Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » чет яну 09, 2014 9:45 am

Добо утро момичета, сядам на готово със сервираните кафета от вас :)
Миленче,стискам палци всичко с Роки ще е наред, ще чакам с нетърпение новини.
Дидка,как е Зарко :?
и от Дианка чакаме новини.
Усмихнат ден от мен!
1011984_658468374191851_663385916_n.jpg


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 09, 2014 5:33 pm

:zwyncheta: Привет, прекрасни момичета,моля да ме извините - сутрин рано започвам с бясно темпо да готвя и не ми остава време да седна на :coffee: със вас,нека изясня причината,след смяната на вратите се наложи да боядисаме антрето,направиха го децата,благодарение на златните ръце на моя зет всичко е направено перфектно,утре ще слага ламинат,перваэите и ще режем лентата,после следва кухнята,поръчахме вече пълно ново оборудване,а на пролет или лятото ви чакам на гости,заповядайте милички! Бони,веднага ти отговарям - благодаря на Бог,поне засега всички са добре,Митака е много щастлив от ремонтите и новото,което се внася в къщи,душица мила,само да го видиш,усмихва се широко и доволно,мила Бони, просто времето ме притиска засега - играя главна роля, кетъринг,барман - напитки,съответно безалкохолни,фрешове,кафе и почти не сядам,а децата само ме хвалят,това е мили момичета при нас,хубавите неща топлят душата и сърцето на човек,а сега,като сме събрани заедно - просто не се описва с думи,то се усеща! Миленче,поглеждах няколко пъти да видя дали си писала,само се моля - дано всичко е наред! Сега милички ви пожелавам лека,весела и много приятна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 09, 2014 5:36 pm

:giflo1: :night: :giflo1: Дидка и Зари,дано сте добре милички,пожелавам ви лека и спокойна нощ!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

ani4ka12
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 44
Регистриран на: вт окт 23, 2012 12:04 pm
:: 51 снимки от ani4ka12

Мнение от ani4ka12 » чет яну 09, 2014 7:11 pm

:coffee: :sun: :flow1:
tost9.jpg
cvetia55.jpg
:innocent: Тия цветя са за всички момичета от форума.Момичета вие сте цветята на форума като :giflo1: ви чета разбирам колко се обичате ,и уважавате :hug:.и помагате на всеки отзивчиви момичета.


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет яну 09, 2014 9:13 pm

Здравейте!
Ние се прибрахме преди малко от клиниката. Операцията мина. Рокчо излезе от упойка и го изписаха. Сега скимти и ми къса сърцето. Дано по-бързо да му мине болката!
Спокойна нощ!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 09, 2014 9:52 pm

Привет девойки мили :)

Миленка, радвам се че всичко мина успешно - ще се оправи Роки, той е герой :thumup: Лека полека ще премине всичко . Какво да се прави - животинките стават като член от семейството. Свикваме с тях и се радваме и страдаме с тях :love: А заради децата си правим какво ли не ... Ако някой преди време ми беше казал, че ще гледаме коте на 13-тия етаж, нямаше да повярвам ... И че след първата загуба, пак ще си гледаме коте - също. Но ... факт е че сега си имаме Сигма и й се радваме отново и я обичаме, въпреки беличките й :tongue:

Кате, браво на вас - в тази зима да правите ремонт си е живо геройство :thumup: Не че е много студено, но все пак си е зима :roll: Радвам се за вас - нека ви е хубаво и уютно и със здраве да си ползвате подновената къща :clap:

А при нас е такава мъгла - нямам думи. Вече цял месец не се вдига - малко се разрежда и отново се спуска. И това е само в града ... Иначе си грее слънце наоколо и си е топличко, понякога почти пролет. Какво да се прави - тук е или най-топло, или най-студено, или най-мъгливо. Все нещо е най - ...

Дидка, вече 2 дни въобще не се обаждаш - какво става с вас :hug: :hug: :hug:

Ани миличка, радвам се че ни приемаш така :hug: Пиши и ти, включвай се - тук всеки е добре дошъл и за всеки се намират добри думи и приятелско рамо :love: И винаги има кой да ти подаде ръка :)

Дианка, всеки ден те очакваме :hug:

Спокойна вечер момичета и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет яну 09, 2014 10:48 pm

Хей момичета здравейте :)
прибрах се от работа и бързам да чета новини за Миленка ,Дидка и Дианка
Миленка радвам се за Роки,ще мине всичко
ще се оправи и ние като Бони си имаме вече 7 години едно коте Сиса и всички му се радваме и обичаме :)
Дидка днес никаква я няма как ли е Зари :?
и пак нямаме новини от Дианка,дано са добре.
Кате,браво на вас радвам ви се :thumup:
Момичета таях във себе си една неприятна новина,но вече не мога- трябва да споделя с вас
изчаквах да минат празниците,на моя братовчетка синът и е само на 9 год.,а му откриха тумор в главата.
още на 1 ноември миналата година,оперираха го в София ,а от началото на декември са в Турция
там са му направили 3 операции.Те са от Русе,братовчетака ми е журналист в Дарик Радио казвам това защото може и да сте чули за случеят
по няколко пъти на ден се призовава за него,а цяла Русе работи за негова подкрепа много концерти и театри,
изумена съм и се възхищавам на толкова добрина браво,всички работят за една кауза.
Исках само да споделя с вас много ми дотежа,нейният баща и моят татко лека му пръст бяха като братя и все не ми излиза от главата
сега майка подържа връзка с родителите и,а аз със тях.(само исках да споделя с вас моята мъка,благодаря ви,че ви има)
пиша разбъркано и моля да ме извините,но се развълнувах.
Лека нощ и сладки сънища.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 09, 2014 10:54 pm

Ивка мила, зная за това дете - има много добри хора, които помагат. Дано се оправи детето, от сърце се моля за него - дано Бог му помогне :thumup:

Трудно е и много тежко, но какво да се прави - страданието и радостите са дадени на нас, хората ...
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 09, 2014 11:16 pm

:heart: :heart: :heart: Мила Ивка,много мъка и страдание има,но когато детенцето ти страда - това, да не дава Господ на никого.Тая вечер даваха пак за дядо Добри,добре че има и такива хора като него,така плаках,винаги като го видя плача и се разстройвам - Бог да го благослови! Ивче,дано,от сърце се моля,вашето детенце да има шанса да се възстанови,да е живо и здраво,разбирам мъката ви,Бог да е с вас! Дианка,виждам те мила,как сте мило момиче,всичко наред ли е ??

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет яну 09, 2014 11:21 pm

Здравейте момичета
Преди да си легна надничам да видя как сте
И добри и не много добри новини
Миленче Роки ще се оправи -сигурна съм

Дано и това детенце оздравее Ще стискам палци
Дано и при Дидка и Дианка нещата да са наред
Желая ви спокойна вечер
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена