Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от STELKINA » ср мар 06, 2013 9:02 am

Здравей Makaweli :giflo1:
Всичко е наред Благодаря просто нямах време от септември след отпуската започнахме работа на пълна пара .За Коледа сина ми и мъжа ми ми купиха Samsung s 3 и сега вече мога да пиша и през почивките на работа :thumup: . О Катя радвам се за мъжа ти донякъде го разбирам понеже и аз в чужбина се чувствам така :cry: донякъде


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср мар 06, 2013 9:17 am

zakuska moska.jpg
Добро утро и от мен ......понеже се развълнувах от всичко споделено дотук ,и аз като ДИДКА съм емоционален човек и нормално е да се чувствам по тоя начин.....Вчера в ФБ се информирах за тоя млад мъж.......жалко ,много жалко ....Единственото ,което не мога да разбера с тоя си жест (разбира се "гащи" са необходими )какво спечели това момче ?! Млад в най-хубавата възраст ......сигурно някой от тия към които е било предназначено ще се трогне или той ще промени света.....извинявам се ,но мъчно ми е че в моята Родина се случва това и жалко за младите ни хора...ако не заминават в чужбина,запалват се ....самоубиват се и ......знам ли какво още....?! Светла да му е паметта ,но съм шокирана ....за цената на човешкия живот.....Глупави управници ,точно рай за измами и ....опазил ги Бог честните и трудови хора.....МАМИ ,радвам се,че сме успели всички ,всяка по свой начин да допринесем радост и вълнение ,един малък щастлив момент в това трудно време на един човек,който наистина има нужда !Да сте здрави и щастливи ,радостни и усмихнати ,много нежно си описала Митака,лъха много обич... :love: :love: :love: Че стити нови придобивки,момичета и със здраве да ги ползвате .....Радвам се,че всички сте добре и на всички желая лек и спорен ден ,изпълнен с оптимизъм и усмивки !!!

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » ср мар 06, 2013 9:34 am

За съжаление има хора със слаба психика , които според мен не могат да конфронтира т трудностите. Тук всяка вечер съобщават за по няколко самоубийства тъжно но факт . . .

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср мар 06, 2013 9:44 am

Пъстър, цветен и усмихнат да бъде денят ви, приятели!
486778_524815397557150_1708754181_n.png


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср мар 06, 2013 9:49 am

Поклон пред паметта на Пламен! Нека да почива в мир.
480157_10151408474245983_1604914492_n.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср мар 06, 2013 10:36 am

Това да си емоционален НЕ ТЕ ПРАВИ ЧОВЕК СЪС СЛАБА ПСИХИКА,И МНОГО ОТ НАС ЕМОЦИОНАЛНИТЕ преминават през много трудности с усмивка на уста.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср мар 06, 2013 11:22 am

Здравейте!
Още един ден дойде с новите си болки и радости, с новите си предизвикателства. Да го изживеем с високо вдигнати глави и да не позволяваме да ни завладее отчаянието, защото на фона на мизерията около нас, това би била последната капка на границата, която може да ни удави.
Преди малко бях потресена от една информация, която ми попадна - в България един пенсионер получава 80 евро пенсия, а в Германия 2000 евро, а иначе цената на тока и на всичко останало са почти същите. Най-страшното беше снимката, илюстрираща това съотношение - от едната страна отрудените, озверените и обезверените погледи на нашите старци, а от другата усмихнатите, щастливи и доволни немски граждани. Ето това е тъжното и страшното :agr: .
Много ми се иска да сме по-оптимистични и да вярваме, че нещата ще се подобрят. Знам, че е трудно, но какво друго ни остава. Дано да започнем да живеем в нормална държава, в която да не се налага младите хора да изоставят близки и приятели, за да си търсят препитанието в чужбина или да предприемат такива отчаяни стъпки, като тази на Пламен, за да се опитат да събудят чувството на вина в някой, който отдавна е ампутиран от всякакви скрупули и задръжки и да предизвикат някаква промяна. Да почива в мир момчето! Мъчно ми е както за неговия живот, така и за неговите близки. Иска ми се нещата да се случват по по-спокоен и безболезнен начин и да не даваме повече такива жертви.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср мар 06, 2013 4:20 pm

Ехооооо, има ли желаещи за кафе

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 06, 2013 5:28 pm

Миленка, на един дъх прочетох написаното от теб, толкова зряло и мъдро звучи написаното,възхитена съм от теб, та ти си още млада,а думите ти - точни, ясни,казани от човек с отлична гражданска позиция, браво момиче,невероятна си - такива хора трябват на страната ни - ясни и категорични.Натали, сега седнах на :coffee: , позакъснях, щяхме да сме заедно,но и така пак сме .Приятна вечер на всички. :heart: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :heart: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср мар 06, 2013 5:35 pm

И аз сядам на кафе със вас....малко късничко ама.........
Изображение
до сега правих торта и не успях по-рано


Заключена