Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед юли 07, 2013 7:42 am

Добро утро :D
Днес рано разходих прахосмукачката и сега поднасям по кафе, че днес плажа ме зове :)
Изображение
Хубав да е денят ви, днес ще почивам и разпускам
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 07, 2013 8:21 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро - Натали,вече е готов планът за действие при теб :clap: :clap: ,много ми хареса манастира,не съм била там,но е много впечетляващ и си заслужава да се посети. :thumup: Да седнем на :coffee: ,да се видим и после по задачи.Пожелавам на всички - весел,спокоен и много приятен ден!!! :music: :music: :giflo2: :sun: :giflo2: :music: :music:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юли 07, 2013 8:45 am

[youtube]http://youtu.be/iV0yPwQjatI[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=iV0yPwQjatI

Изображение

Добро утро :)

Ето ме - пристигам с кафето :coffee: Който си няма море може да се наслади и на кафето под шарената сянка на лозите, потопил крачета в басейна :tongue:

Натали, много рано си ошетала с прахосмукачката - нямаш ли съседи :wink: Приятен плаж, миличка :dancing:
А манастира си е много хубав - можеше да се обадиш за по едно кафе :)

Дидка, мило момиче, ти нощес ли чисти фризера :roll:

А сега ви желая Слънчева неделя! Усмихнете се на малките радости, които ни съпътстват, възползвайте се,
всяко начало е уникално и неповторимо! Прегърнете слънцето, за да ви прегърне и то!

Ден за релакс.... да е спокоен, слънчев и щастлив Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » нед юли 07, 2013 9:21 am

Добро утро хайде и аз съм тук
Наталия много красиво , какви произведения на изкуството си имам ние в сме тръгнали на някакви си пирамиди да гледаме , толкова приказни места има в България . Благодаря за снимките .моята етърва е запланувала да штидем на Арбанаси тая година на мен ми става лошо по завоите :cry:
Дианка недей така бе мила чак на мен ми замириса на лютеница ааа какви са тия екстри :)
Бони повечето наши познати си идват и те за отпуската имам 2 приятелки , които остават тук но едната е на 15 километра от мен и има 2 деца как да я ангажирам да идва за котето , а другата е на 28 километра то с тоя скъп бензин :cry: а ние сме в 3 етажно блокче общо 9 семейства от които само 2 остават тук през лятото единия е лош стар ерген , който все се кара на синчето за музиката в другите са марокинци , които не общуват много много с християни , на кой да оставиш ключ за апартамента :?
Верче и ние от 2 години сме в ремонти :( , все ще свърши още не съм спала в "новата" къща но понеже е на 200метра от "старата" често правихме барбекю в двора :clap:
Тая година мъжа ми реши да и сменим покрива :eek: миналата година я обзаведохме на половина спалните , кухнята и част от хола :clap:
.facebook_1981249970.jpg
.facebook_-986661245.jpg
.facebook_-2080526080.jpg
.facebook_-1120094927.jpg


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 07, 2013 10:09 am

Добро утро!Благодаря за кафетата и настроението !Както си го направим :wink:
Бони,вчера цял ден си почивах,ама истински,нищо не правих ,а късния следобяд излизах с приятелка.Като се върнах пък си казах е пък да си помогна за утре ..и така..
Приятен ден,момичета!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед юли 07, 2013 11:09 am

kafe sandorini.jpg
Добър ден ,с пожелания за един красив и приятен неделен ден !!! Днес ,празнува и СВ.НЕДЕЛЯ . Честит празник на всички ,които празнуват на днешния ден !!!СТЕЛИ,здрави да сте много красиво е станало ,продължавайте в същия дух!!! Вие сте свършили доста работа ,ние сега почваме .....кураж ,днес е и почивен ден ,отдайте се на всичко ,което ви доставя удоволствия ,погрижете се за обичаните хора ,поглезете ги .....работата край няма .....това от мен ,отивам да приготвя нещо за сутрешен отскок ....обяда ще позакъснее.....щом сега ще се закусва :yee: :) :yee: Усмивкиииииииииииииии :) :) :) :) НАТАЛКА,много красиви места сте посетили ,без малко щях да пропусна да го спомена ,здрави да сте и да обикаляте красиви места,та да ги споделяш и с нас ,СТЕЛИ и мен завоите ми влияят мнооооооого ,ама много зле ....бях споделила веднъж тук ,какво да се прави целият остров е завои изскачването и слизането .....затова и предпочитам тук наоколо само ,съжалявам ,но не съм за такива пътища ,после цял ден стомаха ми е .....и аз не знам какъв точно ,не слагам и хапка в устата ......едно непрекъснато гадене и това ако е разходка ,малкия същия като мен 2към 2 сме .....и печелим ние ,разбира се ...БОНИ ,и под лозички идвам и басейн да няма ,маркуч и вода ,нали има ?!ВЕСЕЛ ДЕН!!!!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 07, 2013 11:39 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Бони,сърдечно благодаря, за прекрасната песен,а клипа е невероятен,благодаря ти мило момиче! Стели,много съм впечетлена от цветовете в жилището ви,много ми допаднаха,браво :clap: :clap: :clap: - на финала ще изглежда перфектно! :thumbsup: Дианка, правилно си го казала - дори с маркуч на двора,пак ще му е хубаво на човек и да се чувства щастлив с това,което има,винаги съм се възхищавала от теб,че не си някоя грандоманка,а се радваш на малките неща,които всъщност са най - хубавото във живота на човек! :clap: :thumbsup: Хубав ден!!! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 07, 2013 11:45 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :music: :sun: :music: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Сладурчета,хайде идвайте,ако ви остане свободно време - аз ще ви чакам с нетърпение,точно тук !!! :music: :music: :music: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :music: :music: :music:

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » нед юли 07, 2013 12:54 pm

:thumup: Аз вече съм тук, ей от това имах нужда след гладене / тъкмо приключих / браво Кате
Изображение
Това е от мен хайде с Катето ви чакаме тук и сме жадни , кой ще донесе нещичко да утолим жаждата :)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 07, 2013 3:01 pm

Момичета, преди малко се прибрах от плажа и прекапа дъждец, но поне до сега се пеках и плациках :D
Бони, не се сърди за Русенското кафе, скока беше за 1 ден и то вторник, към 11 бяхме в Русе за пица, после манастира и газ обратно, че половинката е на смени. Само се дебнем с него като котараци и като се срещнем без предисловия бягаме на някъде :D
Сега ми е петимно за биричка
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена