Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет сеп 27, 2013 7:28 am

забравих да сервирам кафето


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет сеп 27, 2013 7:29 am

:D :D :D

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет сеп 27, 2013 7:40 am

затова и снощи не ви писах,щях да избълвам много грубости,но фактите са си факти,снощи до 2 часа не мога да го успокоя,разнасях го и го приспах на рамото си,естествентно че ще приказвам направо с директорката
и в 9 ще го заведа и той да поспи,и на мен още да ми отмине :wink: :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 27, 2013 7:44 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили приятелки,толкова е хубаво тая сутрин тук - рано -рано сме се събрали доста,ето :coffee: и от мен.Дианка, зарадвах се,че се писала сутринта,гледай и се грижи за детето,сега има нужда да се възстанови - физически и психически от стреса,който преживя,работа ще има,няма да свърши,успех мила! Дидка,непременно кажи какво си видяла и чула,никой няма право да травматизира децата,как ще си спокойна,че Зари е в добри ръце,ама тия жени работещи в детски заведения с конкурс по простотия и грубост ли ги избират,ума ми не го побира,вземай мерки,как така детето ще скача насън,това е върха и при нас е така - за съжаление.Таничка,успешно завършване на консервите и помни - ПОЧИВКА,лек ден миличка.Бони,друго си е като минеш от тук,отсъствието ти е винаги е осезаемо,хубав ден мила сладуранке!Момичета,пожелавам ви весел,усмихнат,прекрасен петък!!! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет сеп 27, 2013 8:16 am

Добро утро :D
Дидка, за съжаление на някой работата им тежи и не стават за нея, може би тази сестра е от тях и от това страдат децата. Дано намерите общ език, това ще е от полза за Зарко, а и ти ще си по-спокойна. Всяко дете по различен начин преживява промяната, а за него това е голяма промяна, до сега е бил вързан за теб, а сега постепенно се отбива и това си е стрес. Дано всичко по-бързо се нормализира и двамата да свикнете с промените, които неизменно настъпват.
Танче, привършвай с тез камби и намери време за себе си.
Щях да забравя и аз кафето :)
Изображение
Хубав и спокоен ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет сеп 27, 2013 8:18 am

ДИДКА,връщам се за теб обратно ,защото наистина си притеснена и личи по начина и по всичко нанаписано .Когато става въпрос за децата ни ,трябва да сме нащ рек н аистина ,но успокой се ,защото вредиш на себе си ,много е грозно от страна на лелките тоя подход към децата,при нас играят роля и чувствата ,докато при тях само професионализма (въпроса е има ли го при всяка една от тях ,пък и не само там ,а въобще във всяка професия )Проблемът е ,че става въпрос за деца и колкото и да си мисли някой ,че не разбират ,жестоко се лъже .Разбират ,откакто се появят на бял свят ,затова и реакциите им са и такива ,предимно плач ,докато им се удовлетвори желанието (било да се вземат на ръце ,да са напишкани и т.н).Аз съм много чувствителна,когато става въпрос именно за най-малките ,защото съществува един голям проблем ,а именно ,че все още не знаят да говорят ,а ние искаме да н и обяснят как е в яслата ......и въобще когато ги боли нещо и.т.н замен това ми бе най-големия кошмар !!! Много пъти съм казвала по различни поводи ,когато на някой служител му тежат задълженията .......да се оттегли и да даде място на млади или пък не млади ,а просто хора ,които имат желание да се отдадат на професията ,колко по-вече ,когато става въпрос за детска психика .....която е толкова уязвима и крехка ,аз още помня някои моменти от една "лоша" учителка в детската градина ,може и да не е била лоша ,но груба и днес ще го споделя.Децата ги пращаме ,за да се чувстват добре сред сродни душички ,да се занимават ,научават и свикват на колективизъм , а не да ги хокат и бият ,аз също съм против някой учител да вдигне ръка на децата ми ,родитела е друго ,друго са учители и въобще помощния персонал ,нека всеки си знае задълженията и не влиза в чужди води .Това е ,просто изразявам мнението си ,защото прочетох поста ти 3 пъти ,вълнува ме темата ,майка съм и аз ,и напъллно разбирам опасенията ти ,нашият татко ,за разлика от вашия ....."не оставя магарето си в калта !" ,разбира се без гръм и трясък ,но културно и точно там ,където ще го чуят !!! Желая най-доброто ,миличка !!! :love: :love: :love: НАТАЛКА,писали сме почти заедно ,черпя :coffee: и ти желая лек и красив ден !!! :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет сеп 27, 2013 9:57 am

Момичета,бързам с отчета-добри новини!!!!!!!!Срещу тази сестра имало много оплаквания за грубо отношение и е ОСВОБОДЕНА от сряда.Сряда е последното й дежурство в нашата група точно,но ще го заведа в 9ч,а от 11.30 е нашата сестра ,и ще е по-малко време с нея.Жалко ,че не може такъв човек да бъде ВЕДНАГА освободен.Направо съм щастлива от този факт! И си давам сметка в каква хубава група е влязло моето дете,с какви внимателни сестри ,прояви такова разбиране като й споделих.А не знам дали съм ви казвала,че съм виждала Зарко да ги прегръща!Да са живи и здрави,за да се грижат за нашите деца!Съчувствам на Катето,защото проблема не е Тони,а в лошото отношение към него.Извинявай Кате,че си позволявам да коментирам това.
ХУБАВ ДЕН,БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА,МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ!КАКЪВ КАМЪК ПАДНА ОТ СЪРЦЕТО МИ....... :thumup:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет сеп 27, 2013 11:27 am

Извинете, в понеделник...обърках дните от емоции

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет сеп 27, 2013 11:45 am

Здравейте момичета :)
аз докато се намотам то станало обяд :wink:
Дидка,радвам се,че нещата са се наредили в положителна посока :clap:
Не ми се пише извинявайте нямам настроение,само за да поздравя Дидка влязох,
но всеки има такива моменти,ще ми мине :wink:
Желая ви щастлив и усмихнат да е денят ви!
1176312_701327216564021_906631459_n.jpg

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет сеп 27, 2013 12:39 pm

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена