Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет фев 27, 2014 8:21 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Благодаря ви за :coffee: - при нас Слънчо щедро е огрял,вчера беше пак така! Пожелавам на всички прекрасен и успешен ден! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет фев 27, 2014 8:27 am

Добро утро момичета!
Само при нас ли грее слънце?
На всяка от вас изпращам по един слънчев лъч за добро настроение :)
Няма лошо време.Времето е емоция и ще е такова каквото ние си го направим!
Красив четвъртък!
1010081_265045626988684_1907546894_n.jpg

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет фев 27, 2014 9:42 am

Здравейте момичета! Благодаря за :coffee: и хубавите пожелания!
И при нас е слънчево от сутринта, дано е хубав денят!
Аз досега бях в училището на нашето голямо момче. Вчера ме извикаха от работа в училище и аз веднага отидох. Едно момче било нашето дете, бутнал го на земята и му натискал главата в пръстта. Цялото лице ожулено, до веждичката - спукано, бащата на това момче беше извикан в училище и той ни закара до спешно отделение - там промиха раните и залепиха голямата рана. Аз си взех Мартинчо и си стоя в къщи, а тази сутрин отидох в училище - госпожата беше уведомила директора, много се разправяха с побойниците(две момчета), утре викат родителите. Аз се притеснявам много, нашето момче е много кротко и притеснително дете. Дано се оправят нещата, момчетата обещаха, че повече няма да го бият.
Кате, оправяш ли се вече, дай Боже!
На всички пожелавам хубав и спокоен ден :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет фев 27, 2014 11:46 am

Верче, много лошо, но дано се оправи детето. То раните ще заздравеят, но другото...дано ги преодолее и стане по-смел! И моят малчуган в къщи ми се ежи, но иначе е притеснителен и не обича да се изявява.


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет фев 27, 2014 12:58 pm

Изображение
ха ха ха :clap: :clap: :clap:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет фев 27, 2014 4:54 pm

Верче,мила потресена съм от случилото се,
колко лоши деца има и каква агресия живее в тях,а съм сигурна,че никой родител не би научил децата си на лоши постъпки.
Дано Марти не е много уплашен и стресиран миличкият,бързо да се възстанови,
желая ви въпроса да се разреши по-най-добрият начин.
Ужасена съм миличка,пиши как се развиват нещата и как е Марти.
Прегръщам ви силно :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет фев 27, 2014 4:56 pm

Таничка, и аз съм една от тях :clap: :yee: :rotlf:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет фев 27, 2014 5:32 pm

Здравейте,ВЕРЧЕ ,много лошо ......и тук започна да се говори и действа срещу училищния терор на "апашите " .....Вчера Виви ми показа едно видео ,в което участват ученици от тяхната гимназия точно на такива сцени ....отврат .......почти всеки ден коментира за еди неин съученик ,който има някакъв проблем ,дргите са г усетили и му се подиграват и бият ....моята госпожица (откъде толкова настървена ) отисхла при подобна ситуация да им иска мнението :read: ....и да ги помоли тримата да намерят някои апаш като тях ,а не момчето и да се правят на мъже ......сега сподели ,че единият и е посегнал да не се меси ,а другите са я наругали ....коментирахме доста ,казах и да не се занимава ...а тя ми сподели и сега ,замисляйки може би е и права "Няма да се занимавам аз ,няма ,друг ....момчето е безпомощно и така тоя тормоз ...всеки ден ???!!! Няма да стане ....не ме е страх ....да ме ударят само .......ох,викам си това е моето мъжко момиче и ми прилича много ....не иска никого да вижда да страда ,било човек или животно ...така и заради едно куче бе направила голям панаир и дори им предложи ,ако не го искат да не го тормозят ,а да го дадат някъде да се грижат хора ,кото ще го обичат ....радвам се ,че е активна и я вълнуват проблемите на обществот ,трябва от малка да има мнение. На вас пожелавам възможно най-бързовъзстановяване ,защото не есамо раната ,а е и психиката най-вече !!! :love: При мен спокойно ,слънчево и тихо ...до утре ще ви видя по-късничко !!!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет фев 27, 2014 7:15 pm

Верче, много неприятна ситуация. Дано малката душичка не е ранена много и успее да се пребори с лошотията.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет фев 27, 2014 7:22 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! Верче,направо съм ужасена - наблюдавам как още от много малки децата са обсебени от агресия,а в същото време си давам сметка,че не произхождат от лоши семейства,дали е заложено всичко това,просто не проумявам,но потърпевшите от тия изблици се чувстват травматизирани,може би трябва повече внимание към децата,дано твоето момченце се оправи,говорете му,че тепърва ще се сблъсква с подобни типове,успех миличка! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви лека и прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена