Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб яну 12, 2013 10:20 am

Добро утро :D
Танче, честит имен ден, жива и здрава да си,усмивката да не слиза от лицето ти
Изображение
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб яну 12, 2013 10:33 am

Привет, момичета :D
Хайде и аз с кафето при вас
Изображение
Днес от сутринта ме е завъртяла една работа, ще сменяме ТВ оператора и чакам майсторите с новите кабели, местим портмантото, секцийката в хола, то се отвори работа, ама няма как :) Сега малко седнах в компанията ви, след вчерашния благодарствен ден отново се уверих колко сте ценни и неповторими
Изображение
Хубави почивни дни и прекрасни изживявания, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » съб яну 12, 2013 1:14 pm

Здравейте на всички :) Верно е,че много отдавна не съм писала тук,но редовно влизам и чета.:)С малко закъснение и аз ще БЛАГОДАРЯ на всички ВИ за хубавите рецепти,за позитивното настроение което създавате във форума и най-вече да БЛАГОДАРЯ на MANI,ALINA,РЕНИ 55,ELTI и tilia!I
MANI,ALIANA-много си ви обичам и винаги ще ви помагам с каквото мога,винаги може да разчитате на мен за каквото и да е!На всички други,с които не се познавам толкова добре искам да пожелая да са живи и здрави най-вече и да превърнат мечите си в реалност!Как щях да забравя..:) БЛАГОДАРЯ на НЕВИ И ПАВЕЛ за страхотния сайт!От сърце им желая всичко хай-хубаво и на тях :)Хубав ден ви желая!
Изображение
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб яну 12, 2013 1:38 pm

Здравейте момичета
За малко се прибрах и естествено да ви видя как сте и разбирам че имам имен ден :o :clap:
Истинското ми име е Станка и празнувам на Стефанов ден ,но всички ми викат Таня така че днес пак ще почерпя
Благодаря ви за пожеланията Няма да ви изреждам Обичам ви всичките Усмихнат ден ви желая
Изображение
Изображение
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » съб яну 12, 2013 2:36 pm

Благодарим ви за милите думи момичета. Благодарим ви и затова, че сте толкова мили и задружни във форума, ние рядко се включваме, но сме всекидневно тук и изживяваме тревогите и радостите наравно с вас. Удоволствие е да ви четем и администрираме :giflo1:

Неви и Павел
:flow1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб яну 12, 2013 3:52 pm

Здравейте момичета!Да пием по нещо-кафе ,горещ шоколад.Аз туко-що опитах картофените мъфини и нямам намерение да ги повтарям.Днес трудно измислям какво да приготвям на малкия,а сутрин и след обяд си има нужда от нещо за хапване,но не готвено.Бисквитки яде по време на игра,така че тях не ги броим за храна :wink: :D Така че тутманици,мъфини солени,сладки,кексове правя много често.Трябва да прегледам за нови рецепти.Нещо ви няма днес....Мързелувате си в мрачното време а?Хайде до после...чао

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб яну 12, 2013 5:19 pm

Здравейте!
Днес при нас е мрачно и студено. Аз сутринта бях на изпит и никак не съм доволна от резултатите на студентите. Като знам колко много труд вложихме с колежката да поднесем материала по интересен и достъпен за научаване начин и колко лесен тест им дадохме, съм много разочарована. Понякога си мисля има ли смисъл човек да полага толкова усилия, а насреща да получава безразличие и големи претенции. Все пак колкото и да сме толерантни не можем да подаряваме високите оценки.
Радвам се, че колкото и подтисната да се чувствам, като вляза тук в сайта, ми става леко на душата :) .
Ивка, липсваше ми твоите сутрешни поздрави, но вече виждам, че гледаш по-оптимистично на нещата :thumup: . Стискам палци всичко да се оправи!
Дидка, почерпих се от твоето кафе, жалко, че те изпуснах и не можахме да го пием заедно :wink: .
Танче, специално за теб!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб яну 12, 2013 6:45 pm

БЛАГОДАРЯ
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб яну 12, 2013 7:08 pm

Преди малко погледнах навън и ........ми стана лошо :eeek: :eeek: :wink: -трупа сняг.Обичам снега,но тази година предпочитам да няма много,че ми е малко по-трудно предвижването :) .Ние във Варна не сме свикнали.Тази година вече прекали.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 12, 2013 7:23 pm

Миленка,разбирам болката ти - да положиш труд,а резултатите нулеви.Имам приятелка,преподава литература в средния курс на обучение,много старателна и точна,но редовно споделя с мен разочарованието си - болно и обидно й е,че учениците са толкова безхаберни,а в повечето случаи арогантни и безпардонни,трудна професия е вашата,няма спор,но,като се замисли човек - та това е бъдещето на страната ни,утрешни управници,доктори,инжинери и т.н.,не отричам,че има и деца с друга нагласа,но преобладават повърхностните,несериозните.Мила Миленка,пожелавам ти - много търпение и воля,не струпвай всичко върху себе си,виждам,че си много чувствителна,а това говори,че си обичаш работата и не ти е безразлично случващото се.Прекрасна вечер ти пожелавам. :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:Дидка мила, писали сме заедно.При нас е същото,а така не обичам сняг,но.....Лека вечер, много целувки за малкия сладурчо Зарко. :hug: :flow2:


Заключена