Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » ср яну 15, 2014 7:52 am

Ето ме и мен с кафето Добро утро и приятен ден
Изображение
Изображение
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср яну 15, 2014 8:05 am

Добро утро :)
Хайде и аз с кафето при компанията
Изображение
Усмихнат и позитивен ден ви желая.
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср яну 15, 2014 8:09 am

Добро утро!
Виждам, че от вчера си имаме добри новини от Дианка :clap: :clap: :clap: . Радвам се, че операцията е била успешна! Дано всичко лошо да е отминало и Стелианош скоро да се възстанови и физически, и психически!

Изображение

С удоволствие сядам да си изпия кафето във вашата компания! Чакам Верчето, Дидка и Катето също да се присъединят :D . Ние с Рокчо ще ги чакаме :) :wink: . Той вече е нареден на коленете ми и се опитва с муцунка да натиска буквите по клавиатурата. От операцията е все така - види ли ме, че сядам, идва и се намества в мен, все иска да се сгуши. Вече е доста по-игрив, като бяга даже си стъпва на болната лапичка. Като върви все още явно го е страх и си я пази, но се надявам до някой друг ден да се престраши. Вече нямаме търпение да ходим по разходки.
Аз хуквам по задачи, а на вас пожелавам приятен и спорен ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 15, 2014 8:31 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили,прекрасни момичета! Тая сутрин тук е експлозия от пожелания и много позитивизъм,благодаря ви мили приятелки,невероятни сте милички,чувствам се много щастлива с вас! Миленче,много се радвам за Роки,дано напълно се възстанови душицата! :clap: :thumbsup: Сега, ще пийна :coffee: с вас и се заемам с готвене - прекрасен,усмихнат и много успешен ден на всички ! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 15, 2014 9:18 am

ДОБРО УТРО!ТУК ОТНОВО Е ПРЕКРАСНО!ТАКА Е ,КАТЕ,ПРОЧЕТОХ ПЪРВО ТВОЯ ПОСТ И НЯМАХ ТЪРПЕНИЕ ДА ПРОЧЕТА ВСИЧКО ОСТАНАЛО!
ДИАНКА,МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВАС,НЕЗНАМ КАКВО ТОЧНО ДА НАПИША,ЗАЩОТО ЗНАЕШ ЧЕ МАЙ АЗ СЪМ НАЙ-ГОЛЯМАТА ПАНИКА :ooppss: СРЕД ВАС,ЗАТОВА САМО ЩЕ КАЖА-ВСИЧКО МИНА,МИЛА,КУРАЖ,ВРЕМЕ И ОТТУК НАТАТЪК ДА НЕ СЕ СЛУЧВАТ ТАКИВА НЕЩА!
ПОСЪБРАХМЕ СЕ ПАК,НИНКА Е ПИСАЛА,ДИАНКА СЕ ВЪРНА,АНИЧКА НЕ НИ Е ПРОПУСНАЛА...,МИЛЕНКА Е ТУК...
ХУБАВ ДЕН,ЩЕ ПИША ПОСЛЕ, ЧЕ ТРЯБВА ДА СВЪРША НЯКОИ НЕЩИЦА :wink:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср яну 15, 2014 3:14 pm

Здравейте, момичета!
Свърших си задачите за деня и надничам да ви видя. Чакам ви на кафе. Към него ще добавя по един фреш да се предпазим от идващия грип.

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 15, 2014 3:21 pm

И аз надничам тук от около час и ви чакам.......

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср яну 15, 2014 3:39 pm

И аз съм на линия
Току що се върнах от процедурите-опекоха ме и ето ме тук
Изображение
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср яну 15, 2014 3:40 pm

