Какво сготвих днес - Февруари '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от elena13677 » съб фев 09, 2013 11:57 pm

Здравейте весели :chef:.За обяд доядохме друсания кебап следобед спретнах отново палачинки а за вечеря шницели от кайма,пражка салата, пържени картофи с кашкавал става божествено :hungry: :hungry: :hungry:.За десерт течен шоколад и портокали.Спокойна нощ и весел ден.


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед фев 10, 2013 11:46 am

Привет, :chef: ! И при мен от петък вечер шницели от кайма с картоф. пюре и гнезда от задушен спанак и когато е готов ,счупвам по яйце и малко сирене .Понеже ми остана доста кайма от шницелите ,и така вчера отново шницели ,но с ориз със зеленчуци и маруля за салата ,крем ванилия за десерт.Днес,имам едно пиле ,което ме очаква :D в хладилника ,но още не съм измислила каква ще му е съдбата .....най-вероятно с картофи на фурна ,иска ми се и нещо сладко да приготвя .....Това засега ,но до довечера има мноооооого време :) Лек ден! :) :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед фев 10, 2013 1:31 pm

Привет, весели :chef: , днес сготвих Свинско в комбинация -булгур и ориз,малко грах - стана много вкусно,Баница със спанак ,сирене и яйца, Салата - зеле,червено цвекло,моркови,десерта - плодове - портокали,ябълки.Весел и много усмихнат ден на всички. :winkiss: :sun: :winkiss: :cook: :serve: :wine: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед фев 10, 2013 2:31 pm

Привет :chef:

Днес в дъждовния, мъглив и студен ден си е само да стоиш в кухнята и да майсториш вкусни ястия :cook: Така направих и аз - и се размириса на едно вкусничкооо :bliz:

Ето какво имахме за обед: Салата зеле и моркови с лимон и целина, Изображение Агнешко бутче с чесън и мащерка. Гарнитурата беше Изображение Булгур за гарнитура - супер вкусно :hungry: Десерта - останалия Нар след "декорацията" на печеното ярешко месце :tongue:

Вечерята ще бъде нещо лекичко, може би на яйчена основа :wink: А салатката - Зелена салата с риба тон и авокадо

Хубав следобед и щастлива вечер :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед фев 10, 2013 3:47 pm

Здравейте!
Бони, като гледам снимките ми се ще да хващам влака за Русе :wink: ....Не съм голям фен на агнешкото и ярешкото, но с тези твои творения напоследък ще ме накараш да изпека и аз, харесах си много рецептата с нара и обмислям скоро да я направя. Този булгур, поднесен във формата на сърце също много ми хареса :bliz: .
Сега за нашето меню. Направих Триъгълни банички с майонеза, които трябавше да са закуска, но ги хапнахме на обяд. За довечера има мусака, а салатата ни ще е печени червени пиперки, пълнени с катък с чесън и орехи. Десерт няма да имам време да правя, но пък имаме много хубави ароматни ябълки.
Хубав неделен следобед!

Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » нед фев 10, 2013 3:49 pm

Здравейте и от мен,мили :chef: За днес има зелена салата ,пълнен патладжан с риба тон,пържени пил.дробчета с много лук и печени бутчета.Mисля да направя и пухкав кекс.Десерта е плодове-киви,банани,грозде и ягоди.

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » нед фев 10, 2013 4:07 pm

Привет :) :chef: !
Вие готвите и готвите - страхотно сте се справили всички :clap: !
А ето и у нас за 2 дена: вчера направих пача за обяд, а за вечеря спагети "Болонезе" със салата от прясно зеле и плодове за десерт.
Днес закусиха с лютеница и колбаси, за обяд имаше друсан дроб със салата от репи, вафли за десерт, а за вечеря ще направя хрупкава дърпана баница с айран и плодове за десерт.
Хубав неделен следобед и спорна нова седмица! :)
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » нед фев 10, 2013 6:33 pm

За днес кюфтета от боб с чеснов сос,запържен боб,пилешки печени бутчета,супа топчета.За десерт Розовият сладкиш.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » нед фев 10, 2013 11:41 pm

Здравейте мили :chef:.За закуска мойте двама мъже хапнаха попара със сирене,чай и масло. Аз не закусвам.За обяд доядохме шницелите а за вечеря зелен фасул яхния със свинско и кисело мляко салатата беше руска.За десерт сметаново-млечен десерт с ягоди и течен шоколад.Спокойна нощ и успешна и късметлийска нова седмица

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 11, 2013 11:05 am

Привет, весели :chef: , днес готвенето отпада,имаме доста храна,а кандидати за ядене липсват,сладко хрупат салатки и похапват плодове моите хора.Прекрасен и много успешен ден на всички. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:


Заключена