Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » пет сеп 27, 2013 2:34 pm

Здравейте!
Каня ви на следобедно кафе

Изображение

Аз вчера започнах работа, този семестър ще имам часове само в четвъртък, което е хубаво, защото останалите дни ще са ми свободни, но това ще е за сметка на втория семестър, когато ще съм от сутрин до вечер. Весито пак се опитва да се разболее, носът и тече, наболява я и гърлото, но каквото и да е за сега го кара на крак. Снощи вдигна и температура. Днес мислех да не я пускам на училище, но тя държеше да отиде, защото щели да правят входно ниво по математика. Малкото ми геройче както не е било добре има шестица. Много се радвам, че в трудни моменти успява да се концентрира и не се предава лесно.
Дидка, виждам, че си имала доста неприятни емоции тези дни, но за радост всичко се е оправило! Хубаво е, че бързо са взели мерки и въпросната сестра няма да продължава да тормози децата. Ето, че и сама можеш да се справиш, не ти е нужен "таткото", който да не си оставя магарето в калта, важното е да се реагира навреме, без значение е кой от двамата родители ще се намеси.
Кате, Дидка ти е писала точно това, което и аз си мисля. Май проблемът не е в Тони, може би сестрите в яслата не искат той да свикне. А и защо ли да искат, нали така ще им е по-лесно като си го прибере майка му. Весито като беше на ясла попадна при много добра сестра, още на първата седмица вече оставаше по цял ден. Ние също ронихме сълзи, но при завършването на яслата, не искаше да се разделя с децата и с госпожата. И сега като я срещнем тя си спомня за нас и много ни се радва, а от доста деца са минали през нея за тези шест години. В съседната група децата също като Тони не можеха да свикнат с месеци, все бяха неспокойни, родителите търчаха да си ги прибират по всяко време, да не говорим, че имаше случаи да отворят прозорците в късна есен докато децата спят, резултатът - на следващия ден половината болни. :agr: . Пиша ти всичко това не за да те досаждам със съветите си, а да те успокоя, че реакцията на детето си е съвсем нормална. Може би трябва да се замислите да смените групата, най-вероятно сестрите тук нямат или не искат да намерят подход към него.
Дианка, още дълго ще носите последиците от стреса, който изживяхте това лято, но си мисля, че с времето остротата на спомена ще се притъпи и ще се поуспокоите, а и както разбирам учителите проявяват такт и разбиране, което е много важно. С тяхната и вашата подкрепа скоро отново ще си стане същото палаво и безгрижно момче.
Ивка, напълно те разбирам, аз съм в лошо настроение от доста време, нервно и тъжно ми е едновременно, но ние сме мъжки момичета, трябва да се държим и да се борим колкото можем, че и повече от това. Стискам палци всичко скоро да вдигнеш глава и да се усмихнеш.
Бони, Наталка, Танче, Миле, още малко остава до края на работния ден, след това е време за заслужена почивка :yee: .
Иле, дано скоро и ти да си в редиците на работещите момичета!
Пожелавам ви хубав петъчен следобед!

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 27, 2013 8:16 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Привет милички,днес денят ми беше доста претоварен,но нека да е така,когато човек е на крака и върши работа,значи е добре.Ивче,слънчево момиче,какво те извади от равновесие миличка - каквото и да е,давай напред и нагоре!!Дидка,браво на вас,това е прекрасна новина,само така!!!Миленка,ти си прекрасно и необикновено момиче,така добре ми подейства написаното от теб - миличка,абсолютно си права за Тони,днес от цяла група,само той и едно момченце са на ясла - другите са болни,направо съм озадачена - днес за пръв път казаха добри думи за него,но въпреки всичко не е обядвал и спал,прибрахме го в 2ч.,нямам думи,така е в малкия град - кой кум,кой сват,кой на булката брат - навързани,като свински черва,те колят,те бесят,но още малко ще потрая и предприемам изясняване на права и задължения,благодаря ти,мила Миленка!!!Прекрасна и спокойна вечер на всички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 27, 2013 8:19 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Милички Дидка и Зари,пожелавам ви лека и спокойна нощ!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет сеп 27, 2013 9:18 pm

Лека нощ
[youtube]http://youtu.be/cdTbEnAYMoY[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет сеп 27, 2013 11:11 pm

Лека нощ!
Все още раздразнението ми е силно...и ще оставя писането за утре!Надявам се да поспим спокойно и да има време за сутрешното кафе пред компа.
СПОКОЙНА НОЩ,МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет сеп 27, 2013 11:14 pm

ДОБРА ВЕЧЕР!
Едва сега седнах пред компютъра,а днес ми беше почивен ден :thinking: !
И аз като Наталка броя дните.Остават ми 2 дежурства ,утре и в понеделник,и отпуск :clap: !
Развълнувах се за дечицата.На мен ми е притеснително в непозната среда,а представям си те
какво преживяват.Но затова сме майките,веднага разперваме крила.
На всички дечица спокойна нощ!
БОНИ :night: ,ДИДКА :night: ,ДИАНКА :night: ,ВЯРЧЕ :night: ,КАТЕ :night: ,ИВЕ :night: ,
ИЛИ :night: ,МИЛЕНКА :night: ,НАТАЛКА :night: ,ТАНЧЕ :night: ,НИНКА :night:
ЙОАНКА :night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет сеп 27, 2013 11:26 pm

И тъй като утре няма да мога да ви пиша,
пожелавам ви ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб сеп 28, 2013 1:10 am

Лека и спокойна нощ !!![youtube]http://youtu.be/90Uka6Fk6uU[/youtube]

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб сеп 28, 2013 8:21 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили,прекрасни дами - да пийнем по :coffee: и хайде по задачи - днес ще въртя първата доза лютеница,всичко е готово,започвам!Пожелавам на всички весел,усмихнат и много успешен съботен ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб сеп 28, 2013 9:27 am

Добро утро :D
Днес добре си поспах :D
Миле, аз вече съм в отпук :clap:
Хайде на кафе, че да почвам да домакинствам :coffee:
Изображение
Спокоен ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена