Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » вт мар 19, 2013 8:54 am

Добро утро!
Натали,спорна работа!Ще се справиш!
Ивка,не знам ,миличка,дано бързо отшуми.
Кате, и аз много обичам цветята ,но моето жилище е малко и малкото ,които имах,ги махнах заради Зарко.Остових си някой друг фикус-тях ги обожавам.
Поднасям ви и моето кафе..


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт мар 19, 2013 9:12 am

Добро утрооооо и от мен!!!
8ea savtorini.jpg
НАТАЛКА,яхвам метлата и ......пристигам ,миличка ....и сам войнът е воин .....но друго е като всеки си е на мястото .... МАМИ и ИВКА ,от време на време и аз имам тоя прблем ,преди години ходих и на ортопед,но излезе ,че болката е от кръста.....не иска много неща.....аз поне не успях да спазвам всичките ....напр. стълби изкачване ,натоварване .....трябва да легна и ........да чакам ,но не става.Същото и с лактите ,ходих и при професори и ....всички бяха категорични ....Ако сама не си помогнеш .....и Бог няма да ти помогне,имаха впредвид да не изморявам ръцете си ,единия дори ,за да ме укроти да спра и да си почина предложи да ми гипсира и двете ръце ,мъжа ми бе с мен и умря от смях ,викайки на доктора ......да знаеш ,пак нещо ще измисли и ще направи това,което иска.....това сме жените ,и месеца ни такъв ,слънце ,дъжд ,........луда работа ..... МАМИ,много ми харесват и на мен цветята ,като се преместих от Атина тук ,разбира се загубих много от цветята си .....сега пък една котка всяка сутрин ми ги прави ....ох,не ми се описва ....омръзна ми .Толкова пръст наоколо .....моите саксии избра....Половината вече са на другия балкон и ....сигурно се чуди какво стана с любимите и саксии......ха-ха-ха.....ами принудих се и има резултат,поне тия ми са читави .На всички лек и приятен ден ,много усмивки и настроение!!!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт мар 19, 2013 9:25 am

Добро утро! Желая ви хубав и слънчев вторник! На работещите спорен ден, а на останалите лека работа!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт мар 19, 2013 4:34 pm

Момичета, има ли желаещи за :coffee: ? Сядам и ви чакам. :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт мар 19, 2013 8:38 pm

Ивка, Кате, Дианка, опитайте да наложите на болящите ви места пресен зелев лист - има невероятен лечебен ефект. Зелевият лист се начуква добре, налага се върху болното място и се прави превръзка с мека кърпа или бинт. Не се слага найлон - компреса НЕ Е ЗАГРЯВАЩ. Добре е да се преспи с него, на следващата вечер - нов. Аз самата изпитах голямо облекчение на болките си в коленете. Ще сложа статия в темата "Изкуството да сме здрави" http://www.receptite.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=1282

Днес си купихме от Баумакс няколко петунии - различни цветове, които тия дни ще засадя в сандъчета на балкона. А снощи си посадихме две рози - бяла и червена в две огромни саксии. Надявам се това лято да си ги гледам навън :) Сега съм им сложила отгоре отрязани пластмасови туби докато се климатизират. Сутрин е доста студено, а тези дни духат и силни ветрове. Дано да се прихванат :thumup:

Хубава вечер и спокойна нощ на всички :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср мар 20, 2013 6:14 am

утро.jpg
Добро утро!
След няколко безкрайни работни дни/с комбинирани първа и втора смяна/,
отново съм сред вас.
Разсъмна,облачно е ,но на всички вас,мили момичета,желая слънчево

настроение и един успешен ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 20, 2013 6:53 am

Добро утро, мили момичета, днес в 13.01мин. пристига Астрономическата пролет - пожелавам ви много слънце и топлина в душите ви,бъдете винаги усмихнати и щастливи. :heart: :giflo2: :heart: :giflo2: :heart: :giflo2: :heart: :giflo2: :heart: :giflo2: :heart: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 20, 2013 6:57 am

Да пийнем по чаша :coffee: и бодро да започне денят ни. Бони,благодаря за съветите,записах си всичко и ще започна приложение.Момичета, пожелавам ви много настроение, весел и усмихнат ден. :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :flow1: :hug: :hug: :hug: :heart: :heart: :sun: :heart: :heart:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср мар 20, 2013 7:19 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/2YaS7PGydYE[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=2YaS7PGydYE

Добро утро :)

Миле, Кате, благодаря за кафето - и аз пийвам моето :coffee: и ... отлитам ... Сутрин времето все ми е малко :tongue:

ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ - С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ БОГ, ЧЕ И ТАЗИ ГОДИНА Я ПОСРЕЩАМЕ И ЩЕ Й СЕ РАДВАМЕ :love: БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ :clap:Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср мар 20, 2013 8:06 am

Добро утро и от мен!
Ето и аз сядам с кафето и черпя и вас
Изображение
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ! НЕКА СВЕТЛИНА И ЩАСТИЕ БЛИКА НАВСЯКЪДЕ ОКОЛО ВСИЧКИ ВИ!
Изображение
Изображение


Заключена