Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » нед юли 21, 2013 2:25 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :sun: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Къде сте момичета,скучно ми е без вас - прибирайте се !! Ако случайно се появи някоя от вас - чакам ви тук,идвайте милички! :music: :music: :music: :sun: :music: :music: :music:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 21, 2013 4:36 pm

Идвам, Кате :D
Приключих домакинската работа и сега релакс :clap:
Каня на по бира
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед юли 21, 2013 5:50 pm

Здравейте, момичета!
Ние преди малко се прибрахме, разопаковах багажа и сега съм при вас :D .
Естествено през цялата седмица си ни беше малко криво, като се сещахме миналата година как бяхме на същото място с нашия татко, но приятелите ни не ни оставиха много, много да скучаем. Оказа се, че съм голям карък - на третия ден ме хвана ужасна гнойна ангина и чак в събота се вдигнах на крака, разбира се след като започнах да пия антибиотик. Въпреки това за мен Шкорпиловци си остава едно от любимите ми места за почивка - отпускаш се сред хладината на дъбовата гора, огласяна от песните на птичките, а долу вълните се разбиват в брега. Цялата тази романтика се допълва от факта, че няма обхват на телефоните и интернет, обхваща те едно безвремие и спокойствие, което ни е така необходимо в това напрегнато ежедневие. Тази година не ми се правеха снимки, но ще ви покажа една от предишни години на това прекрасно място. Нашето бунгало този път беше първото до гората и всяка сутрин си пиехме кафето на два метра от тези дървета.

Изображение

След десет дни заминаваме за още едно подобно чудно местенце, този път в Балкана, до Габрово. Дано и времето да е с нас.
Дидка, май см пропуснала рождения ден на Зарко. Да е жив и здрав, да расте много щастливо и усмихнато дете, обградено с любовта на мама и татко.

Изображение
Изображение

Желая на всички ви спокойна неделна вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 21, 2013 6:15 pm

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Натали,ти си най - сериозната купонджийка,браво,момичето ми страхотна си!!! :clap: :clap: :clap: Миленка,добре дошли мила,жалко,че така се е случило да се разболееш,но все пак почивката си е почивка -никога не съм била на това местенце,но съм чувала само положителни отзиви.Не забравяй да се видиш с Ивчето, като идеш на Балкана.Миленче,аз доколкото помня, рожденият ден на Зари е в края на месеца,но никога не е излишно да поздравиш някого. :thumbsup: Бони,Ивче,Или,Дианка,Дидка,Таничка - хайде, елате тук,къде забегнахте сладуранки?!Чакам ви ! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 21, 2013 6:28 pm

Миличките ми те... :love: Рождения му ден е на 31 юли.Но споко честитиха ми и на 30юни.Една колежка запамнила,че е
последния ден ,но пък объркала месеца.Аз пък се зарадвах,защото се чухме.
Миленка,радвам се,че въпреки всичко сте прекарали добре.
Кате,разбирам те и аз така понякога надничам тук пък никой няма...Много си ми добричка :love:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед юли 21, 2013 6:59 pm

Привет и от мен!

Днес се поуспах. Събудихме се към 7:30, но нали е неделя решихме, че ще си поспим още (вчера се надявах на това, но не се получи) и така откарахме до 10:30 :ooppss: .
Снощи ни подмина дъжда и като гледам и днес няма да вали. Искам да е зима вече, омръзнаха ми тези горещини :cry: .
На вас пожелавам прекрасна вечер!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 21, 2013 7:54 pm

Лека вечер, момичета
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 21, 2013 9:00 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: :winkiss: Лека и спокойна нощ,мили приятелки. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 21, 2013 9:04 pm

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: :winkiss: :winkiss: Лека и спокойна нощ, милички Дидка и Зари. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 21, 2013 11:36 pm

Лека нощ,сладуранки мили!


Заключена