Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон яну 20, 2014 7:03 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Хайде на :coffee: ,на работещите - лека работа! Пожелавам на всички прекрасен ден! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон яну 20, 2014 7:05 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Мили момичета,започнете новата седмица с много вяра в доброто,много обич в сърцето!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон яну 20, 2014 7:17 am

ДОБРО УТРО,УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА!
Мисля да водя Зарко на ясла от 9ч.,снощи заспа в 1.10 :eeek: .........
Бони,дано не са ти сериозни притесненията!Ставам,после пак ще пиша,по-подробно :wink: :tongue: !

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон яну 20, 2014 7:29 am

Добро утро момичета
Кате раничко си на линия Сигурно си гледала Григор
Браво на момчето
Дидка щом ще водиш Зарко на градина значи е добре :clap: :clap: :clap:
На всички ви желая приятен и успешен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон яну 20, 2014 8:12 am

:flow1: ДОБРО УТРО! :flow1:
:giflo1:МОМИЧЕТА,ЖЕЛАЯ ВИ ХУБАВ ПОНЕДЕЛНИК И УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА! :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон яну 20, 2014 8:13 am

Добро утро :)
Хайде на кафе
Изображение
Нова седмица, нов ден.
Дидка, добре си решила за яслата, щом Зарито е добре нека лудува с децата.
Танче, ти днес не се изсилвай много, а ще ти си наложи и доста да разказваш, пази гласа :)
Момичета, искам да ви благодаря, че през миналата година при боледуването на съпруга ми бяхте до мен :heart: :hug: :heart: Сега спокойно мога да кажа, че лекарите си свършиха работа и резултата е отличен, вече 3 месеца очното налягане е нормално и от 5 вида капки се ползват вече 2. Благодаря ви, че ви има и съм част от това голямо приятелство.
Изображение
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон яну 20, 2014 8:19 am

Здравейте момичета :)
пия си кафенцето с вас и ви се радвам,
рано сте се захванали със задачките, а аз нали съм втора смяна още мързелувам :wink:
Дидка,радвам се,че Зарито е добре,нека играе с децата :thumup:
Наталка,съобщаваш ни прекрасна новина,браво на половинката и на лекуващите го лекари,
пожелавам ви още по- вече да се подобрява и знай винаги ще бъдем до тебе във трудност и радост :hug: :hug: :hug:
Желая ви успешен старт на новата седмица и
един прекрасен,усмихнат и слънчев ден!
1456652_637991439572878_1250541738_n.jpg

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон яну 20, 2014 8:42 am

Наталка ,надали ще приказвам много :rotlf: :rotlf:
Сигурно ще бягат от мен да не ги заразя,а пък началниците така ги е истрах от зарази ,че може и да ме изгонят да се лекувам :agr: :agr: :agr:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон яну 20, 2014 9:40 am

"Бог те вижда...
Ще дойде време и той ще те попита:" Беше ли добър... ?"
Дано да можеш да му кажеш, че поне си опитал..."
Р.Бах Добро утро и спорна седмица ........Аз и тая седмица ще опитам ,пожелавам го и на вас ,веселушки !!! :) :) :) Благодаря ви за красивите думи ......доста се чудех дали да го споделя с вас ....но в крайна сметка добре съм сторила ......еееей,не съм само това мъжко момиче и аз си имам слаби страни .....но важното е ,че мисля положително ,усмихвам се и ...се опитвам да "заразя " възможно повече хора около мен !!! :) Колкото до моята равносметка ,правя я и се замислям .....за много подробности ,които в тоя забързан живот въбще и не ги усещаме ,а камо ли да ги видим .....НАТАЛКА,много се смях на твоя пост .....долу-горе е така навсякъде .....Вчера прекарах един чудесен ден с хора,които обичам , красиво и мило .....така е почти всяка неделя .... МИЛЕНКА ,и аз като БОНИ лееееко ти завидях за красивия изглед на фона на лебедите .....да си призная не съм виждала подобна гледка,но още повече ми хареса ВЕСИ ,радвам се че оползотворяваш неделното време по тоя начин ...и аз така процедирам ,нека се постопли и морето ни зове ,да ти е жива и здрава !!! Днес било и Петлиовден ....ето и малко инфо
Петльовден е български народен празник, тачен за здраве на момченцата.
По народному празникът е известен като Ихтим, Ихтима, Петльовден, Петеларовден или Петларовден.
Последните три названия са свързани с основната обредна практика – жертвоприношение на петел.

В Странджанския край, където народният култ към св. Евтим е особено развит, всяка жена коли за здравето на своите деца черен петел. Там вярват, че св. Евтим е господар на детските болести и той предпазва от “детешката” и “вънкашната болест” (детски паралич и епилепсия).

Според народа празникът символизира плодовитостта на момчетата.

20 януари е и Ден на младото семейство. Нека се множат младите семейства ,нека уважават по-възрастните ,нека имат работа и нека са щастливи !!! НАТАЛКА ,нещо си знаела вчера ,слагайки петела да се вари ... :wink: БОНИ ,аз като съм притеснена обикновено чистя ....мноооого чистя ....всеки с нещо трябва да компенсира притеснението ......аз пък сега се замислям с танци ?! :tongue: ...Оставяме парцали и тигани и ...танцуваме .....лек и красив ден !НАТАЛКА, щях без малко да пропусна ,много се радвам за съпруга ти ,защото всички органи са важни ,но очите ....много нужни ,браво и на докторите и само хубави новини !!! :)

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон яну 20, 2014 12:04 pm

Здравейте!
Виждам, че седмицата започва с хубави новини :) .
Зарко е на ясла - значи е здрав, дано този път да се задържи по-дълго.
Наталка, много се радвам за съпруга ти, много се измъчихте, но ето, че е имало за какво.
Танче, успешен ден, след толкова дълга почивка днес трябва да летиш :) .
Ивка, лека работа и на теб!
Миле, ти вече отдавна си изпила кафето си и сигурно вече си хукнала по задачи. Нека и твоят ден е споен и хубав!
Кате, благодаря за хубавите пожелания!
Дианка, хубаво е човек да намира време за хората, които обича. Дано да имаме повече такива възможности.
Бони, твоята липса винаги се усеща. Дано да не ти се е случило нещо лошо, а просто сутринта да си се успала и да си нямала време за компютъра. Стискам палци всичко при теб да е наред.
На всички пожелавам хубав ден и цяла седмица, изпълнена с нови и само хубави предизвикателства!

Изображение


Заключена