Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » пет ное 22, 2013 7:13 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/1i8y3Grh_b8[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=1i8y3Grh ... ture=share

Добро утро :)

Йоанка, Ивка, благодаря за кафето и хубавите пожелания :hug: Няма нищо по-хубаво сутрин от чаша ароматно горещо кафе :coffee:

Петък е ... Любимият ми ден от седмицата :clap:

Йоанка, ще се възстановиш - нали във ваксината има полуживи вирусчета :wink: Ще ги пребориш :thumup:

Дидка, много си лаконична :wink: Прегръдки на теб и Зари :hug: :hug: :hug:

На всички желая усмихнат и спорен ден и не се преуморявайте Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет ное 22, 2013 7:31 am

Добро утро момичета
Дианка ,радвам се за вас ще го израсте ,само любов да има
Ивка щом пишеш толкова рано значи си на работа -това е добре
Йоанка ,надявам се бързо да се оправиш
Диде как сте вие не пишеш Зарко оправи ли се
Бони чудесно настроение в петъчния ден ,макар че този ден в момента ми е кат всеки друг
На всички желая един прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 22, 2013 8:12 am

Добро утро :D
С вас и кафето съм :)
Изображение
Ивче, взимай си бонбоните и доза хумор и всичко ще е наред :)
Дидка, как сте, много си лаконична, Зарчето палува ли :)
Миленчето пак се изгуби :thinking:
Иле, теб те няма :)
Хубав ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет ное 22, 2013 8:29 am

Добро утро и от мен !!! :)
gorest tcaj.jpg
БЛАГОДАРЯ ви ,за добротата ,нежността ,за съпричастността ,затова че ви има !!!
i love you.gif
Ако всяка сутрин се събуждате с мисълта, че нещо хубаво ще се случи, скоро ще се окажете прави.
Да бъдем оптимисти и с вяра в себе си да очакваме най-доброто за нас! Добро утро, спорен и усмихнат ден на всички веселушки !!! :)


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 22, 2013 8:32 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета последна се нареждам с :coffee: при вас,поуспах се,снощи имахме гости и стояхме до доста късно,но си заслужаваше! Пожелавам на всички весел,усмихнат и прекрасен петък !!! :thumbsup: :hug: :hug: :hug:Добро утро,мила Дианка - писали сме заедно - прекрасен ден ти пожелавам!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 22, 2013 9:07 am

Добро утро!
Просто бях много изморена.......
От два дни преди обед спират водата и сутрин бързам много ,за да си свърша домак.работа.Сега вие ще сте виновни ,че се бавя тук :wink: :) :love: .
И двата дни сме навън,вчера и малко по-надалеч от вкъщи,че исках да посетим точно определен храм.
Зарко вече се храни,играе,но е още със хрема,кашля рядко ,но ми се струва ,,дълбоко,,или си въобразявам,че лошо кашля :ooppss: .Какво да направя такава съм,не обичам да се пият много лекарства, и не обичам /като всеки/ боледуването.
Вчера трябваше да преточа зелето,ей не ми стига времето....Това е при мен......
Вчера беше първото,,защо ,,на Зарко.Стана ми много смешно.Минаваме по центъра на Варна и чичковците слагат осветлението/празничното/.,,Какво правят чичковците,мамо?,, ,отговорих,и с едни големи очи ,,защо??,, :D .И аз веднага/нали вярвам в дядо Коледа :wink: :D :love: /казвам,че вечер лампите да светят дядо Коледа да намери пътя до послушните деца ,за да им остави подаръците:thumup: :thumup: :roll: :roll: :) :) .Беше много хубав момент...Пожелавам на всички ни още отсега много мили,щастливи моменти покрай посрещането на празниците и украсяването /особено ,където има деца/.
Ох,станах много дълга,да не чувам хленч довечера :D :D :wink: :wink: :hug: :hug: :hug: :hug: :elha: :elha: :elha: :elha: :elha: :elha: /чакам поне 1-ви декември да изкарам елхата.../
ЛЕК И МНОГО ПРИЯТЕН ДЕН!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 22, 2013 7:31 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Добър вечер,мили момичета!!! Дидка,радвам се много за вас,не се притеснявай постепенно всичко ще отзвучи,радвам се и за първите въпроси към теб от Зари,така ще е вече,растат нашите юначета! Момичета,пожелавам ви весела и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 22, 2013 7:33 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Дидка и Зарче,лека и спокойна вечер милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет ное 22, 2013 7:54 pm

Здравейте приятелки!
Аз изчетох всичко което сте писали и сега да попиша и аз :) Радвам се за добрите резултати при Дианка, за това че Зари се пододбрява и за това че ви има всички вас!
Днес беше един луд ден. Цял ден правих едни изчисления на различните апарати в микробиологията и за капак ми звънна Дидо да ме пита къде съм и какво правя :? . Оказа се, че са се опитали да измамят майка ми по телефона, а тя толкова се уплашила че се обадила на баща ми , на Дидо но не и на мен. :eeek: Казали и че съм си счупила левият крак, че ме докарали с линейка от Шумен, споменали името на един от известните ортопеди в града, както и моите имена и горката женица само дето не получила удар започнала да събира пари- 5900 лв за златни гвоздеи. Като и звъннах едва говореше. После се обадих и на баща ми който вече пътуваше от вилата и направо се разплака като му казах, че съм на работа и ми няма нищо. После се обадил в полицията и двама полицаи бяха в тях да запишат какво се е случило. В последните дни били зачестили измамите в нашият град.Предполагат че са местни хора. Как да си обясня инъче толкова точна информация за имена и това че пътувам всеки ден? Господ да ги накаже!!!
Това е от мен за сега. Още съм бясна....
Желая на всички спокойна вечер и дано не ви се случват такива неща!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет ное 22, 2013 7:59 pm

Здравейте мили мои приятелки!
Тази нощ след много мъки в 2.30 почина баща ми и аз бях при него сама. Не съм се изплашила, извиках съседките, облякохме го, справих се със всичко. Днес пристигна братчето ми и ме освободи за тази вечер да се прибера в къщи, да се изкъпя и да си почина. Утре ще бъде погребението и така - това е животът. Не съм отчаяна, силна съм!
Това е сега от мен, ОБИЧАМ ВИ МНОГО МНОГО :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена