Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от STELKINA » пон юли 08, 2013 2:03 pm

[img][attachment=0]20130706_081535.jpg[/attachment[/img]
И той обича вода няма да пречи :)


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юли 08, 2013 2:09 pm

Идвам и аз с мелбата, че тук е задух
Изображение
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 08, 2013 2:23 pm

Момичета,намерихме я в частна клиника,но си е загубила паметта.
Много ми е прималяло от шока и вълнението,дори и хубави новините ми се отразиха
Лягам си малко.Благодаря ви МНОГО,мисля че толкова мн положителна енергия
от ваша страна е помогнала бързо да я намерим.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 08, 2013 2:36 pm

:giflo2: :winkiss: :giflo2: Ох,Дидка,Слава Богу,че е живичка,дано се оправи милата,само запази самообладание за да не предаваш тревогата на детето. Дидка, на колко години е баба ти, да не би да е имала наченки на Алцхаймер т.н.Деменция,пиши мила.Почини си сега,че ти се събра,после ще пишеш. :thumbsup: :thumup: :thumdown: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юли 08, 2013 2:41 pm

Диде, това е хубава новина, но това с паметта не е безобидно и тепърва ще трябват много обич и грижи :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон юли 08, 2013 2:52 pm

СТЕЛИ,не само по обяд ами ......при мен винаги има място за още един ......всички добри хора се побират .....също като в дядовата ръкавичка ....Аз съм много народен човек ,независимо,че тук бях чула веднъж колко надута съм била????!!!!Моля ,явно не се отнася за мен ....няма по-хубаво и красиво в живота ,може би по-стойностно човек да е обикновен ,приземен и да е това ,което е ...тия които го обичат в действителност ,независимо какъв е ще са плътно до него ,други ,които по една или друга причина са се завъртяли около него ....не ги търсете така или иначе те никога не са били истински приятели ,нямат и място там ....така е житейски уроци са това ....В крайна сметка хората ги оценяват за това ,което са възпитание,характер и т.н ...иначе всичко останало в днешно време се купува .....мозък да се продаваше някъде магазините биха направили луд бизнес :yee: :yee: :yee: Вчера доста време отделих ,за да ви намеря изгледи от красива Гърция .....има една страница ,в която предимно гърци изпращат снимки от почивките си ,най-вече лятото и стават достояние на всичкиостанали,които нямат практическа възможност да посетят всички тия места ......останах изумена от това ,което видях днес ви зарадвах с първата снимка .....поне още 10 съм избрала да ви покажа ,на някои дори щи ви бъда и нещо като екскурзовод :thumbsup: Днес е един ад ,жега + влажен въздух = точно това,което споделя и СТЕЛИ.....излизаш от банята и след малко лепнеш........добре,че подухва и някак дискомфорта се компенсира .....много писах пак ....ами като съм сладкодумна ....Една песничка хубава ви избирам и с радст установявам ,че перипетията за ДИДКА е приключила .....и то сравнително добре .Не съм следовател,но това си помислих възрастна женичка първо по болници и клиники е редно да я търсят ...милата ,представям си какъв кошмар е да не знаеш кой си и къде живееш .....снощи неслучайно писах за нашата леля от САЩ....мозъка е най -трудния орган и уязвим ,и трудно възстановявяне .....надявам се с помощта на лекарите вашата обич и търпение паметта и да се възвърне и да сте заедно още много години !!!А ти си почини ,защото ърябва да си винаги нащрек ,защото Зари е във възраст ,готов винаги за действия (АКСИОН) и приключения ! :love: Радвам се от сърце за това ,че женичката е жива ,все едно,че е моя баба!!!ВЕРЧЕ ,представям си какви красоти сте сътворили ,само по описанието и си представих картинката ,здраве да имате само това ви желая !!! http://www.youtube.com/watch?v=H_vCBA4aj1o

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 08, 2013 3:06 pm

На 73г е Кате.
Не можем нищо да разберем от нея,тя дори нас ни
обърква кой кой е.От болницата са й правили някакви процедури на сърцето,а сега отидоха на лекар за паметта и
ума.

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон юли 08, 2013 3:55 pm

Дидка, много се радвам че сте я намерили.Спокойно мила, всичко ще бъде наред :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон юли 08, 2013 3:58 pm

Ох, аз пак се заплеснах а ме чака работа. Тази вечер приятелката ми готви купон изненада за мъжа си, който става на 50 години и упорито отказва да празнува. Ама ние така сме подготвили всичко, че надявам се щае се получи страхотна изненада :clap: Сега отивам да взема едни печени пилета и после отиваме към тях. Утре ще ви разкажа подробно :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 08, 2013 6:36 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дианка, моя сладка душица, напълни ми сърцето с тая прекрасна песен -безкрайно много ти благодаря,моля те, ако не те затруднявам - пускай по - често гръцки песни,страхотни са! Относно - надута, някак съм пропуснала това,но бъди сигурна - това не се отнася за теб,ти си толкова голяма,широка душа,просто някоя от дамите се е объркала.Или,много обичам такива изненади,разбира се да участвам в организирането и реализирането - толкова е хубаво,накрая ефекта е винаги страхотен - браво на вас! :clap: :clap: :clap: Дидка, баба ти не е толкова възрастна,но то като дойде не пита,колко си голям или малък,пък и нали знаеш - Лошото идва със самолет,а хубавото пеша, само дано стане чудо и да помогне вашата близост,да възвърне поне малко от предишното си състояние - всичко е в Божиите ръце,дано се смили над нея. :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


Заключена