Добър ден , колко е хубаво ,че има ХОРА, с които докато общуваш ти се отваря сърцето ,деня от мрачен и дъждовен се превръща в слънчев сгрява сърцето и душата ми и ми дава надежда да вярвам,че добротата е около нас .....Върнах се от седма страница до днес и четох ....четох и проумях точно по-горе споделеното ....БЛАГОДАРЯ от все сърце на всички за загрижеността ......няма да споменавам поотделно ,обичам ви всяка една по мой начин ,единственото ,което ме интересува е да сте здрави всички и хората ,които обичате и да сме винаги плътно и в радост ,и в трудни моменти ...защото живота е низ от предизвикателства и изпитания ,които ни правят по-силни ,по-човечни ,по-търпеливи и не на последно место по-добри ..."През живота трябва да преминаваме с усмивката на стюардеса, която знае, че нещо не е наред със самолета."
.....Това като за увод ,смятам ,че е достатъчно :) И така дължа много пожелания и за да не ме изневери паметта .... :? :eeek: :? не съм виновна аз ....единствено ЕГНето :D и така Сигурно много други неща не знам и не съм се научила, но са ме научили да благодаря. За всичко. За внимание, за обич, за помощ, за грижи, за споделено време и приятелство.Благодаря на всички, с които ме срещна до днес живота! За всяка среща и за всяко познанство има причина! Благодаря,но тя трябва да има почетно място всеки ден! И така отзад напред вървя ....ИВЕ,ЙОАНКА,ДЖОН ...ИЛИ-ЙОЛИ,Честит Ивановден на всички! На именниците здраве, здраве, здраве и любими хора- да споделят празниците, да нищят делниците, да прескачат трудностите и да следват мечтите си заедно с тях! Прехвърлям се към празнуващите на ЙОРДАНОВ ДЕН ....и естествено първо към БОНИ !!! ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !!!Бъди здрава, за да можеш да даряваш на любимите си хора много обич, хармоничност и приказна загадъчност! Не познавам по-висок полет и размах на човешкото сърце и лекотата, с която напомняш на всички ни, че имаме правото да растем през целия си живот - стига да не сме забравили да намъкнем големите дрехи на мечтите си и така сгушени, както в големия татков пуловер, да вярваме, че светът е мястото, в което можем да реализираме всяка една от тях! Да те има! ЗАРКО,ЗДРАВЕ,УСМИХНАТО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ,ОБГЪРНАТ ОТ ЛАСКИТЕ И ОБИчТА НА МАМА !!! ИВКА, и по-точно БОГОМИЛ от все сърце здраве ,късмет и попътен вятър в осъществяването на всяка твоя мечта !!! ТАНЧЕ ,здраве,щастие и късмет !!! На ВЕСИ ,да е честито името ,да ежива и здрава ,отлична ученичка за радост на всички <МИЛЕНКА нека пораствайки постигне всичките си цели и мечти !!! МИЛЕ,към теб чувствам нещо индивидуално ,и не зная защо .....това чувствам :) Бъди здрава, много обичана и щастлива! Продължавай още по самоотвержено да посрещаш предизвикателствата на живота и бъди сигурна, че винаги ще постигаш това, което пожелаваш! Бъди все така истинска и усмихната . Казват, че позитивните хора привличали щастието и късмета. Нека и през следващите 100 години те да са с теб, докато се радваш на живота и любимите ти хора! OOOO,отново съм писала доста .....но имам да наваксвам ....НАТАЛКА ,снощи направих забележка на 'ПИЛОТА" ДА ВНИМАВА и смеейки се се сетих за твоя съвет ...и естествено ме попита уж ми правиш забележка ,а се смеееш :eeek: и са засмях още по-вече ,защото знаех защо се смея .....трудничко със скоростите из къщи .....търпение !!!МИЛЕНКА,цяла перипетия сте имали с Роки ,дано да е здравда ви е верен приятел и да прекарвате весели мигове заедно !!! тъкмо се бях зарадвала ,че моюга да качвам картинки ....уви не успявам ,но пък затова ще ви пожелая един красив и спокоен остатък от деня !!! МАМИ,да сте здрави и да се наслаждаваш на уюта в къщи с любимите хора ! :love: Един от малкото моменти, в които си казваш- картите се подредиха... и си отдъхваш.Най-малкият...сега започва важен период в живота си-отново, на чисто и вярвам -успешно...ВЪПРЕКИ........Казват, че това е щастието... И за всички вас ,моите приятелки : Живеели двама съседи. Дошла зима, паднал сняг. Първият съсед станал рано и излязъл да разрине снега пред дома си. Докато работел, погледнал в съседния двор, а там – идеално утъпкана пътечка.

През нощта валяло пак. Сутринта първият съсед станал половин час по-рано, за да се хване за работа, а в другия двор отново била проправена пъртина.

Това се повторило и на следващия ден. Когато съседите се срещнали,първият попитал:
-Слушай, как успяваш да изчистиш снега толкова рано сутрин?

Вторият първоначално се учудил, а после се усмихнал:

-Аз никога не го чистя. Приятелите ме посещават. Лек ден !!!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » ср яну 15, 2014 4:28 pm

Здравейте,слънчеви момичета!

Въпреки мрака,който ни е забулил днес,вирусите,които ни връхлитат,ние отново сме тук,в нашето местенце :love: .
Въпреки,че в 12.20ч.,след като изпратих своя пост,всичко се изтри,а бях писала,писала....
Все пак,отново ще опитам и се надявам,че поне този ще се чете....
Йоанка,благодаря ти,миличка!Бъдете живи и здрави и Бог,да ви закриля!

И аз,съм приготвила кафенце :)

Изображение

Хубав следобяд!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена