Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср апр 16, 2014 6:55 am

Добро утро!
Ще напиша нещо,което не е в ,,добро настроение,, така че може да не четете нататък...Но така тече денят на Веселият готвач дидурана :)
Бони,благодаря,но на нея нищо не й е приоритет в живота.Да става дума И ЗА финанси,и за труд-що да съм се главоболяла.Защото агне не коля,просто ще сготвя подходяща храна /като за курбан/за трима,реално не правя кой знае колко,никого не съм поканила,нали ако погледнеш от друг ъгъл трябва да вечеряме...Тя си е такава и по празниците-що слагаш тези нови покривки,кога ги купи,само се мориш....Ако оставя на нея,няма как да разбереш празник ли е, делник ли е,защото няма нищо едно нещо в обстановката ,което да показва Коледа ли е,Великден ли що ли :thinking:
Никой от моите кръвни роднини не дойде с мен в София за кураж ,ама защо ли-че то смяна на две клапи и ремонт на предсърдна стена е нещо обичайно...Сестра ми и тя не дойде,нямало кой да й гледа децата.Обаче за ходене по почивки и гуляи до ранни зори край морето има.Бащата на Зарко-също,човека си имаше спокойствие да си иде на работа.Че коя съм аз де!!!!!!!????Той се опитва да се държи мъжки,пола му може да е такъв,но държането според мен-не!Баща ми беше неоткриваем в този момент,и той по гуляи.......До мен стояха тогава две приятелки....
Гледам да не мисля за това,но по това време и покрай Дианка,ги преживявам отново....С тези хора аз живея и днес...Явно живота ми струва по малко от 2 скумрии ,5 картофа и една бира :thinking: Аз обаче ще си слагам покривките,украсата,ще си правя труд/за Зарко и мен/ и ще продължавам да си ценя живота ,защото се борих и молих много за него!!!!!!!!!!!Ако бях умряла щеше да бъде голям ангажимент покрай мен,добре,че съм жива/малко черен хумор :eeek: :eeek: :D :D :wink: :wink: /


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср апр 16, 2014 7:12 am

Такааааа.........Добро утро,мили приятелки!Това :wink: може спокойно да четете....Желая ви прекрасен ден!
Кажете кога ще боядисвате яйцата?
Аз ще потърся някакви идеи за украсяването им в интернет,че има какво да се желае :wink: Купила съм един розов заек,две свещи и остава една покривка детска великденска,защото нямам /мернала съм си една/.
Ставам да се приготвяме,после пак ще ви пиша.
Хубав ден и лека работа!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср апр 16, 2014 7:25 am

Дидка, мила, не мисли за тези неща. Прави това, което те прави щастлива! :hug: Ето това стихотворение ти изпращам сега и ти желая много Любов! Бъди влюбена в живота. Ти си човек, който го оценява, радва се на малките неща и точно това те прави истински човек! Бъди себе си и си живей живота така, както ти харесва!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср апр 16, 2014 7:29 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/XjS4HxR6k2w[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=XjS4HxR6k2w

Добро утро :giflo1:

Йоанка, Дидка, благодаря ви момичета :hug: В дъждовното утро пия кафе с вас и отивам да се трудя :coffee:

Дидка мила, наистина в трудни моменти човек иска да има близки хора до себе си. Нормално е те да са загрижени и разтревожени, но ... какво да се прави ... не винаги в живота се случва така :thinking: Това е тяхната карма ... Ето, ти си имала до себе си две приятелки, не си била сама в трудния момент. Да, зная, много боли когато най-близките ти хора са безучастни, но ... това не зависи от теб :( За пореден път доказваш колко силно момиче си, затова Бог те дарява и с това прекрасно детенце :love: Радвай му се, бъди здрава, празнувай всеки повод и слагай всичко ново на масата. Така ще възпиташ и създадеш един добър ЧОВЕК, който ще се научи да обича и уважава :thumup:
Нямам повече време, но ти желая да вдигнеш гордо главата си и да се усмихнеш - ти си една прекрасна майка :love:

Хубав ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср апр 16, 2014 8:18 am

Добро утро :)
Дидка, ти си пример за кураж, обич и всеотдайност.
Ето нещо Великденско за вас със Зарито
Изображение
Днес имам професионален празник :)
Да са живи и здрави всички юристи и работещите в тази сфера, а останалите да нямат нужда от нас :) :wink:
Изображение
21195412.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср апр 16, 2014 8:18 am

Добро утро!

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср апр 16, 2014 8:23 am

Изображение
Добро утро !
Велика сряда е днес - ден, в който да се замислим за приятелството, за предателството и стойността на истински ценните неща, които не струват пари.
Нека денят ви бъде изпълнен с любов и красота, бъдете заобиколени с истински и и верни приятели и не позволявайте
на негативните емоции да превземат съзнанието ви.
Мислете с уважение и почит за хората, които обичате и ви обичат.
Успешен ден!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср апр 16, 2014 8:26 am

Изображение
Наталка, честит празник!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 16, 2014 8:29 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро на ВЕЛИКА СРЯДА,мили момичета! Приятно е сутрин да види човек,толкова красота и топлина - огромна заслуга на Йоанка,сърдечно благодаря мило момиче! :clap: Дидка, с голяма болка прочетох написаното от теб,но то не е нещо ново в живота ти - сега имам уговорено излизане,но по -късно ще намеря време да се чуем.Момичета,пожелавам ви прекрасен ден! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 16, 2014 8:32 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Момичета,наближава ВЕЛИКДЕН, заредете се с много добрина,обич и топлина! :giflo2: :sun: :giflo2:


Заключена