Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » чет фев 21, 2013 8:03 am

Добро утро :)
И аз съм тук с кафето
Изображение
От сутринта времето е слънчево, малко "хапе", но ще се постопли и ще стане като тук при нас :D
Дидка, 10ч. е удобен час, а и местата които предлагаш са отлични, и аз съм за "Неделя" ако на Миленка и е удобно да дойде, макар и за кратко.
Хубав и слънчев ден, веселушки :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет фев 21, 2013 8:09 am

Дианка, добро утро!
Благодаря ти, че предлагаш срещата ни да е близо до нас, за да успея да съм с вас :hug: ! Но не искам да се съобразявате с мен, съберете се, където на всички ще ви е удобно и аз ако мога ще дойда.
Не се притеснявай чак толкова много от стъклата, ако знаеш още колко бели и колко чистене те чака......А плюшените играчки спокойно можеш да сложиш в пералнята на по-кратка програма с по-ниска температура, аз съм го правила. Хубаво е да добавиш ако имаш от цветоулавящите кърпички, за да не се боядисат всички в един цвят.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет фев 21, 2013 8:11 am

Наталка, здравей!
Като се уговорите пишете къде ще е кафето.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет фев 21, 2013 8:21 am

О,мила,аз съм ги прала много пъти в пералнята,просто се чудех има ли нужда или да ги тупам само.Притеснява ме времето ,защото когато му правя риба е в същия ден т.е. днес,закуска,миене прибори от снощи и т.н. и т.н.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет фев 21, 2013 8:57 am

Добро утро, момичета, благодаря за :coffee: сядам и аз.Дидка,добре,че не се е пръснала върху някой от вас, у нас често имахме тоя проблем,но ги заменихме с енергоспестяващи и проблема е решен,поне не се пръскат.Радвам се за вас,че си уговаряте поредната среща,това е чудесно.Сега ви пожелавам един много хубав и весел ден. :heart: :heart: :heart: :winkiss: :heart: :heart: :heart: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет фев 21, 2013 9:13 am

Добро утро ! :)
sutre[na zakuska stilno.jpg
Един ,малко облачен ден ....Но пожеланията ми са за много слънце в душата и усмивки .....мноооооого усмивки !Радвам се,че всички са добре и от днес и аз започвам да пия МАМИ от тоя чай ,който тук се казва "планински чай " и го имам толкова време в шкафа ,зная че всички го пият тук ,но благодарение на теб ,се информирах малко по-вече :wink: Тук вирее и го има в изобилие ,особено по-възрастните го пият всекидневно....май след обяда и аз трябва това да правя.СНЕЖИ знаеш ли колко пъти се замислям ,когато чувам ,че българи се прибират в Родината ....аз също имигрирах ,но вече 15 г. съм омъжена тук и моя вариант за БГ е на гости .....и дотам .18та година съм тук ,липсва ми БГ и друг път съм споделяла ,но семейството ми е тук и тук е и живота ми ....Колкото до вас ,преценете всичко правилно ,най-важното да сте здрави ....и вземете правилното решение ...12 г. никак не са малко... Днес ,трябва да сВърша някои работи ........но някак нямам нужната нагласа ,не за друго ами ....сякаш нещо не се чувствам както трябва ....едно главоболие упорства .....аз се пъна на инат .....я да видим кой ще победи?! :tongue: Лек и приятен ден на всички !!! МАМИ , :love: и аз всички съм заменила с енергоспестяващи
koupato koutabi.jpg
:) :) :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет фев 21, 2013 9:46 am

Желая на Всички прекрасен и успешен Ден !
267940_422152791200276_283558125_n.jpg

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет фев 21, 2013 10:09 am

Добро утро и от мен ,мили момичета!
Вече сте си изпили кафенцата,затова на всяка една от вас-добри,умни,доброжелателни,отзивчиви и красиви-поднасям
по един букет цветя :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2:
Дано да има за всички.
А що се отнася за срещата съгласна съм за слад."Неделя".Ъгълчето в което седяхме бе уютно и спокойно.
Дидка,удобно ли ти е? :thinking:
Спокоен ден!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет фев 21, 2013 10:17 am

Да,Миле,удобно ми е.Значи 10.00 пак там ,нали?Мерси за букета!
Кате,и аз съм ги сменила другите,единствено в кухнята не,тъй като не ми ,,светят,, достатъчно силно.Обичам силна светлина ,а на тях това им е минус.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет фев 21, 2013 10:51 am

Радвам се, че пак ще се съберем.
Сладкарница "Неделя" май ще ни стане явочна квартира :wink: :D
И от мен по цветенце
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена