Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет мар 28, 2013 7:50 am

Добро утро, Ивче,Миле,Илинка,Бони, отново сте отделили време да ни поднесете слънчеви пожелания и ароматно :coffee: ,благодаря ви. Бони, верно,че Верчето не е писала скоро,дано всичко около нея е ок, Нинка също не се е появявала отдавна,моля се да е добре.Момичета, дано скоро се промени това толкова студено време,че вече взе да омръзва.Пожелавам на всички весел,успешен и спокоен ден. :music: :winkiss: :giflo1: :winkiss: :music: :music: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет мар 28, 2013 8:05 am

Добро утро :)
Вече и аз съм тук, прекрасни сте с хубавите пожелания, сипвам по кафе и сядам да ви видя
Изображение
И тук е мрачно, но за сега поне не вали, дано вече се вразуми тая баба, че стана досадна с този студ. Дано и момичетата, които скоро не са идвали са добре.
Хубав ден, ще трябва и да поработя :wink:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет мар 28, 2013 9:28 am

SUTRESHNA ZAKUSKA V GRADINA.jpg
Добро утро ! Благодаря за настроението ,кафетата и положителната енергия ,които поднасяте всеки ден!!! Моето кафе го поднасям навън ,защото е 20 гр . и спокойно можем да го изпием сред природата и от друга страна само като чувам за студа настръхвам ,но всичко вече е към края си......ще грейне и Слънчо ,ще светнат лицата и ще се отвори душата.......аз поне така мисля.Ко лко ще продължи още ?! :thinking: Момичета ,които не пишат и аз се надявам да са добре и просто да нямат време или възможност.....МИЛЕНКА,ваната ти снощи е била супер......но я видях току-що ...и ми остана само желанието и красивата гледка......или по-точно "Очи пълни ,ръце празни......." Приятен и весел ден на всички!!!
wallpaper_1090-3.jpg

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет мар 28, 2013 5:23 pm

Привет, момичета!

И аз се нареждам с моето кафе, малко късничко, но днес не бързаме за никъде и си поспахме повечко.
Нека се усмихваме, напук на народните представи за месец март, известен още като женски месец :). Важно е, че на нас ни е оптимистично и весело, въпреки мрачното време. Аз ви поднасям малко сладичко към кафето и много пролетно настроение и отивам да продължа забавлението в кухнята :)
Изображение Хрупкави бисквитки


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет мар 28, 2013 6:52 pm

Ето ме и мен. Днес цял ден не ми остана време да се добера до компютъра. Но сега съм сред вас и ще си почина малко,а после отивам да готвя.
Дианка, по-добре късно отколкото никога и очи пълни отколкото празни. Аз също си мечтая да се потопя в една такава вана, но на този етап ще си я гледам само на картинка.
Специално за всички вас, приятелки :)
Изображение
Приятна и топла вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет мар 28, 2013 7:41 pm

Момичета, пожелавам ви топла,весела и уютна вечер, много настроение. :heart: :music: :night: :music: :heart: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет мар 28, 2013 7:54 pm

Дидка, днес нещо ми се губиш, дано всичко е наред при вас - това е за теб и най - сладкото момченце на света. :heart: :heart: :winkiss: :heart: :heart: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет мар 28, 2013 8:57 pm

Благодаря,Кате,че си усетила липсата ми.Нямах възможност да пиша.Днес беше много дълъг ден...
Приятна вечер.Сладки сънища.Живот и здраве се надявам сутринта да пия кафето си тук сред вас.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет мар 28, 2013 10:03 pm

Лека и спокойна нощ, приятелки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет мар 29, 2013 5:20 am

521350_362366457203115_1042789572_n.jpg
Добро утро и дано днешният ден ви донесе повече слънчево настроение от вчерашния!
Нека се отдадем на чиста любов и искрено приятелство,нека всеки нов ден да започва с добра дума и нежност!
Събудих се с усмивка и искам да я споделя с целия свят!Деня да бъде пълен със слънце и любов!
Да споделим кафето и да се насладим на живота,който не е надпревара!
Живей на бавни обороти,слушай музиката със сърцето!Танцувай бавно!Весел Петък приятели!


Заключена