Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » ср яну 29, 2014 7:04 pm

Бони, добре, че си успяла все пак да се прибереш. И при нас положението е такова. Днес установих, че са ни свършили почти всички плодове за фрешове и чаках да спре да вали дъжд, за да изляза да напазаря. Улиците непочистени, плувнали в киша и където и да стъпиш потъваш в локви, които под снега не се виждат. А как се е заледило, ужасно е!
Сега и аз ще ти правя компания с ракийката :) , който иска да се присъедини към нас :) ! Приятна вечер на всички!

Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср яну 29, 2014 7:18 pm

Добър вечер,момичета ! БЛАГОДАРЯ на всички за красивите пожелания ,много сте мили и как да не ви обича човек !!! При вас сняг,замръз и студ ...при нас едни силни бури ,един дъжд ,който прилича на библейска катастрофа ...а през нощта и град ,и понеже нямаме покриви през нощта си мислим,че камъни валят ......вчера на много пъти прекъсва и хета ,а в понеделник голям проблем и с телефонните връзки .....звъня ни народа да честити и ....трета глуха,но зима е и е нормално да се наблюдават подобни метеорологични състояния ,въпроса е да се обличаме подходящо ,вие да внимавате да не се подхлъзнете ,да не излизате много-много без повод и въобще да внимаваме ! :read: БОНИ,четейки ти поста се опитах да си представя ситуацията .милите толкова ви мисля как ходите на работа в това време ,аз съм отвикнала от много години и ми се струва планина ,четейки и чувайки всичко това ! Освен всичко друго гърлото и при мен е болезнено ,драскащо и въобще ми е някак отпуснато ...а в петък ще не партито .... :eeek: :? :eeek: опазил ме Бог ....няма отменяне вече затова днес изпекох блатовете и утре трябва да я сглобявам тортата ....и много ,много приготовления още ...надявам се да търча до последния момент и вечерта да си легна удовлетворена ......от постигнатото . :yee: Както и да е сега отивам да приготвя нещо за хапване ,а на вас да пожелая една красива и топла вечер !!! :) :) :) МИЛЕНКА, :) май след твоята и на БОНИ ракийка да си налея и аз ...хем да се постопля ,хем да ви правя компания ...тогава НАЗДРАВЕ!!! наливайте всички по една и ....ви чакаме !!! :D

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 29, 2014 7:22 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! За съжаление и при нас е непочистено,добре че снега спря и се показа слънчице следобяд,сега е много приятно вън,няма студ.Бони,Миленче - наздраве момичета,аз ще пийна чаша вино! :clap: Пожелавам на всички,лека и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Дианка,успех мила!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 29, 2014 7:24 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Дидка и сладко Зарче,пожелавам ви лека,спокойна и вълшебна нощ милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


ani4ka12
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 44
Регистриран на: вт окт 23, 2012 12:04 pm
:: 51 снимки от ani4ka12

Мнение от ani4ka12 » ср яну 29, 2014 9:29 pm

:D :D Здравейте момичета днес е много студен ден ,и виелици ,добре е че няма училище иначе незнам как ще ходят оставам тук една запалена камина който е по-замръзнал да се стопли ,ии не забравяйте да подържате огъня ,а сега Лека вечер. :sleep: :sleep: :sleep: :rainbow: :rain: :sleep: :sleep: :sleep:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср яну 29, 2014 9:36 pm

:night: ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :night:
И аз ,като БОНИ,имах емоции с транспорта. :( Всъщност, не можах да се придвижа до работата си!
На 2 спирки съм от центъра,но отидох с такси.Качих се в автобуса и след 5 спирки,шофъора спря и не продължи,
заради непочистен път.Звъних на диспечера на транспортната фирма–неотговаря.Звъних на 112 и ми казаха,че ще
уведомят дежурния по община,да почистят пътя.Отново с такси се прибрах.Възмутена съм от безотговорното
отношение на кмета и общинарите.
ИЗВИНЯВАЙТЕ,че ви занимавам с моите неволи!
ДИАНКА,ще се справиш и партито ще бъде на ниво! :thumup:
Аз съм на чай,но няма да пропусна компанията! :)
:night: ПРИЯТНА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср яну 29, 2014 10:06 pm

Кате, ако си мислиш че не изпих и чаша вино :tongue: Пред топлата камина и мъркащата котка направо ми дойде отморяващо :wine:

Дианка, пази се миличко - чака те доста работа по подготовката за гостите. Сигурна съм че ще бъдеш перфектна :thumup: После да покажеш снимки :)

От мен спокойна нощ и сладки сънища на всички :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет яну 30, 2014 2:39 am

И аз да се разпиша...Може би днес ще съм по-,,дълга,,.Пише ми се,вие преценете колко да четете :wink: :)
Тази сутрин Зарко рано се напишкал и ревна ,и след като го преоблякох го взех при мен и.....се събуждам след 10 :) :roll: .Скачам,закуска-солени мъфини,нямаше сготвено,няма време за компютъра.Наталка,би било чудесно това,което предполагаш,но не.Вярно е,че от известно време има мъж до нас,но сме само приятели.Споменавам го сега,защото вчера отново направи жест към нас.Звънна ,сетил се,че няма как да изляза да напазаря,нито мога Зарко да нося,нито кой знае колко покупки.И тъй като сме излизали с детето знае и ,че не обича много да върви :) Направих списък/пратих го дори за памперси/ какво ми е нужно и картата си дадох,и всичко ми бе доставено с усмивка.И сто пъти ми звънна да пита,нещо да не обърка.И отново ОЦЕНЯВАМ ЩО Е ТО ПРИЯТЕЛ В НУЖДА СЕ ПОЗНАВА.И като е болен Зарито, звъни да пита как сме.Има и няколко случая да ни води и прибира от яслата.Миналата година преживя ,,нещо,, и много ми споделяше.Сега казва,че се успокоява покрай нас.Бившия свекър и той мина няколко пъти да пита как сме,трябва ли ни нещо.Да са живи и здрави!Сред вас ,сред приятелите ми и сред хора като гореспоменатите,човек се чувства добре.Нищо ,че сме затворени в ,,снежния,, капан :roll: :wink: .
Има още за писане,не ми се спи,но ще се опитам.Не съм си измила чиниите :ooppss: и това ме чака като стана,и тава за мъфини ,и още една тава..уф........Спокойна нощ!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет яну 30, 2014 4:25 am

1459254_603071606396624_2059874328_n.jpg
Добро утро момичета :)
хайде сега по кафенце ,а после ще му мислим :)
Момичета,май на всякъде е така с тази зима и ние тук сме с много сняг,но що годе е почистено,
градът ни е малък и няма градски транспорт(когато дойдох да живея тук,не исках никъде да ходя без автобус
беше ми странно,но се свиква),така,че сега ходя пеш на работа :wink:
Дианка,дано днес си по добре доста работа те чака.
Миленче,Бони,Наталка,Миле желая ви днес да нямате препятствия по пътя.
Дидка,много се радвам за вас добри хора има,браво на вашият приятел :thumup:
времето ми накъся ще обувам ските и изчезвам :D
Желая ви прекрасен ден!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет яну 30, 2014 5:16 am

Добро утро!

Изображение

Хубав ден!


Заключена