Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » съб ное 09, 2013 7:02 pm

Изображение

Спокойна съботна вечер на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 09, 2013 9:18 pm

Лека нощ,приятелки!Всяка от вас в момента преживява малко или много труден период,искам на всяка да кажа по една топла ,добра дума!Но ще го направя утре...
Днес реших да бъдем многооооооо егоистично настроени-наспахме се,хапнахме и бегом в Морската градина,и така до тъмно с приятели с една какичка на 12 години.Много играха децата.Забелязвам Зарито,че предпочита с по-големи да играе.Ние си пихме топли напитки,те се налудуваха.Зарко цял ден носи със себе си картата за детския кът и се хвали,че сам плащал :D :love: !Дано спи спокойно!!!!!!!!Ако е хубаво времето утре ,мисля да сме на въздух отново!
Благодаря,Кате,за хубавите думи!Знаеш ли чувствам се много силна ,и много слаба едновременно!Истината е че все пак съм жена и с удоволствие бих се оставила малко на грижите на един истински мъж :wink: :) .
Бониииииииии,с тези котараци ....хм.....и аз ще добавя нещо ... :wink: :) Между другото пожелавам ви още много години обич и уважение! :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Миленка,гостенката ми беше лелята на таткото на малкия.Тя ни идва на гости често,а ако не може звъни да пита как сме.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 09, 2013 9:48 pm

Благодаря ти, Дидка :hug: :hug:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб ное 09, 2013 10:30 pm

Добър вече приятелки,
след думите на Катето се чувствам страхотно,
благодаря ти маменце :hug:
ти си истинска майка мислиш за всички нас обичам те :hug: :hug: :hug: :hug:
Много си права,че всяка от нас има причина и всички те са различни,но това е живота :)
Днес,казах на майка почти всичко досега и го бях спестила тя милата много се притесни нали моят татко беше диабетик на инсулин,
И ние като Катето само ,че обрахме зелето, а утре ще го слагаме в бидона,че много ни дойде :)
Дидка, прикарали сте си добре днес пожелавам все по често да имате такива моменти и един истински мъж да влези в живота ти,
а и Коледа наближава,а нали знаеш на Коледа се случват чудеса :hug:
Миленка,ти си силно момиче възхищавам ти се :thumup:
Диака,какво да ти кажа думите са излишни и аз съм майка,смело напред и всичко ще бъде наред :hug:
Пожелавам ви спокойни сънища!
734443_404053996350592_1005848658_n.jpg


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » нед ное 10, 2013 12:18 am

Здравейте мили мой виртуални другарчета,като съм с вас във форумите по-лесно преживявам всеки изминал ден далеч от България.Моите дни минават абсолютно еднообразно.Тук много рядко сядаш да пийнеш кафе с някой познат или да си поприказвате всеки работи по 12ч и никой няма време само събота,а ние с малчо все сме си сами таткото е на работа.Вярно излизаме разхождаме се,но все чужди хора около нас.В България живея в малък град и всеки се познава минава целия ден докато се прибереш,с този да поговориш с онзи да спреш за здравей и така са извървели около половиният град.Притесняваме и факта,че синът ми няма контакти с деца.Ех,тези пусти пари докъде ни доведоха.Но хайде стига с тъжни неща радвам се,че ви има и мога да споделя с вас.Лека и спокойна нощ

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед ное 10, 2013 7:26 am

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед ное 10, 2013 8:21 am

:giflo1: :heart: БОНИ,ВЯРЧЕ,ДИДКА,ДИАНКА,ИВЕ,ЙОАНКА,ИЛИНКА,ЕЛЕНА,
КАТЕ,КАЛИНА,МИЛЕНКА,НАТАЛКА,НИНКА,ТАНЧЕ,
ХУБАВ НЕДЕЛЕН ДЕН ВИ ПОЖЕЛАВАМ! :giflo1: :sun: :)

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед ное 10, 2013 8:48 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/AGIBa4HwNoI[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=AGIBa4HwNoI

Добро утро, мили девойки :giflo1:

Танче, Миле, благодаря ви - ето ме и мен с кафето :coffee:

И днес се очертава един слънчев ден :sun: Ние отново си имаме селски ангажименти, но ... няма как. Сега пък свеки ще слага зеле, а бидона й е със счупена канелка :roll: Ние още не сме купили - уж сме го пазарили от една домашна градина, че да видим :roll:

Ели, много се радвам че започна да пишеш и тук :hug: Споделяй миличко, така ти става по-добре - винаги има кой да сподели написаното и виртуално да е с теб и да ти подаде ръка :love: Затова са приятелите :thumup:

Дидка, давай все така - желая ти и днес един прекрасен ден с хубави емоции :dancing:

Ивка, ще се подредят нещата - идва един момент в живота на човека, когато разбира, че има органи, които не са напомняли за себе си :roll: Лека-полека започват хормонални промени, които също влияят на кръвното налягане. Щом си се захванала да го лекуваш, ще стане. Малко по-бавно става диагностиката и намирането на причините, но и това ще стане. Само да си знаеш, че вземането на лекарства не спира щом ти стане по-добре. Поддържащата терапия си остава завинаги - и така ще си спокойна :hug:

Катенце, ти отхвърли още една задачка и вече си готова за зимата :)

Миленка, как е кученцето - пиши повече за него, мъжко или женско е, как го кръстихте, колко е голямо? А може и снимка да ни покажеш :roll:

Нинка, Йоанка, къде сте мили момичета :roll:

Хубав ден на всички - с много настроение и обич Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед ное 10, 2013 8:49 am

Изображение
Добро утро в неделя! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Мили приятелки, желая на всички един хубав и изпълнен с положителни емоции ден! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед ное 10, 2013 8:54 am

Верче, пием заедно кафе :coffee:

Хубав и спорен ден миличко :hug: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена