Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » пет окт 18, 2013 9:53 am

Добро утро момичета :hug:
Наталка, и аз съм така със съня, но вече свикнах, ставам по нощите, пия кафе, готвя, както ми казва една приятелка - хапе ни кучето :thinking: :thinking: :thinking:
Дидка, много се радвам, че всичко е ОК, чакаме още хубави новини :D
Нашето момче Дани е болничко, чакам зълва ми да дойде да го гледа, а аз съм втора смяна, а пък майка му е първа. Зълва ми ще стои от 11часа до 14ч., докато си дойде мама от работа. Много му е червено гърлото, има температура, изписаха ни лечение и трябва да се оправи :thumup:
Миле, ходи ли при личната? Дано всичко е наред! :thumup:
На всички почиващи - не се преуморявайте! На всички работещи - спокоен работен ден! :thumup:
Чао засега! Прегръщам ви всичките :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 18, 2013 12:50 pm

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Дидка,браво сладурчето ми,само така - нека си добре,че да си отгледаш спокойно мъничкото пиленце,не тъгувай мила,може така да стане,че пак да изживееш чувството да си майка,пожелавам ти го!! Таничка,добре ли си миличка,ти се измъчи с едната ръка,имай търпение всичко ще отмине!? :thumbsup: Верче,съжалявам,че Дани е болничък,като знам колко са безпомощни и жални в това състояние,дано бързо отзвучи всичко и детенцето да е отново здравичко,относно това,че ни хапят кучета - много вярно,така ще е,кога спим,кога не,но нали сме жени издържаме,просто няма как! :thumbsup: :clap: Танче,пропуснах да ти кажа,че теменужката е нацъфтяла страхотно,то листа не се виждат от цветове,а е красива,пълни ми душата,скоро ще имам цъфнали от другите,чакам да видя какви цветове са,ще пиша,пак ще ти благодаря,защото жеста ти беше прекрасен!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет окт 18, 2013 1:29 pm

Радвам се Кате Дати цъфтят и да ти радват очите :thumbsup: :thumbsup:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » пет окт 18, 2013 1:57 pm

Тази вечер и аз не спах.Будех се на всеки час, така че не сте само вие в това положение. За първи път ми се случва и ми е странно на какво се дължи. Това да готвиш по нощите е добра идея,тъкмо през деня ще имаш повече свободно време.Сега слънцето напича и ако не духаше, щеше да е прекрасно времето.
Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет окт 18, 2013 2:02 pm

ДОБЪР ДЕН!
ДИДЕ,чакаме те :clap: .ЛЕК ПЪТ :thumup: !
ВЯРЧЕ,при много възпалено гърло помага изварен компрес.
Дано бързо се възстанови детенцето!
МОМИЧЕТА,благодаря ви за вниманието.При мен нищо притеснително.
Заради заболяването ми на щитовидната жлеза искала да ме види и
ми даде направление .
КАТЕ,много е вярно! :thumup: ЖЕНИ = ИЗДЪРЖЛИВОСТ!
ХУБАВ СЛЕДОБЕД ВИ ЖЕЛАЯ!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет окт 18, 2013 2:04 pm

ТАНЧЕ,за теб :giflo1:!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет окт 18, 2013 2:47 pm

gorest tcaj.jpg
Добър ден и от мен !!!Първо да пожелая на ДИДКА само така да ни радва с хубавите си резултати и сърцето и да и напомня ,че е там само от любовни трепкания ,обич и много щастие !!! Бъди все така силна и не отстъпвай пред нищо !!!На всички болнички бързо възстановяване !!! БОНИ,радвам се ,че усещаш липсата ми ! :love: Вчера ми бе много притеснено ,дори не го и докоснах компютъра .....зъболекар,супер-маркет ,готвене .....и добре ,че има мръкване (баба ми едно време го казваше) .......че да си починем малко .Имам и притеснения около Стелиос ,прави от известно време едно нещо като настръхване вчера мъжа ми го води на невролог и това резултат от катастрофата .....някакъв тик ,понеделник ще го води на психиатър .....и ще ни дадат направление за Атина ,за детски професор по психология ....така или иначе ще го наблюдават детски психоло зи ,уж мина по-многото ,но явно ще имаме още доста бягане .....дано всичко се оправи ,защото тъкмо малко се поуспокоя и ето ме отново на нокти ..... :eeek: :? :eeek: НАТАЛИ ,знаеш ли ,че се събуждах тия дни и аз ......и както бях споменала аз съня си го търся като наследство .....вечерта му ударих едно уиски за отскок първо и .....после за стана за лека нощ ......спах като бебе ...Попринцип тук много рядко се пие ,но вечер понякога на двата месеца ......по една домашна ракия ,всички ми се смеят ,ракията е вече 5 годишна и няма кой да пие ?! какво да се прави ,мъжа ми по някое уиски и чаша червено вино ,не пият гърците ,и с какъвто спиш ,такъв ставаш !!! :yee: :eek: :yee: [youtube]http://youtu.be/uuwfgXD8qV8[/youtube] Независимо ,че е облачно на всички желая слънце в душите ,усмивки по лицата и положителни мисли !!! :) :) :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет окт 18, 2013 2:58 pm

Здравейте момичета :)
Дидка,радвам се,че всичко е наред :clap:
все с добри резултати да ни радваш :thumup:
На Дани желая бързо оздравяване :thumup:
това с извареният компрес е страхотно,много помага :)
Дианка,разсмя ме с ракийката и ние тук така си правим :wine:
Дано Стелиос се възстанови по бързо,то ,че ще пада тичане ще пада,дано е успешно и бързо възстановяването,
желая ви го от сърце :thumup:
Ех,Кате радвам се и благородно ти завиждам за теменужките,чак ми се приискаха :giflo2: :giflo1:
Днес почивам ходих по задачки плащане на сметки и то станало следобед,
купих си хубав карфиол на изгодна цена и моркови,а сега ще се захващам с трушийката.
Желая ви един прекрасен следобед!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 18, 2013 8:09 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Привет,сладурчета - Дианка,дано преодолеете всичко негативно около Стелиос,милото детенце е травмирано,но с много търпение мисля,че ще го преодолее,успех мила! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета,днес прекарах много хубав ден,сутринта отидохме със снаха ми в един склад за прежди,избрах си за домашно елече,обичам да плета,даже закъснях,но нали съм припряна ще го изплета бързо,после ходихме на кафе и във Кауфланд,доволна взех такси и се прибрах,беше ми много разтоварващо и приятно.Дидка,пристигна ли,как си мила?!Момичета мили,пожелавам ви много приятна и лека вечер!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 18, 2013 8:15 pm

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :winkiss: Ивче, подарявам ти тая Сентполия -Африканска теменужка за да се почувстваш щастлива миличка!!! :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1:


Заключена