Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » нед апр 21, 2013 12:53 am

Аз съм тук и и не мога да не ви покажа моите "най-мързеливи " козунаци ,защоги наричам така .....без активиране на мая ....22.30 часа ги започнах и ....са почти изпечени .....утре ще кача рецептата ...и който не е правил и той ще опита предполагам .Ето и снимки .....нощни
001.jpg
005.jpg
Това ако не се казва мързелив козунак ,опитах да видя какво ще се получи ,със суха мая е и съм очарована .....човек се учи докато е жив ...и щом мога да си улесня живота ......вече наистина ЛЕКА НОЩ!!!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед апр 21, 2013 5:26 am

541631_249264101884652_783893445_n.jpg
ДОБРО УТРО В НЕДЕЛЯ, ЧУДЕСНИ ПРИЯТЕЛИ!!
ИЗПРАЩАМ МНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН И ВИ ЖЕЛАЯ ПРЕКРАСЕН, СЛЪНЧЕВ, УСМИХНАТ, МНОГО ЩАСТЛИВ НЕДЕЛЕН ДЕН!
Аз отивам на работа :wink:
Дианка страхотни козунаци :tongue: ,съблазнихаме много :tongue: :thumup: :clap:
Наталака,Кате,Бони,Дидка и Дианка :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед апр 21, 2013 7:30 am

Добро утро!
Наталка,честита нова визия,нямам търпение да те видя!Ще има ли среща на 27.04?
Дианка,как ме заразяваш с тези козунацииииииии,......аз пита не мога да замеся ,че козунак..Обаче МЕРАКА МИ Е ГОЛЯМ ДА СЕ НАУЧА :chef: .Има вероятност от следващия понеделник/не утре/ таткото на Зарко да излезе за 10на дни в отпуска ,и тогава ще имам спокойно време да оправя къщата,да реша с какво ще ги гощавам ,да направя списък за пазаруване/искам наведнъж :eeek: :eeek: / :D И....да пробвам да омеся козунак.Някоя година ще има домашен ,така съм си обещала :thumup: Искам за децата да боядисам яйца и да ги нашаря и с имената им,да са специално за тях :wink: .А докато гостите са тук баба/свекърва ми/ ще се занимава със Зарко,той ще й погостува малко :love: вечерите.Хм...предимството баба да е на една ръка разстояние.. :thumup: :wink:
Верче,как сте?
Бони,почини си :)
Илето,къде е?
С танчето най -вероятно ще се видим на срещата......дано :thumup:
Ивка,също и ти почини си днес :hug:ООООооо на работа ли си вече.......!?Лека тогава.......

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед апр 21, 2013 8:05 am

кафе с компютър11април.jpg
Добро утро и от мен!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 21, 2013 8:26 am

Добро утро, прекрасни дами, благодаря ви за :coffee: ,сядам и аз.Ивка, много бързо свършиха болничните,дано си се възстановила,лека работа мила! Дианка, ти си просто невероятна,браво за козунаците - страхотни са! :clap: Дидка, как сте,как изкарахте ноща,по - спокоен ли е Зари -относно козунаците,сигурна съм,че и ти можеш,просто сега си ангажирана.Бони,виждам,че си тук миличка,днес си почини - вчера пак сте се потрудили добре :thumbsup: Миле,прекрасен ден ти пожелавам! Натали, с положителност изглеждаш още по - добре - с тая прекрасна усмивка не се нуждаеш от нещо по - специално.Верче,как сте миличка,добре ли е съпруга,пиши.Хубав,весел и спокоен ден,мили момичета. :heart: :heart: :heart: :sun: :heart: :heart: :heart: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед апр 21, 2013 8:58 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/b2WUZSGnEKU[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=b2WUZSGnEKU

Добро и свежо утро приятелчета :)

Колко рано сте станали - и аз съм будна отпреди около час, пия второ кафе и се мотам из нета :coffee: Малко по малко се разсънвам :wink:

Дианка, разкошни козунаци :thumup: Сподели рецептата - аз досега не съм много очарована от сухата мая и ще ми е интересно да споделиш опита си :)

Дидка, само така момиче - включвай всички около себе си и Зари :thumup: Явно ти си доминиращия фактор, така че дерзай :D

Йоанка, скоро не си се "обаждала" - как си миличко :hug:

А Нинка както обикновено прави едни гооолеми забежки :thinking:

Рали, Петина, и вие съвсем се изгубихте - как сте момичета ???

Верче, Кате, :hug: :hug: :hug:

Хубав и спокоен неделен ден на всичкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед апр 21, 2013 9:18 am

Добро утро ,събудихме се ......благодаря за кафетата и за приятното настроение от сутринта....какво по-хубаво от това деня ни да започне с такъв емоционален заряд ?!. ДИДКА,в крайна сметка козунаците и приготвянето им са ......мит ,който не си е нацапал ръцете ......мисля,че той не е направил,но най-вече желанието ,а с времето и опита намираш и по-уязвимите места на това много деликатно и претенциозно тесто ,но вкуснооооо....за пръв път опитах 2000та година ,бях си в Б майка ми се разболя ,тежко .Ние никога не сме купували козунаци и традиция бе месенето им ,но лично аз никога не съм участвала ,по-скоро отнасях забележките на всички,че непрекъснато отварям и затвярям вратите и ще спадне температурата в кухнята.....Днес всичко е много по-опростено и лесно ,и затова и често меся ,хем човек се "ушлайфа",хем и децата ми зная какво ядат ....и всички са доволни .ИВКА,благодаря !!! :love: Дано днешния ден е красив и изпълнен само с радостни миговеи много усмивки :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Приятен ден!!! МАМИ,БОНИ благодаря ще кача рецептата най-вероятно утре!!! [youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... _HMOAezx9g[/youtube]

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед апр 21, 2013 10:09 am

Добро утро :)
Дне се поуспах и ето ме с кафето
Изображение
Дианка, страхотни козунаци, давай рецептата,че ми потекоха лигите,да видя дали и аз ще ги скопосам :)
Момичета, прическата ми е същата само боядисването е тип омбре и с преливащи цветове, нещо подобно
Изображение
Дидка, аз съм за среща на 27, дано и момичетат се навият, а и Миленчето май до тогава ще се прибере. Пък ти впрягай наличния състав в работа, там ти си мотора на всичко, дай да се разбере, кой командва :wink:
Бони, днес почини малко.
Кате, Ивче,Верче :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Хубав ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 21, 2013 12:35 pm

Дианка, пропуснах да ти пиша,че съм очарована от вашия остров - много е красив,моля те,ако е възможно изпрати изгледи правени през деня - как се казва острова на който живеете,може би съм пропуснала твое обяснение,благодаря ти предварително.Хайде момичета,утре Дианка ще изпрати рецептата за козунаци - нека се опретнем и опитаме какво ще се получи :thumbsup: :clap: :thumup: При нас днес е студено,облачно - превалява от време на време и ветровито - април се шегува с нас. :music: :heart: :music: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » нед апр 21, 2013 12:47 pm

Добро утро весели готвачи :)

Преди малко скрихме великденска изненада на сайта :) Не е много тайно място, даже напротив...

Да видим дали ще я откриете? :thinking:
Aut viam inveniam aut faciam


Заключена