Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб фев 16, 2013 9:50 am

Добро утро, мили момичета, Дидка, Ивка,Танче,сядам на :coffee: във вашата компания. :heart: :hug: :hug: :hug: :heart: Пожелавам на всички прекрасен и весел ден. :winkiss: :sun: :winkiss: :music: :music: :music:


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб фев 16, 2013 9:55 am

Здравейте слънчеви момичета!

Благодаря ви,за уханните кафенца.Прекрасно е,сред такава компания,да отпиваш на бавни глътки от :coffee:
Дидка,миличка,не си мисли,че не ми се иска по-често,да съм тук,но сутрин излизам в тъмно,вечер се прибирам,отново тъмно.....и докато си видя дечицата и сготвя,то станало време за сън :sleep:
Пожелавам ви,много положителни емоций в почивните дни!

Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб фев 16, 2013 9:57 am

Катенце,за теб!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб фев 16, 2013 10:18 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/oVjnubZxduQ[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=oVjnubZxduQ

Добро утро :)

Хайде и аз с моето позакъсняло кафе - но все пак още не е станало обед :coffee:

Благодаря на всички Весели момичета за кафетата и красивите цветни пожелания :giflo1: :giflo1: :giflo1: :hug: :hug: :hug:

Нинка, :hug: :hug: :hug:

Тази сутрин моя компютър изключи поне 5 пъти, добре че най-накрая се смилиха над мен и ми дадоха възможност да ви "видя" :tongue:

Днес ще съм свободен електрон, че мъжът ми отново има магистърски курс. Ще се отдам на експерименти в кухнята :cook: Студено ми е за разходка навън, ще видя по-късно - може и да опитам :roll:

Наталка, вчера цял ден бях духом с вас - дано всичко да е ОК, как е момчето ти днес като махнаха превръзката?

Хубав и спокоен съботен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб фев 16, 2013 10:26 am

dobro utro more.jpeg
Добро утро ,при нас за днес прогнозите са за слънце и без капка дъжд!? до утре и затова от сутринта пералнята "мърмори",но .....всеки със задълженията си..... :yee: И наистина едно ,голямо слънце и тук ,една красива компания поднася ли ,поднася .....настроение,кафе,обич,внимание и .....какво ли още не ! :love: :love: :love: Благодаря на всички ранобуднички ,и с голямо съжаление прочитайки за Тодор Колев (нали е и шуменец) светла да му е паметта ,си спомних или по-точно ,точно това се сещам ,когато чуя неговото име .Една Новогодишна програма ,мнооооого години назад ,когато смеха бе непринуден ,липсваха многото проблеми на съвременния живот Тодор Колев и неговия оркестър и песента за говорителката Лилито Ванкова (Сто кила ракия давам само да те притежавам Лилито Ванкова.......)Един от големите бг. комици от старата генерация ,и от гимназията съученик на баща ми ....Бог да го прости !!! НАТАЛКА , дано всичко днес да е както трябва и да ни предадеш радостни новини :love: НИНКА,почини си тия дни и независимо,че не влизаш всеки ден ,всичко това ,което излъчват твоите постове ,говори ,че си мислено тук всекидневно ,показваш и загрижеността си и обичта ,бъди здрава и силна !!! :love: БОНИ,ти къде си мила?!Мирише ми ,че си някъде към София ,може би ?!Боже,колко надалеч мириша ...... :tongue: искаше ти се разходка по-голяма ,дано да си я осъществила ! :) РАЛИ ,вече не влиза и отсъствието и е осезателно.....къде си мило момиче ,АНИ е добре,но няма практическа възможност в момента ...МАМИ е бойна ,всеки ден като легендарен боец ,при ТОНИ-бонбони (аз така го преименувах),тук ,в кухнята и при Митака ,огрява навсякъде ,милата само да е здрава и Бог да и дава сили !ДИДКА,много усмивки !!! :love: Присъединявам се с моето :coffee: и ще свърша това онова набързо ,защото чакам приятели за кафе и после трябва да напазарувам ......битовизми и още мноооооооого гладене ......ПРИЯТЕН ДЕН , :love: :) :love: БОНИ,току-що те видях ....ами не съм свикнала толкова късно и си помислих ,че пътуваш........лек ден!!! :love:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб фев 16, 2013 11:20 am

Хайде и от мен по едно късно кафе :coffee: и пожелания за добро настроение през целия ден :music: :giflo1: :music: !
днес нещо интернета ни ска да отваря някои страници и не мога да кача картинка, но пък ви прегръщам всички :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб фев 16, 2013 11:28 am

Дианка,благодаря ти,миличка,за топлите думи. :hug: :hug: :hug: Пожелавам,на цялото ти семейство,само щастливи дни и много здраве!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб фев 16, 2013 2:27 pm

Привет, милички,отново съм тук - от три часа съм на стадиона със моите слънчица,направих няколко обиколки,ритахме топка с Тони -бонбони,както го нарича Дианка,тичахме,поиграхме си като за световно,подейства ми много релаксиращо,а малкия сияеше.Дианка, наистина не се спирам,понякога не ми стига времето,въпреки че не работя,но всичко това ми дава много сили,чувствам се необходима,жива,дай Боже дълго да се чувствам по тоя начин, все пак съм на 64, а не на 100, но знае ли човек, колко му е отредено да живее, да живее в пълния смисъл на думата - да е полезен на децата си,на близките си и не на последно място на приятелите си.Дидка, как сте днес, излизахте ли на разходка или при вас е студеничко,Зари как е със зъбките, по - спокоен ли е,пиши миличка.Нинка, мое прекрасно момиче, продължавам да мисля за теб,докъде стигнаха събитията около теб, дано всичко се е успокоило и нещата са дошли на мястото си, не пиши, ако не е удобно,само знай, че има една жена, която много те обича,като майка. :heart: :heart: :winkiss: :heart: :heart: :hug: :hug: :hug: :heart: :heart: Нинка,това е за теб.

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб фев 16, 2013 3:24 pm

Изображение

Благодаря ти, Катенце!
Събитията около мен,вече са по-добре,надявам се,да не е за кратко.

Черпя ви,със следобедно,ароматно и ободряващо сетивата,кафенце.
Нека,да ви е сладко!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

vkusnahapka
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 7
Регистриран на: нед окт 14, 2012 12:17 pm
:: 26 рецепти от vkusnahapka
:: 72 снимки от vkusnahapka

Мнение от vkusnahapka » съб фев 16, 2013 3:48 pm



Заключена