Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон май 27, 2013 8:15 am

:giflo2: :gift: :giflo2: :celebrate: :happybd: :celebrate: БОНИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЯ ТАТКО - ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ЩАСТЛИВ СЪС ВАС!! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :happybd: :cake: :happybd: :baloons: :celebrate: :baloons: :celebrate: :baloons: :celebrate: :baloons: :happybd:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон май 27, 2013 8:59 am

Бони,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАТКО ТИ!
Нека е здрав и още дълги години бъдете един до друг,бъде ваш пътеводител в живота!
431839_499756450090756_405099929_n.jpg
Весел празник!
И за тебе мила неговата прекрасна и винаги лъчезарна дъщеря!
400686_604366172931724_1254180832_n.jpg

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон май 27, 2013 9:00 am

Здравейте!
Да изпием по кафе и да се заредим с много енергия за предизвикателствата, които ни очакват през новата седмица, дано да ни донесат само хубави емоции!

Изображение

Дидка, не се обаждаш, надявам се всичко със Зарко да е наред :) . Ето нещо, което със сигурност ще го развесели.

Изображение

Бони, честит рожден ден на татко ти! Да ви е жив и здрав, дълги години да ви се радва и да ви е опора!

Изображение

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пон май 27, 2013 9:43 am

Здравейте момичета,
Не съм писала отдавна, но ви чета редовно :love:
Покрай ангажиментите с абитурентката не ми оставаше много време.
А и голямата дъщеря беше в сесия и трябваше да помагам да гледаме малкия, че да и остава повече време за четене.
Сега да честитя на таткото на Бони.
Честит рожден ден! Да е жив и здрав!

Да ви покажа и нашия празник. С помощта на приятелките ми и голямата дъщеря, кетъринга беше на ниво, смятам. Всичко си приготвихме ние, само мезетата купих от магазина :wink:
Почерпете се за здравето на порасналото ми дете!
Изображение
Изображение
Много сполучливи бяха шоколадовите трюфели, не са от нашия сайт незнам дали я има тук рецептата, ще проверя и ако не, ще я публикувам.
Изображение
Изображение
А ето я и абитурентката
с мама и тати
Изображение
С двете ми слънца
Изображение
А тук са трите ми слънца
Изображение
Ето я и в цял ръст на мама красавицата
Изображение
Не съм събрала всички снимки още, но бързам да се похваля. Смятам разбирате, все пак това е смисъла на нашия живот. Дано всички деца да са живи и здрави и ПОПЪТЕН ВЯТЪР В ОКЕАНА НА ЖИВОТА!


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон май 27, 2013 10:10 am

Здравейте!
Бони честит рожден ден на татко ти! Да ти е жив и много здрав!
Меги, честита абитурентка! Желая и много късмет в живота и попътен вятър!
Хубав и усмихнат ден на всички!
Дидка, къде си? Надявам се със Зари да сте добре.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон май 27, 2013 10:19 am

Меги, прекрасни слънца имаш :D
Нека са живи и здрави и продължават да ви радват, да сбъднат мечтите си и бъдат щастливи.
Кетъринга е супер :clap:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 27, 2013 11:07 am

Мила Меги, всичко е било на ниво,браво на вас - прекрасна трапеза сте спретнали :clap: :thumup: Много са сладки дечицата ти - да са ви живи и здрави, да ви правят много радостни и щастливи!На прекрасната абитуриентка - много,много успехи в живота! Поздрава е за нея !!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон май 27, 2013 1:39 pm

Добър ден и от мен!!! Момичета ,от 3 дни сме всички в Атина ,миналата сряда една шофьорка блъсна Стелиянош............бяхме 3 дни в болницата на острова,но случаят е тежък и се наложи да ни транспортират в специална детска болница в ортопедична клиника.....каквото и да йажа е малко с това,което видяха очите ми .....нужни са психолози,вчера го прегледаха неврохирурзи и невролози ,днес виждаме,че няма никакъв ефект от терапията на крака (има фрактура на лява бедрена кост,пукнато ребро ......и огромен травматичен шок ) .и утре най-вероятно да го оперират .Днес малко съм по-спокойна,че магнитния томограф на главата е чист ,докторите са доволни и се надявам благодарение на БОГ да превъзмогне всичко ,милото ми детенце.......на най-големия ми враг,както се казва не пожелавам да види детето си в подобна ситуация .Вчера говорихме и с Ани,направо съм шокирана от това,което чувам ,защото и аз те търсех и не можах да те открия и се притесних нещо да не се е случило.....Както и да е ,единствено се моля тоя кошмар да свърши по-бързо и да се приберем всички в къщи .Тук ще съм около 20 дни в болницата и когато имам възможност ще се опитвам да ви пиша ....снощи видях и телефона на БОНИ и смятах да пусна един смс ,за да ви предаде новините около мен ,но днес имам възможност от наши близки да ви пиша .На всички желая от цялото си сърце да сте здрави ,здрави и ......здрави! Здрав ли си ......на всичко се намира колай ,казва народа!!!!Прегръщам ви всички !!!!! :hug: :hug: :hug: Лек и спокоен ден!!!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон май 27, 2013 2:31 pm

Дианка, представям си ужаса, който си изживяла. Много съжалявам за Стелиянош. Дано да се оправи бързо. За травмата съм сигурна, че ще я забрави, но по-трудно ще ви бъде със стреса, такова нещо трудно се преживява. Дай Боже да попаднете на добри терапевти и да му помогнат. Стискам палци утре операцията да мине успешно!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон май 27, 2013 2:41 pm

Меги, чудесни деца имаш! Да са ти живи и здрави и да са все край вас, за да ви радват!
На красивата абитуриентка пожелавам безоблачно бъдеще и най-добрата реализация в живота!

Изображение

Изображение

За кетъринга нямам думи, но пък знам следващия път като ще посрещам гости кой ще извикам да ми помага :wink: . Много добре сте се справили, всичко е подредено с вкус и изглежда страшно привлекателно. Браво! :clap:


Заключена