Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от lady_LANA » нед яну 06, 2013 2:26 pm

Бони, бъди все така лъчезарна, добронамерена, всеотдайна и мила дъщеря, съпруга, майка и приятелка. Със здраве да си носиш името и щастливите моменти никога да не свършват.
Изображение

Ивка, да ви е здраво и щастливо момчето! Успех и късмет да има във всяко начинание!
Изображение

Наздраве на всички именници!
Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед яну 06, 2013 2:55 pm

Изображение

БЛАГОДАРЯ ВИ, МИЛИ МОМИЧЕТА :hug: :hug: :hug: ТОЛКОВА ПРЕКРАСНИ ПОЖЕЛАНИЯ И ДОБРОТА ИМА ВЪВ ВСИЧКИ ПОЗДРАВИ - БЪДЕТЕ ЗДРАВИ ВИЕ И СЕМЕЙСТВАТА ВИ И СЕ РАДВАЙТЕ НА СВЕТА ОКОЛО НАС :love: :love: :love:

Току що привърших с приготовленията за гостите довечера, пържолките оставям за печене на мъжа ми :wink: Аз ще си почина малко и ще се правя красива :roll:

Рали миличко, това е ЩАСТИЕТО - ДА УСЕТИШ ЧУВСТВАТА СЪС СЪРЦЕТО И ДУШАТА СИ, ДА ОБИЧАШ ТОЛКОВА МНОГО, ЧЕ ЧАК ДА ТЕ БОЛИ И ДА ТИ ИДВАТ СЪЛЗИ НА РАДОСТ!!! ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ ВИ ЖЕЛАЯ ДА СТЕ ЩАСТЛИВИ :love: :heart: :heart: :heart:

Ивка, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МОМЧЕТО ВИ - НЕКА Е ЗДРАВ, ЩАСТЛИВ И ДА УСПЯВА ВЪВ ВСИЧКО, С КОЕТО СЕ ЗАХВАНЕ :heart: :heart: :heart: :wine:

Изображение

Много щастливи мигове на всички и прекрасен ден :heart: :heart: :heart: :wine:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед яну 06, 2013 5:47 pm

Привет, слънца :D
Бони,честит имен ден, да си здрава и щастлива
Изображение
Ивка, честит празник на младежа, да е късметлия и се сбъдват мечтите му
Изображение
Хубава и топла вечер, веселушки.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед яну 06, 2013 5:53 pm

Момичета БЛАГОДАРЯ ВИ за прекрасните пожелания отправени към моят син,
и той ги е прочел каза" те са страхотни мамчета Благодари им от съце"
533626_474175995937865_1729184434_n.jpg
и един букет за всички вас мили момичета:
6386_516253878393328_953260298_n.jpg


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед яну 06, 2013 8:43 pm

Ивка,няма как да пропусна да честитя на младежа именния ден!Жив,здрав,щастлив,с верни приятели и успех с каквото се захване!
Бони,бъди винаги такава ,каквато си и съм сигурна,че си много обичан и ценен човек,както от нас тук!Жива и здрава да си!
ЛЕКА НОЩ

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед яну 06, 2013 8:59 pm

Привет, мили момичета,сега се прибирам и бързам да ви видя, имаме си двама прекрасни именника - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,МИЛА БОНИ -Да си жива и здрава,много щастие и радост със семейството,все така мила и много добра,много успехи и върхове. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :gift: :wine: :gift: :hug: :flow2: :hug: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,БОГОМИЛ - Да си жив и здрав,много щастлив,следвай мечтите си . :baloons: :celebrate: :baloons: :celebrate: :gift: :wine: :gift: .Хубава вечер на всички. :winkiss: :night: :winkiss:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед яну 06, 2013 9:15 pm

wallpaper_1469-2.jpg
Честит имен ден ,мила БОНИ!!! :heart: :heart: :heart: Прочетох поста на gigi (ИВЕТО) ........и видях ,че това ,което ти е отправила като въпрос ,някога и аз на лични бях те питала същите неща .....отговори ми ,че просто това си ти ....винаги точна на место ,където е нужно ,премерено ,с две думи такива,каквито трябва да сме всички.Радвам се,че те познавам ,радвам се ,че споделям с теб всеки ден ,и радостни,и трудни моменти ,радвам се ,че живота понякога ни среща с определени хора ,и то никога случайно .От цялото ми сърце,аз и моето семейство ти желаем да не се оттърваваш от здраве,бъди все така грижовна майка,любяща съпруга и дъщеря за пример !Бъди това ,което си жизнерадостна и усмихната ,и нека щастието ,и късмета е винаги във вашия дом !Обичам те и искам всичко,което ти носи щастие да е с теб , :love: !!!ИВЧЕ,и на твоя син БОГОМИЛ ,здраве ,късмет и щастливи студентски години !Бъдете здрави и вие ,цялото семейство и се радвайте на упоритостта му и желанието да ви прави щастливи !!!
suzuki glsaki.jpg
Макр и виртуално ,един подарък и от мен ,избора е на сина ми :) Лека и топла нощ ,наздраве на празнуващите !!!

Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » нед яну 06, 2013 9:49 pm

Здравейт е и от мен,късничко е,но сега успях да се добера до компа.Пожелавам на именниците да са живи издрави,много късмет и щасте,и каквото си пожелаят да им се сбъдне .От мен толкова,а от господ повече. :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: И моето слънчице малкият ми син утре има имен ден ,да ми е жив и здрав.Бих искала да ви почерпя,но незнам да пускам файлове :ooppss: Рали,бъдете много щастливи,и любовта ви никога не свърши.Лека и спокойна вечер на всички.

Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » нед яну 06, 2013 10:06 pm

Забравих да спомена и моята майка,и тя утре е именнячка, но няма да сме заедно на празника, защото е в БГ. :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: Да ми е жива и здрава и тя :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед яну 06, 2013 11:18 pm

Честит имен ден, мила Бони!
Живота се измерва не по броя на вдишванията, а по моментите, които карат дъхът ти да спре. Желая ти повече такива моменти. Весел празник!
Изображение
Ивка, честит имен ден на сина ти, желая му много здраве, щастие, късмет и попътен вятър в живота!
Изображение


Заключена