Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » ср мар 19, 2014 10:26 am

Здравейте момичета
Прочетох отгоре ,отгоре това което сте писали
Много съм изтървала а нямам време да чета всичко
За това искам да пожелая на всички които са имали рожден ден да са много здрави и много късмет
Май вече всички са здрави и повече никакви болести
Аз си взех няколко дни отпуск и бях при дъщерята на вилата
Работа в градината колкото искаш
Връщам се то и у нас работа
Седнах да ви пожелая приятен ден и да се залавям
Ще мия прозорци ,затова варненки да чакат дъжд
Изображение
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср мар 19, 2014 12:54 pm

Добър ден ! Изображение Пролетно ,красиво и цветно!!! Наистина ,ДИДКА ......някак по-лесно се диша ......ЙОАНКА,хубаво преди няколко дни се обърна към ЗИМАТА :read: Зимо,чуваш ли ?! МАМИ,искасх да пиша поне малко ......аз с малко не мога :D от няколко дни вече станахме от инвалидната количка и ходя и аз на училище .....трудно ми е ,но трябва да нося чантата да му помагам за тоалетната и въобще да го наблюдавам в междучасията да н го съборят ......Докато е в час влизам чрез играта му в ФБ ,чета и форума ,но за жалост не мога да пиша ,иначе съм осведомена за всичко ,ако липсвам аз ....то е друг въпрос ???!!! :clap: :yee: :clap: И сигурно ,защото на някои момичета им липсват дългите ми постове .... :tongue: Както и да е вчера прибягах и до последния магазин и май си избрах готварска печка ......SIEMENS....поръчах я ,ако го има и модела ....тия дни може и да я имам .....ще падне едно ,голямо готвене ,докато ми мине мерака ..... :hungry: :chef: :hungry: и после пак ще готвя ,но за да не са гладни домочадието ....Вторият срок завърши в понеделник тук ,толкова съм щастлива ...от всички преподаватели чух толкова мили и ласкателни отзиви ....то не е само успеха ....какво да я правя да е пълна отличничка и да няма елементарно възпитания ,едната госпожа дори я целуна и я познайте имаше ли по-щастлива майка от мен ....всяка втора дума бе добро дете ,учтива ,културна и с мисъл за всички около нея ....било хора или животни !!! Да ми е жива и здрава ,и дано Бог да и помага да стане добър човек ....реализацията да я има и успее ,но да стане добър човек .....хора много ,но но точно добри човеци в днешно време за жалост ...рядкост !!! поднасям и моето кафе :coffee: Изображение През живота си открих две безценни неща – да учиш и да обичаш. Нищо друго – нито славата, нито властта, нито постиженията, сами по себе си – не могат да имат същата непреходна стойност. Защото, когато животът ви приключи, ако можете да кажете "научих" и "обичах" ще можете да кажете и "бях щастлив".Доброто настроение сутрин е добро начало за един чудесен ден! И както казват хората: Ако денят ви започне с усмивка, има голяма вероятност и така да завърши!
Затова усмихвайте се, чувствайте, обичайте, мечтайте,.. живейте днес, защото днешният ден струва повече от два утрешни..
Позволете на слънцето да изгрее в душите ви, да стопли сърцата ви и да озари стъпките по пътя на вашето Днес!
Вълшебна и слънчева Сряда, приятели!Изображение [youtube]http://youtu.be/VTzEpjJq3Fw[/youtube]

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср мар 19, 2014 4:06 pm

Привет, момичета!
Дидка, това е за Зари, браво на детето - ще става все по-разбран и послушен.
Изображение
Дианка, чудех се къде се загуби, а ти ученичка си станала :). Поздравления за Стелиос и напредъка му! Като се възстанови напълно няма да има нужда от твоята помощ, но сега трябва да си до него. Бързо възстановяване на момчето! Поздравления за Виви! Все така да продължава и да израстне един истински и достоен човек!
Хайде на следобедно кафенце:
Изображение
Приятен следобед и хубава вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 19, 2014 7:18 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Дианка,точно така,правилно си ме разбрала - липсваш ми много тук - с теб ми е много интересно,а и пишеш много,затова,моля те не се засягай,радвай се,че има хора на които си нужна,обичам те! :winkiss: :winkiss: :winkiss: Днес се поразходих,посетих ежедневния зеленчуков пазар,взех пресен спанак,утре ще спретна баница.Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 19, 2014 7:20 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: На най- сладкото и послушно момченце Зари,лека и спокойна нощ! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 19, 2014 7:22 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Миленка и Веси,лека,весела и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср мар 19, 2014 8:30 pm

Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/Ln5CaIq5XKo[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср мар 19, 2014 8:52 pm

ПРИВЕТ !!!Изображение МАМИ,мила МАМИ .....аз и да се засягам ......живота е толкова красив и кратък ....нали знаесх ,че аз винаги съм от розовата му страна и в кръга на шегата попитах ....Вчера и в ФБ една приятелка ми писа по повод на спагетите ми със скариди ...първо искаше спагети ,после реши ,че иска лично да и ги занеса ...в крайна сметка я попитах мен ли искаш или скаридите ......Последните ,поднесени от теб ,че ми липсваш много ...бяхме чудна компания някога ..от тия приятели ,които не сме всеки заедно ,но когато се видим ,все имаме какво да си кажем и да се посмеем най-вече !!! Бъдете верни на ценностите си. Бъдете честни. Винаги вършете най-доброто, на което сте способни. Вършете онова, което ви доближава до мечтите ви. Грижете се за себе си, за семейството си, за приятелите си. Отнасяйте се с хората с уважение. Бъдете човекът, който кара околните да се чувстват специални. Накарайте околните да ви запомнят като човек, който притежава добро и честно сърце.
С други думи, инвестирайте Любов в живота си. Защото когато обичате живота, животът ви отвръща с Любов..БлагоДарна съм и завършвам деня с добри чувства,.. с обич, с усмивка,.. в хармония и мир... и с мисълта, че животът е прекрасен!
Пожелавам ви тиха, уютна и спокойна :love: :love: вечер, приятели! :love: :love: Изображение Изображение Едното сладурче е за ВЕСИ ,а другото за ЗАРКО !!! :love:

CVETETO3101
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 161
Регистриран на: пон авг 08, 2011 5:29 pm
:: 10 рецепти от CVETETO3101

Мнение от CVETETO3101 » ср мар 19, 2014 10:04 pm

dianakatou толкова хубаво си го казала - чисто и дълбоко от душа... :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср мар 19, 2014 10:47 pm

Изображение
Утре наистина идва Пролетта, ще е топло и приятно. Днес дъждът почти стопи снега.
Изображение


Заключена