Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб яну 11, 2014 7:57 pm

:winkiss: :night: :winkiss: Дидка и Зари,лека и много спокойна вечер милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 11, 2014 8:19 pm

:giflo1: :heart: :giflo1: Момичета,много ми допадна тая извадка,споделям я със вас. :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб яну 11, 2014 9:28 pm

Привет, веселушки :)
Верче :hug: :hug: :hug: за съжаление има злобни и неудовлетворени хора, които могат само да злорадстват, прати ги на ма..... им, те сами по себе си са нещастни.
[youtube]http://youtu.be/q8IsaTWjpq8[/youtube]
Днес съм доволна от времето, проветрих къщата, изпрах пердетата, измих прозорци и щори, оставих си и нещичко за утре, че да не се олежавам много :wink:
Доволна съм, че нищо не смути плановете ми.
Дидка, по-добре ли сте.
Дианка, чакаме те.
Миленче, тича ли вече малкия бяс.
Спокойна вечер, веселушки.
Вечна му памет на Гого
[youtube]http://youtu.be/oCPuEFqPCyM[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 11, 2014 9:35 pm

Ето ме и мен по вечерите :)

Днес и аз като Наталка се развихрих ама не по прозорците :wink: Тук за първи ден от месец насам нямаше мъгла и беше приятно топличко. Прибрах Коледната украса и се понатъжих мъъъничко, но си казвам че тя прави път на нови празници. Дано сме живи и здрави назима да я сложим пак и да е още по-богата :)
Естествено след това се наложи да оближа цялата къща, че прах се е натрупал тук и там, да се завъртя в кухнята и ... денят се изниза :tongue:

Дидка, как сте - Зари смъкна ли температурата? Дано да преминава всичко и ти да се успокоиш :hug: Чудя се баща му като го вижда болничък и като знае че си сама и трябва да се справяш с всичко, не му ли трепва сърцето, не е ли съпричастен :thinking: Какво сърце трябва да има човек :?

Верче миличко, горе главата - добрите приятели се познават в трудни моменти :hug: Бъди горда и над дребните приказки на дребни душици. Кажи си че те не са достойни да си им приятел, благослови ги с любов и освободи живота си от тях. Зная че е трудно, изживях го във връзка с работата преди няколко години, костваше ми мнооого, но това изпитание ми даде и много и ме научи на много неща. Затова не гледай и слушай какво става зад теб. Който иска ще ти каже нещата в очите и с отворено сърце. УСПЕХ - И ДА ЗНАЕШ ЧЕ СМЕ С ТЕБ :heart:

Миленка, радвам се за Роки - излезе герой и мъжко момче. Затова ни се отблагодаряват с неподправена обич животинките :love:

Дианка, с нетърпение те очакваме :hug:

Хубава вечер, спокойна нощ и сладки сънища на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб яну 11, 2014 9:36 pm

Здравейте, мили приятели!
Снощи тъкмо бях тръгнала да пиша, но мъжът ми се прибра и ни замъкна по магазините. Прибрахме се чак в 11 часа. След празниците винаги има големи разпродажби и си накупихме разни парцалки :). Милия, нали нямаше работа почти 2 години. Но сега го натиснах да си обнови гардероба да се почувства и той малко по-добре :). Не знам дали ви казах, но започна работа в началото на тази година. Дано годината бъде добра и успешна! Малко преди Коледа му съобщиха, че го наемат в една от фирмите, в които кандидатства и това беше "чудото на тази Коледа" за нас.
Днес се успахме с детето много, чак ме е срам :ooppss:
Опитвам се да пооправя къщата, че "бомба е паднала" :).
Искам на ви благодаря за всичко - за това, че ви срещнах и сте част от моя живот! Благодаря ви за вашето приятелство! Обичам ви много и ви прегръщам силно :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Благодаря на Павел и Неви, че са създали това местенце и на всички вас, които го правите толкова красиво!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 11, 2014 9:50 pm

Йоанка, честита нова работа на половинката ти - дано е успешна, да я работи с желание и да го удовлетворява :thumup:

Ти си прекрасно момиче и съм сигурна, че винаги всяваш баланс в семейството :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб яну 11, 2014 9:50 pm

Мила Верче, има хора, които винаги са ядосани и постоянно търсят конфликт. Обърни им гръб - битката, в която се борят не е с теб, те се борят със самите себе си. Забрави това, което те е наранило, но не забравяй урока, на който те е научило.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб яну 11, 2014 9:53 pm

Бони, благодаря, мила! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб яну 11, 2014 10:24 pm

:night: ДОБЪР ВЕЧЕР! :night:
НАТАЛКА,днес и аз съм доволна от деня–слънчев :sun: и усмихнат :) !
ВЯРЧЕ,едва ли има някой от нас,който да не е срещал лицемерни,злобни и завистливи хора.
Отминавай ги с достойнство и ще се почувсваш по–добре! :giflo1:
Йоанка,честити ви покупки и успех на съпруга ти с новата работа! :thumup:
КАТЕ, :thumup: ,много хубаво го е казал ШЕКСПИР,да можех винаги да го прилагам!
:night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ ВИ ЖЕЛАЯ,МОМИЧЕТА! :night:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб яну 11, 2014 11:08 pm

Здравейте мили момичета!
Съжалявам, че писах предния си пост, нещо си изпуснах нервите :thinking:
БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО И УСПОКОИТЕЛНИТЕ ДУМИ! Аз повече няма да се притеснявам от тези неща, решила съм да загърбя всичко и само напред. Децата и семейството ми да са добре, да са здрави - другото е бели кахъри(така казват старите хора) :D
Дидка, как е Зарко? Много боледува горкото дете. Пожелавам ви скорошно оздравяване, а на теб повече спокойствие :thumup:
Миленче, как е кученцето? Ами то си е член на семейството, дано се оправи, за да се успокоите и вие :thumup:
Радвам се, че намирам тук утеха от всички притеснения, щом вляза срещам вашите прекрасни , оптимистични думи. КАКВО ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА - ПРЕКРАСНИ И ВЕРНИ ПРИЯТЕЛКИ! :D
БЛАГОДАРЯ ВИ! :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена