Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон май 27, 2013 3:23 pm

Дианка, това, което се е случило с детето е ужасно - само се моли миличка, Бог да помогне да го преодолее и най - важното физически да се възстанови - не ви е лесно в момента,но знай - ние ви подкрепяме в тоя труден момент,стискам палци утре операцията да мине положително.Пожелавам ти да си силна, не се предавай,че трябваш на детето много на тоя етап,успех ви желая :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон май 27, 2013 6:32 pm

Дианка, искренно ти съчувствам и прекрасно те разбирам какво изживяваш в момента. Преди 9 години и сина ми имаше такова премеждие, но слава на Бога отърва се без сериозни травми, но знам какво е да ти се обадят от шокова зала и ужаса да видиш детето си там. Кураж, мила, защото ще ти трябват много сили да не издаваш страховете и безпокойството си. Пред детето трябва да показваш спокойствие и сигурност, за да е спокойно и то. Вярвай, че всичко ще се оправи и това изпитание ще мине. Всички ние ще се молим за вас и вярвам, че нашата добра енергия ще ви помогне в този момент.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон май 27, 2013 6:55 pm

Дианка мила, кураж и силен дух ти желая, а на Стилянош - успешна операция утре и бързо възстановяване :hug: :hug: :hug: БОГ ДА ВИ ПАЗИ И ДА ВИ ПОМАГА :thumup: :thumup: :thumup: Всички ви подкрепяме в този труден момент и духом сме с вас - бъдете сигурни :hug: Ще се справи детето, сигурна съм в това - а когато всичко отмине, ще си намислите един свят празник за курбан и ще го почитате. Когато можеш, пиши за вас и споделяй, така и на теб ще ти олеква :hug:
Не зная точно какво се е случило, но винаги съм ЗА сериозните наказания и спазването на правилата при шофиране :thinking:

С много обич те подкрепяме теб и цялото семейство :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон май 27, 2013 7:02 pm

Изображение

Мили момичета, благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания към моя татко и за цветята за мен :hug: :hug: :hug:
Нека всички ние и нашите близки сме живи и здрави, защото това е най-важно в живота и с нищо не може да се замени :heart: :heart: :heart:

Изображение

Меги, на щастливата абитуриентка желая МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ, ПОПЪТЕН ВЯТЪР В МОРЕТО НА ЖИВОТА, НЕКА ИЗБЕРЕ НАЙ-ВЕРНИЯ ПЪТ ПРЕД СЕБЕ СИ И ДА СЛУША КЪДЕ Я ВОДИ СЪРЦЕТО Й :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1:

Справили сте се блестящо и с тоалета, и с посрещането на гостите - много сте хубави :love: :love: :love:

На всички ви желая спокойна и уютна вечер :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пон май 27, 2013 7:11 pm

Дианка, бъди силна! Нека детето не вижда тревогата ти! Много е лошо това което се е случило, но ще се оправите, ще мине всичко!
Бог да е с вас!Ние ще стискаме палци по-скоро да се измъкнеш от този кошмар!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 27, 2013 7:58 pm

:hug: :hug: :hug: Мили момичета, много се разстроих от това,което се е случило на детенцето на Дианка - Дано Бог е милостив и помогне на това сладко детенце да се оправи.Нека всички духом бъдем със семейството на Дианка,защото истинското приятелство се разбира в трудни моменти, но аз знам, вие сте душевно богати хора,състрадателни и много сърдечни - нека насочим цялата си позитивна енергия към тях и дано всичко да завърши добре :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Пожелавам ви, лека, спокойна и много приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон май 27, 2013 9:38 pm

Момичета, да приемем призива на Катето, да обединим добрата си мисъл и духом да помогнем на Стилиянош.
Лека вечер
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 27, 2013 11:04 pm

Дианка,знам,че ти е много трудно.......Момичетата са прави ,че трябва да се ,,държиш,,заради него.А колко е трудно това :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Пожелавам ви успешна операция утре,мислено съм с вас,стискам палци...Сигурна съм,че всичко ще се оправи и да мила,знам ,че лесно се казва....но ще отмине и това.
Наталка, :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: .Много ги преживявам тези неща.......Бог да ни пази децата :heart: :heart: :heart: :heart: !

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 27, 2013 11:05 pm

БОНИ,ЖИВ И ЗДРАВ ДА Е ТАТКО ТИ!ДА СТЕ СИ ОПОРА ЕДИН НА ДРУГ!!!!! :wine: :wine: :wine: :wine: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 27, 2013 11:22 pm

Меги,със закъснение и аз да честитя на абитуриентката!Желая и здраве,щастие и много късмет в живота!
И почерпката изглеждаше супер :thumup: :thumup: !
Миленка,благодаря за картинката,записах я и дори я сложих за фон на работния плот,защото подивя :yee: :yee: !И викаше ту жабо,жабо,ту гуш,явно ги различава,че са плюшени :D
Момичета,аз два дни ви чета,но не можах да пиша.До снощи трябваше да ставам в 1 и 5 сутринта за лекарствата на Зарко.И от болницата ,и в къщи това разпокъсване на съня ми се отрази.Не мога сутрин да се събудя,мотам се като стана ,усещам се,че искам поне да седна.Като казах,, седна ,,още 1 ново изречение ми стопли вчера сърцето.Понякога го карам да поиграе малко на едно място ,че и аз да почина :) и съм му обяснявала,че искам да седна.И вчера ми вика-седни мама,сочещ стола с показалец :love: :love: :love: .
Днес ходих за епикризата му,резултатите му са нормални.Ох,отдъхнах си.
Щях да забравя да ви благодаря за това,че ме търсихте по скайп и телефона,и няма да ви изброявам ,в умората си да не пропусна някоя от вас.Колко е хубаво,че ви има :love: !Вие сте огромна,силна /ние сме/ морална подкрепа,която сега да я насочим към Дианка!Съдя по себе си колко добре се почувствах след разговорите с някои от вас, и след като прочетох тук толкова много пожелания!
Кате :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Лека нощ и спокойни сънища!


Заключена