Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » съб авг 03, 2013 12:13 am

Малко късничко,но съм тук .Пожелания за една,приятна ,хладна и красива нощ!!!!!!!!! :) :) :) :love: :love: :love:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб авг 03, 2013 6:55 am

Добро утро
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб авг 03, 2013 7:31 am

Добро утро!
Дианка,не ти е присъщо да си толкова кратка :hug: Как сте?
Хубава събота и неделя,момичета!
Има една хубава новина,Зарито е приет в ясла,единствено,не знам кога ще дойде негов ред за адаптиране.Ако правилно вчера съм разбрала има 50-тина деца преди него.Евентуално към края на месеца и началото на септември.Но все пак е приет.
Ставам да гладя.Днес баща му е организирал рожден ден с техните роднини.Да приготвя чантата за два дни и дрешки за празника,да е готин :wink: :D .
До после,милички.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 03, 2013 7:53 am

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета ! Сядам на :coffee: с ранобудната Таничка - миличката на работа е,хубав ден !Дианка,как си сладурче,нещо поизчезна тия дни,чакам те мила!Дидка, днес Зари пак ще има ден изпълнен с настроение и емоции,нека само такива неща да се чуват и случват!Пожелавам на всички, един незабравим,приятен и много хубав августовски ден!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб авг 03, 2013 8:12 am

480497_539890462743357_843858633_n.jpg
Добро утро и прекрасен летен ден,приятели!
Хайде на кафе ранобудници
Слънчо наднича за прозореца,нека си изпием кафенцето тук на още прохладно
да поседна при Танчето,Дидка и Катето :hug:
Зарко днес пак ще празнува,много ще е щастлив :clap:
Аз,ще си бъда в къщи до привечвер,ще се занимавам със домакински задължения,после изчезвам на село :)
Да бъде благословен днешният ден за вас и вашите семейства!Винаги се радвайте!Непрестанно се молете!
За всичко благодарете,защото това е Божията воля за всички нас!
Усмихнат ден с кафе от мен!

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » съб авг 03, 2013 11:20 am

Изображение
Малко прохлада за душата....

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб авг 03, 2013 1:37 pm

Здравейте!
Днес имахме да свършим доста задачки преди заминаването и чак сега сядам при вас. разхлаждам се малко и с Весито потегляме към плажа, ще ви чакаме там.....

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб авг 03, 2013 2:11 pm

Здравейте Аз поработих и сега съм при вас
Миленче ето нещо разхладително
Изображение
Който няма море ето една идея
Изображение
ха ха ха
А пък аз ще приседна тук
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб авг 03, 2013 3:38 pm

KALIM. SANTOR.jpg
Здравейте ,ееееееййййййй ами ДИДКА ,да не изнорявам с моето писане .....какво да се прави като дал Бог слово .....,но някой път просто не успявам или не пиша от компютъра ми (както снощи) :D :D :D и вместо да се узорвам ,предпочитам кратко и ясно ,но и на линия :tongue: :tongue: :tongue: Друг път ,освен как тече деня ни ме вълнуват както забелязваш мнооооооого и разнообразни политико-екологично -здравословни и .......... :eek: какви ли още не теми .....,но човешката страна смятам,че ми е най-близка .....дачувствам хората около мен . При нас на острова е на почивка ......е не Анджелина Джоли :yee: :wink: ами моя приятелка от детските години ,не точно в града ,а в един ,спокоен и красив хотел в селото на свеки .....Тя живее в Атина , мъжа и също е грък ,докато живеехме там се събирахме и бяхме една весела компания ,тая година избраха нашия остров за почивка и както се подразбира трябва и на тях да обърна внимание ......да видим кога ще обърна внимание на себе си !? :eeek: Диетата си продължава,дрешките се пързалят около кръста ми ,мъжлето го забелязва ,но все още мълчи :D ,в понеделник е воден ден ,но въобще не ме стряска ........значи съм голям инат ......кажа ли нещо .....правя го ,разбира се да съм сигурна само .....Днес ,имам въглехидратен ден .....в хладилника се кипри от вчера една тортичка ,без нито едно яйце .......и след малко смятам да я уважа! :wink: МИЛЕНКА,приятно изкарване на плажа ,а и на почивката,да се върнете здрави ,усмихнати и с пълни батерии,отпочинали и свежи!!! ДИДКА ,приятно прекарване на Зарито ,а на теб рилакс!!!! :read: МАМИ,също като птичките си ,винаги ,надигайки си крилото прегръщаш някого !!! :love: :love: :love: БОНИ,ти къде си ,миличка? ИВЕ,с теб се виждаме :wink: и приятно прекарване на село!!!При нас ходенето на село се изразява в туризъм .......исками се да откъсна някой домат ,пипер ,да замирише на село .......МЕГИ,допада ми всичко,което предлагаш ,ТАНЧЕ ,еееееех при теб ще отседна !!! :love: :love: :love:
Dianakattou1606 (320x240).jpg
МАМИ ,и на живо ,за да видиш какво правя ,когато ме няма .......а и да не ти липсвам !!!! Приятен и красив съботен ден!!!!!!!!!!!!
karpuzi.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 03, 2013 7:05 pm

:music: :music: :music: :heart: :music: :music: :music: Привет, милички мои момичета - сега се прибирам,наложи се инцидентно да гледам Тони,че мама и тати посрещаха приятелка на летището в Пловдив,двамата бесувахме много,на обяд го нахраних,измих и нашичкия заспа уморен,беше много хубав ден с него. Дианка, хубавице мила - страхотна дама си със силно излъчване,нека гледат гърците, какви красавици са българките,а ние ще се гордеем с това! :thumbsup: :clap: Дидка,как си сладурче,успя ли да си поемеш дъх днес - все бързаш,все си заета,но те разбирам добре. :thumup: Таничка,Меги - внесли сте много красота и уют,браво и ви благодаря сърдечно милички! :clap: :clap: :clap:


Заключена