Какво сготвих днес - Февруари '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Makaweli » вт фев 26, 2013 7:05 am

Добро утро :chef:

Дианка, благодаря за рецептата - непременно ще ги приготвя като си дойдат момчетата :cook:

Снощи имахме храна от неделя, само приготвих една Зелена салата с риба тон.
За довечера още не съм мислила - има цяяял ден до тогава :wink:

Хубав и усмихнат ден и на вас :rain: :music: :music: :music: :music: :music: :sun:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт фев 26, 2013 9:40 pm

Здравейте и от мен!
Тази вечер набързо грах с пилешко и малки кексчета Мими.
Поничките изглеждат прекрасно и непременно ще бъдат изпробвани.
Благодаря Дианка!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт фев 26, 2013 10:31 pm

Привет, момичета,днес за обяд имахме храна, вечерята -гювече с колбаси за половинката, салата зелена за мен и щерката,десерта -портокали,ябълки.Приятна вечер на всички. :heart: :heart: :winkiss: :night: :winkiss: :heart: :heart: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср фев 27, 2013 8:31 am

Привет, :chef: и :hungry: ! При нас от вчера една боб яхния с печени наденици и зелена салата,че от вечерта боба бе във вода и така сутринта в тендерата под налягане спасих положението,защото излязох рано и се прибрах ,за да сервирам ....пак добре.. :yee: историята познава и по-лоши случаи..... :tongue: Днес,телешко със зелен боб и картофи .Лек ден ,да не забравя да споделя ,интересно,че поничките на следващия ден бяха по-твърдички и сухи ,не че останаха ,но смятам да пробвам и другите рецепти ,с които разполагам ,защото искам резултата да е 100%.Така,че докато дойдат децата ви ....изчакайте моите са тук ,винаги готови да опитват....и да се доближим до купените,може би защото не пържа ,а ги пека имамтоя резултат ?! :confused:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 27, 2013 1:29 pm

Привет, весели :chef: ,днес сготвих Печени на фурна кюфтета с доматен сос,Салата - червено цвекло,моркови,орехи, десерта е Бисквитена тортичка и плодове.Хубав ден, момичета. :hug: :flow2: :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:

neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » ср фев 27, 2013 3:45 pm

Здравейте.Днес приготвих винен кебап с гарнитура печен ориз,а за десерт има от снощната баница с фанта

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » ср фев 27, 2013 5:23 pm

Здравейте, :) :chef: !
Днес унас ще има постна яхнийка картофи и грах, за салата прясно зеле с моркови, десерта е за детето - от любимите и шоколадови вафли, а иначе - плодове.
Хубава вечер!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » чет фев 28, 2013 12:08 am

Здравейте весели :chef:.От вчера у нас се приготвиха супа топчета,печени наденички и салата айсберг,мини пици.Тази вечер вечерята ни беше пържени кюфтета със сос от майонеза,кисело мляко и горчица, салатата от печени чушки,домати и майонеза.Десерта плодове и разкошен кекс от чешката пекарна.Спокойна нощ и успешен ден.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет фев 28, 2013 8:18 am

Здравейте!
Снощи сготвих днешното ядене - кисело зеле с ориз, че днес съм цял ден на работа, а баща ми и детето трябва да да обядват. Тъй като дъщеря ми не е голям фен на зелето подозирам, че за довечера ще трябва да приготвя и нещо друго. Триумя се между Тиквена крем-супа, Картофени кюфтета с майонеза и Салата от макарони и риба тон, но до края на деня има време, ще разбера какви са желанията и ще реша.
Приятен ден!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет фев 28, 2013 10:56 am

Привет, :chef: За днес менюто е скромно ,но вкусно тас кебап ,картоф. пюре и зеле+ моркови салата.Снощи забърках и един кекс имаме и нещо сладко!Лек ден!


Заключена