам хора,които се радват на някого,напротив....

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 05, 2014 1:38 pm

ДИАНКА,МНОГО МИ ХАРЕСА!ПРИЗНАВАМ И ЗНАМ,ЧЕ Е ТАКА!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 05, 2014 7:26 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер, мили момичета! При нас вали яко,студеничко е,но и топлото ще дойде,тогава ще се жалвам от него! Момичета,пожелавам ви прекрасна предпразнична вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена