Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » съб фев 02, 2013 9:02 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/ie-PKJydCW4[/youtube]

Добро утро :)

Кате, Ивка, Таня, колко сте ранобудни - благодаря ви :hug: И аз вече съм на второто кафе, но се рея из нета като блуждаещ атом :roll: Едно ми е пролетно, иска ми се зеленинка и цветя, и свеж пролетен дъх :love: И това ще стане ... :love:
Днес ми се иска да си направим една гоооляма разходка, но съпружието чете дипломни работи, та ще видим дали ще си даде почивка :wink: Младежа щеше да си идва от София, но решил да си уважи душичката и да си направи пълен релакс. Така че отлага пътуването :tongue: Той милия вчера защити последния си проект и успешно приключи сесията, така че му се полага :clap:

Хайде, отивам да се правя на работна :eek: А на всички вас желая хубав и усмихнат съботен ден и много щастливи мигове Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб фев 02, 2013 9:33 am

Добро утро!И аз съм с вас на кафе!И малко пролетно настроение...,времето днес пак е чудно..

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб фев 02, 2013 11:59 am

Здравейте!
Макар, че й е рано на пролетта още да идва, на нас ни се иска вече да ни се стоплят душичките. За сега само виртуално, да се надяваме, че скоро и наистина.
Изображение
Бони, браво на младежа :clap: , напълно си е заслужил почивката! Дано да те "огрее" за разходката! Дипломните работи могат да се четат и довечера, но слънцето сега се е показало, кой знае пак кога ще го има. И аз като мъжа ти днес ще работя. От понеделник започвам с едни часове, които сега трябва да си ги подготвя. Довечера щяха да ни идват гости и бях малко притеснена как ще успея с всичко, но го отложихме за другата седмица, защото грипът ги нападна. Така че сега целият ден е пред мен и след малко отивам "да се отдавам на науката ":wink: .
Кате, радвам се, че се появи, липсваше ми в последните дни! Какво прави малкия Антон?
Ивка, и аз като теб най-много обичам като чистя никой да няма край мен, защото само ми пречат. Какво стана със сина ти, започнаха ли му изпитите? Стискам му палци.
Танче, понякога човек и от преумора не може да се наспи. Защо не опиташ с някакви билкови чайове преди сън, може пък да помогнат да ти се отпусне нервната система.
Дианка сигурно е вече в болницата, дано лечението да има ефект и скоро да чуем от нея добри новини.
Рали може би пак се бори с вещицата и няма настроение да пише :thinking: . Скъпа приятелко, малко остана, ще дойде и твоят ден :thumup: . Надявам се да сте добре всички вкъщи.
Верче, при теб наредиха ли се нещата с баща ти? Знам, че е трудно човек да живее сам, но добре, че поне ти си до него.
Наталка, днес не те виждам. Сигурно пърхаш като пеперудка :D :wink: около мъжете. Да оставим шегата настрана, но вчера си мислех как е окото на съпруга ти, ще се налага ли друга операция?
Дидка, само така :thumup: ! Нека и таткото да разбере какво е да гледаш малко дете. На приказки е лесно, но сега като не спи цяла нощ може и да те разбере поне мъничко. А ти се опитай да си починеш. За пералнята, печката и стирката винаги ще намериш време, но сега си сама и можеш да се поглезиш малко, пък дори и само да се разходиш по магазините или да си побъбриш с приятелка.
От мен хубав почивен ден!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб фев 02, 2013 12:36 pm

Миленче, имах проблеми с компа и се наложи в рамките на една седмица да го носим на поправка два пъти,но това вече мина,отново съм със вас и ми е много,много приятно.Малкият Антон вече реди изречения - на 1г.и 8мес. е,голям палавник,има енергия поне за трима,вече го наричам Уди калвача - до каквото се докосне или е счупено или е много разхвърлено всичко, но, мила Миленка да е жив и здрав, аз много обичам такива дечица - да има много живец и веселие с тях.Бони, браво на твоето момче, на кого да се метне милото при такива прекрасни родители. :clap: Ивка и Дидка са го ударили на чистене, дано приключат скоро и да пишат. :thumbsup: Хубав ден на всички, мили момичета.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб фев 02, 2013 1:33 pm

Ето тук съм и аз :D
И аз видях по-топло временце и разхвърлих кухнята. Почистих шкафове и чекмеджета, малко прозорци измих, че от сняг и дъжд не виждах нищо отсреща при комшиите :wink:
Сега е наред и готвенето.
Миленче, окото е вс така, отлагат от ден на ден операцията, опитват с различни терапии, но тя е неизбежна.
Хубав ден, и по кафе, че моето още го пия
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб фев 02, 2013 2:04 pm

Здравейте мили момичета!
Благодаря за :coffee: Аз моето го изпих рано, ходих при баща ми и сега се прибрах и сядам да ви видя :read:
Миленче, благодаря за вниманието! Баща ми е с труден характер, но ще се оправят нещата, все си викам да не се ядосвам, но не мога, не се предава той. Имаме съседи, които все му искат пари назаем и сега една съседка нямала да му върне 50 лева и му дала в замяна един стар електронен апарат за кръвно без батерии, мръсен с надраскан дисплей. Аз му викам как може така, аз щях да ти купя по-евтин и нов, а той ми казва не е твоя работа. Е как да не се ядосвам, като беше жива майка нямаше такива неща. Оставих го да прави каквото иска, няма да се ядосвам. :nono:
Бони, сърдечни благодарности за изчерпателната информация, имаме близо до нас магазин "Лечител", ще отида да проверя
Сега ви желая приятна събота, а аз малко ще полегна и ще погледам някой филм :D :winkiss:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб фев 02, 2013 6:48 pm

Уютна и лека вечер,мили момичета.

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб фев 02, 2013 6:59 pm

Приятна вечер,мили момичета!И спокойна нощ!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб фев 02, 2013 9:36 pm

leka_nost_animirani_kartichki_angeli_animacii.net.gif

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб фев 02, 2013 10:33 pm

Лека нощ!Има липсващи,най-вероятно защото е почивен ден и всеки е нанякъде.Дано всички сте добре!Рали не ни пише..Да не би нещо да ни е обидена :thinking: .А може би и се ядосва със случката с майката на Филип.Нали щеше да ходи и при адвокат.......Ще й стискаме палци,да издържи още малко,както писа някой -времето тече.Дианка дано и мъжа ти вече да е оздравял.И да пишеш,че си е в къщи.
Нинка и ти си тук :hug:


Заключена