Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед окт 13, 2013 11:13 am

Добро утро :D
Ама сте работливки, аз сега ставам и почвам първо с кафето
Изображение
Танче, аз чета книги от тук http://chitanka.info/ има всичко :)
Дидка, и аз като момичетата слагам на порции във фризера, опечено и обелено, после само вадя и готово :)
Днес само ще готвя, но още не съм го измислила, то и ме мързиииии :)
Хубав и слънчев да е денят ни
[youtube]http://youtu.be/UyIC-YbLB5M[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед окт 13, 2013 7:47 pm

Лека нощ :)
[youtube]http://youtu.be/XMbvcp480Y4[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед окт 13, 2013 8:48 pm

Здравейте и от мен!
Малко късничко, ама като не си ходил 1 год на работа трудно влизаш в синхрон с къщната работа :D
До сега правих соленки, а сега пека мъфини с ябълки и моркови. Днес водих една приятелка при майка и близо до Попово и се прибрах следобяд, после къщна работа и то станало вечер.
Дидка и аз слагам патладжана въвъ фризера, даже понякога не го и беля и няма никакъв проблем.
Сега ще почерпя за утрешният Петковден, че си имам двама именници и не знам дали юще ми остане време сутринта.
Да са ми живи и здрави баща ми Петко и дъщеря ми Петя!!!
Честито и на всички други празнуващи!!!
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед окт 13, 2013 8:58 pm

МОМИЧЕТА,ДОБЪР ВЕЧЕР!
Вече съм у дома!Хубаво е ,че отново съм сред вас :) !
Починах си много добре,къпах се в Егейско море,почернях,
посетих много забележителности.Много впечатления и
много снимки донесох.Ще ви разкажа и ще кача снимки.
Леко ми е и ми се шета :) .Но утре започвам! :chef:
ЖЕЛАЯ ВИ ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :music: :night: :music: :night:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед окт 13, 2013 9:24 pm

:winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: Привет,сладурчета мили,днес изкарах прекрасен ден с Тони и Инка - ходихме по магазини,правихме заедно баница,поспахме и после у дома - преди малко ги изпратих,заредих се с много обич от малкото котенце на бабка,цял ден ме целува и прегръща,повярвайте ми няма друго такова щастие,дано всяка от вас го усети рано или късно!Иленце,ще се стабилизираш мила,само малко търпение и всичко ще поеме по релсите,успех мила!Миле,от сърце се радвам за теб,като знам колко е красиво и чисто Егейско море,няма начин да не ти хареса!Прекрасна и спокойна вечер на всички вас,мили момичета!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед окт 13, 2013 9:26 pm

:winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: Дидка и Зари,лека и много спокойна нощ милички,сладки сънища!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед окт 13, 2013 10:04 pm

Добре дошла!!! :hug: :hug: :hug:
Чакаме снимки :roll:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед окт 13, 2013 10:32 pm

Добър вечер и от мен ,утре наистина празнуват Петко,Петя и производните им ,ИЛЕ,да са ти живи и здрави и дъщеря ти ,и татко ти !!!МИЛЕ,радвам се ,че си прекарала добре и че си починала ,и аз съм на Егейско море ,Кушадасъ е малко по-надолу от нас ,срещу о-в Самос .Здрава да си и да обикаляш света !!! При мен има малко новини .....все си мисля,че Бог не ме забравя и май наистина е така .....МАМИ,радвам се ,че си се забавлявала с обичаните хора и най-вече с малкия бонбончо ....и така сутринта се замислих ,четейки поста ти ,че е 13 ?! .....пък може и да носи на някой късмет .....при мен може би да е така .....обадиха ми се за работа ,за едно възрастно семейство и след църковната служба ,отидох да се запозная с хората и да видя за какво става въпрос .Ами искат на 4 часа ,сутрин приготвяне на закуска ,внимание при пиене на лекарствата ,готвела снахата ,но ако се наложи и някоя манджичка .....битовизми , нямам впечатления ,защото всичко бе много набързо и понеже мен ме устройва като часове приех и на заплащане,което мен специално не само ме устройва ,а съм и удовлетворена !!! :) :) :) И така от утре влизам в бодрата смяна .....дано всичко да е спокойно ,защото се намира и на 7-8 минути пеш от дома ми .....какво по-вече да искам ,дано да са добри и хората ,разбира се за пръв път вземат жена и нямат възможност за сравнение,не че ме притеснява ,но аз ще съм първата ......я да видим утре ще споделя впечатления .....всяко начало е трудно ,децата са възпитани и сърдечни хора ,дано и с възрастните се справя .....по принцип нямам проблем с общуването ......но "РАЗНИ ХОРА<РАЗНИ ИДЕАЛИ".....стискайте палци !!!Утре имам и зъболекар ,и Тапер ......дано по някое време ме видят домашните,че ......тежко ми !!! :eeek: :? :eeek: На всички пожелания за една спокойна и тиха нощ ,и една нова седмица ,изпълнена с оптимизъм и красота !!!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед окт 13, 2013 11:22 pm

Лека нощ!Лягам,много късно стана.........

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон окт 14, 2013 6:42 am

ДОБРО УТРО!
УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА!


Заключена