Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » пет окт 11, 2013 3:59 am

1378028_712859158744160_314227115_n.jpg
Добро утро, приятели ,
с прясно приготвено кафе
и усмивки от мен за вас !
Желая ви красив,уханен и усмихнат ден!

Днес сме на работа със един час по-рано,по принцип в петък сме от 6 ч.
Има панаир и празник на тиквата в нашият град откриването беше вчера,голяма е лудница,
докато заредим скарите и то ще стане вечер :wink: ,ще ни се разкаже играта,
но идват почивни дни :)
Довечера ще ни веселят Гъмзата и Борис Солтарийски,
утре цял ден празнинства на тиквата,а вечерта Миро и участниците от гласът на България.
Към 22:00 ч. ще има и празнична заря :)
1276425_540707946008929_752586843_o.jpg


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет окт 11, 2013 7:16 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/aQLSPHaQqzU[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=aQLSPHaQ ... e=youtu.be

Добро утро прекрасни девойки :giflo1:

Ивка, благодаря за кафенцето - хубаво е когато влезеш тук вече да е поднесено и да четеш прекрасни сутрешни поздрави :) Аз пия моето :coffee: на прибежки и след малко отлитам. И през почивните дни няма да имам време за коментари, но ... здраве да е. Чета ви като гост денем, вечер и сутрин нямам време, ама като започне студеното време съм тууук :wink:

Верче, Нинка :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

На всички желая хубав петъчен ден и много усмивки Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет окт 11, 2013 8:14 am

Добро утро
Желая ви прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 11, 2013 8:27 am

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета - сядам на :coffee: да ви видя как сте!? Момичета,вчера нещо мина като тайфун през мен,започна се с повръщане,а след обяд много висока температура - не ме болеше нищо в смисъл гърло,сливици или кашлица,Инка ми донесе Деган против повръщане,а съседката ме атакува с Проалгин,смъкнах високата температура и се започна обилно изпотяване - цяла нощ,тая сутрин съм значително по - добре,само съм отпусната,но ще се оправя,така и не разбрах какво беше всичко това,както внезапно дойде,така си и замина.Днес е петък,пожелавам на всички весел,слънчев и прекрасен ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 11, 2013 3:39 pm

Привет, веселушки :D
Днес рано-рано отидохме на село при мама и до сега .
Изпекахме 30 кг. пипер, патладжани и люти чушлета, е за обед в жаравата минаха и няколко скумрии, лук и картофи :D
Сега леко вмирисани на цигански катун ще измъчим пералнята и банята. После ме чака белене на пипера, че зимъска ми е по-лесно като го взема от фризера.
Сега ще поднеса по едно следобедно кафе и се гмуркам в задълженията
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет окт 11, 2013 4:28 pm

Привет и от мен !!!МАМИ ,радвам се,че си значително по-добре ,бързо пълно възсрановяване .....при нас дихателно възпаление при Виви от вчера,общо неразположение , хрема и ......какво ли още не ,бягахме и по зъболекари ...иначе сме ....."пушки' ......и аз не съм много розова ......и мен нещо ми има ,но незная какво точно ,просто съм отпусната и много изморена и готвя ли ,готвя ......ще си помисли човек ,че сме цяла рота .....просто не мога да угодя на всички с яденетата
KALIM. SANTOR.jpg
[youtube]http://youtu.be/iaIbyBNq4Ok[/youtube]


и се узорвам малко повечко :D Утре е събота,предстоят почивни дни ,НАТАЛКА и завидях за печения пипер ,а колкото до нас днес е много,много топло всички са по къси ръкави и утренай-вероятно много народ да е леко болнав !!! Както и да е ,циганско лято ,българско или каквото ще да е ......искаме го !!! Отваря ти се душата и се чувстваш съвсем различно ....никакво сравнение с тъмните и мрачни облаци....искам на всички да пожелая красив и спокоен остатък от деня и много усмивки по лицата ви :) :) :) и едно клипче с носталгия по отминалото лято !!! ИВКА, умрях от любопитство къде е тоя празник на тиквата .......не видях отначало на кого е поста ....но твоя почерк го познах ....идваме ..... :yee: :yee: :yee:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет окт 11, 2013 6:20 pm

Здравейте момичета!
Да се разпиша и аз . :) Още не мога да вляза в ритъм и вечер като се прибера не ми остава време за писане :eeek:
Работата е супер :clap: ако не ми се налагаше да пътувам щеше да е превъзходно :wink: Колективът е готин, няма надути и гледащи отвисоко. Направо работа-мечта.Мами и аз го изкарах това нещо и резултата накрая беше 3 огромни херпеса. Още ми е задръстен носа, ама остана само това.
Дидка, в автобусите на Етап има свободен WiFi.
Толкова от мен за сега.
На всички желая спокойна вечер.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 11, 2013 7:41 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Привет, мили момичета - днес значително ми поолекна,влизам бързо във форма,Дианка,благодаря ти мила за пожеланията,дано Виви скоро се оправи,че е много неприятно и некомфортно! Иленце,много се радвам за теб,че се чувстваш добре в колектива,това пътуване е много неудобно,но какво да се прави,важното е да си жива и здрава,много щастлива от работата си,успехи миличка !!! :thumbsup: Таничка,как си мила,боли ли те ръката или има само неудобство?Натали,браво на вас,бърза дружина сте - резултатите са налице :clap: :clap: :clap: Момичета пожелавам ви лека и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 11, 2013 7:45 pm

:winkiss: :heart: :night: :heart: :winkiss: Дидка,снощи бях с висока температура и не можах да ви пожелая лека вечер,сега от сърце ви желая приятна,лека и спокойна вечер!Целувки за Зари!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет окт 11, 2013 7:51 pm

Здравейте момичета както се досещате ми е трудно да пиша но често влизам и ви чета
Кате снощи не пих хапче и снощи се събудих в 1,30 часа от болка
Тази вечер ще го пия предварително което ме държи цял ден
На всички желая една прекрасна вечер :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена