Какво сготвих днес - Декември '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Sirena » нед дек 15, 2013 6:19 pm

Днес си отиде едно пиле....
Пилешка супа и пиле с ориз и булгур, сложих и зеленчуци да стане по-богато. Десерта е сухи пасти от магазина.
Лека вечер.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » нед дек 15, 2013 10:34 pm

:emotshapka: :zwyncheta: :emotshapka:Здравейте весели :chef:.Снощи бяхме на българско коледно парти и моят фасул остана за днес.Десерта е плодове.Спокойна нощ и успешна нова предколедна седмица :eleni: :emotshejna: :eleni:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » пон дек 16, 2013 12:04 am

Привет!
У нас кисело зеле със свинско, за десерт - плодове.
Лека нощ и успешна нова седмица! :elha: :zwyncheta: :elha: :zwyncheta:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 16, 2013 6:15 pm

:zwyncheta: :snejenchovek: :cook: :snejenchovek: :zwyncheta: Привет,весели :chef: ,днес сготвих Печено пиле с картофки,Салатите са разнообразни - кисели краставички,камби пълнени със зеле и моркови,десерта - цитруси - мандарини,портокали.ЕЛИ,пиши кога тръгвате,отсега ти пожелавам лек път и щастливо завръщане у дома!Прекрасна вечер на всички!!! :emotshapka: :zwyncheta: :zwyncheta: :eleni: :zwyncheta: :zwyncheta: :emotshapka:


rydd
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 85
Регистриран на: пон юни 21, 2010 12:10 pm
:: 81 снимки от rydd

Мнение от rydd » пон дек 16, 2013 11:35 pm

Сега малко по спокойно преди празниците прясно зеле без мръвчици лазаня картофена салатка и туршийка домати и различни продове

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » вт дек 17, 2013 12:04 am

Здравейте мили ми :chef:.Благодаря Кате :giflo2: :giflo1: :giflo2: пътуваме живот и здраве в събота.rudd,може ли рецептата за лазанята изглежда доста изкушаващо вкусна :hungry:.Таткото ни е нощна и с малчо вечеряхме сандвичи с пилешко месо и кашкавал и картофено пюре със сирене.За десерт плодове.Спокойна нощ и весел вторник :snejenchovek: :santa: :snejenchovek: :zwyncheta: :snejenchovek: :zwyncheta:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт дек 17, 2013 9:59 am

Здравейте! :zwyncheta:
Прекрасни, изкушаващи снимки :clap: !
А аз снощи направих шкембе чорба/всички я обожаваме/, за десерт имаме портокали. Днес няма да готвя, имам от зелето със свинско, има и от шкембе чорбата.
Прекрасен, спорен и усмихнат ден! :zwyncheta: :elha: :snejenchovek: :zwyncheta: :elha: :snejenchovek:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » вт дек 17, 2013 10:27 pm

Привет весели :chef:Днес сме на руло стефани,сос от майонеза и кисело мляко,печен омлет със сирене и салата от домати.За десерт мандарини.Спокойна нощ и късметлийски ден :yee: :zwyncheta: :candle: :zwyncheta:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср дек 18, 2013 8:02 pm

:zwyncheta: :snejenchovek: :cook: :snejenchovek: :zwyncheta: Привет,весели :chef: - днес сготвих Супа пиле,Пържен Шаран,Салатите са разнообразни - от приготвена зимнинка,десерта - мандарини,ябълки.Прекрасна вечер на всички! :zwyncheta: :emotshapka: :elha: :emotshapka: :zwyncheta:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет дек 20, 2013 7:29 pm

:zwyncheta: :emotshapka: :cook: :emotshapka: :zwyncheta: Привет веселушки,днес сготвих Яхнийка - пиле със зелен фасул,Салата от варени картофи и червено цвекло с краставица,ябълка,магданоз,десерта - плодове - грозде,мандарини и портокали.Прекрасна вечер,мили веселушки! ЕЛИ,ЛЕК ПЪТ МИЛО МОМИЧЕ И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА РОДНА ЗЕМЯ!! :eleni: :elha: :eleni: :zwyncheta: :snejenchovek: :emotshejna: :snejenchovek: :zwyncheta:


Заключена