Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » съб яну 05, 2013 8:34 am

Мила Рали,заслужаваш цялото щастие на тази земя,ЧЕСТИТО!
Бъдете много много щастливи и все така влюбени!!! :heart: :hug: :heart:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб яну 05, 2013 8:36 am

А сега е време за кафенце
131582_426380110748363_173449241_o.jpg
Добро утро Приятели!Януарски топъл Привет!
Много усмивки и настроение през целия ден!
Хайде на кафе с вкус на Любов и аромат на Приятелство!
Желая Ви прекрасен ден в който,да има само любов и много усмивки!
Кафе с незаменим аромат от мен поднесено с голяма Обич към Вас!
Заповядайте,да го споделите с мен!Усмихнат и пълен с добрини да е денят за всички ни!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 05, 2013 8:37 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/U5QkrA-TVJs[/youtube]

http://youtu.be/U5QkrA-TVJs

Добро утро :zwyncheta:

Днес денят започва с прекрасната новина на Рали и няма как на човек да не му е празнично и усмихнато :love:

Кате, Таничка, Ивка, благодаря ви момичета - и аз съм на линия с моето кафе :coffee: , дори отивам да си направя второто, защото първото не го усетих :wink:

Кате, то не съм се и уморявала кой знае колко, но като свикнеш да ставаш за работа в 6 сутринта, няма как - и в почивния ден се събуждаш рано. Уж пак заспивам, но ... така е ...

Дианка миличко,
много се радвам на успешния старт на Новата година и на всичко, което професионално сте постигнали в миналата. Желая ви УСПЕХ И МНОГО ПРОДАЖБИ занапред :thumup: А за музикалните поздрави сутрин - песничките са от You Tube, но ще слагам и линка, за да може да си ги отваряте от там. Дано всичко е ОК :tongue:

Слънчо се усмихва през нашия прозорец - желая ви щастлив и усмихнат ден на всички Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб яну 05, 2013 9:29 am

Добро утро мили момичета! Благодаря за :coffee: Бони, Кате, Танче, Ивка! :hug: :hug: :hug:
И моят ден започна с красивата новина на Раличка. Рали, желая ви безкрайно щастие и много любов! Ти го заслужаваш! :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Сядам и аз с вас на :coffee: и ви желая приятен и слънчев зимен ден :giflo1: :winkiss:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб яну 05, 2013 10:00 am

Добро утро ,момичета!ТОЛКОВА МНОГО МИ ЛИПСВАХТЕ!! :love: :love: :love:
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ ,ОТ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ ,КЪСМЕТ И ЛЮБОВ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕТЕ!ЖЕЛАЯ ВИ ГО ОТ СЪРЦЕ!
БОНИ,със закъснение,да е живо и здраво името на баща ти!Съжалявам ,мила,че не се срещнахме с теб,защото с момичетата от Варна е по-лесно.Надявам се някой път като идваш във Варна да имаш миг и за мен.Много валеше тук в квартала и не се престраших/да не настинем /.
МИЛЕНКА,нека да расте жива ,здрава и мноооооооооого щастлива малката,сладка Веси!
РАЛИ,честито,мила,много се развълнувах за теб.Мога само да предполагам как си се почувствала,тъй като не съм го изпитала.Обичайте се все така и съхранете завинаги любовта,уважението и доверието си!
НИНКА,ти си се появила,миличка,а пък аз изчезнах.
Всички други ви обичам също толкова много ,нищо ,че не съм споменала имената ви.
Благодаря на всички,които ми пращаха есемеси и честитки,стоплихте душата и дните ми,и усетих колко много ми липсва форума!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 05, 2013 10:10 am

Дидка, привет миличка :hug: :hug: :hug:
Надявам се да сте посрещнали весело Новата година :zwyncheta: Как е Зарко, яде ли пържолки по празниците :hungry: Сигурно беше много щастлив с подаръци от Дядо Коледа :santa: :podaryk: :emotshejna:

А за срещичка на живо - винаги има време, само да сме живи и здрави :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб яну 05, 2013 10:17 am

Дидка, здравей мила :)
най-после се появи от кога те чакам
друго е когато си тук сред нас :)
Как сте,как е малкият юнак има много да разказваш,
хайде започвай :thumup:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб яну 05, 2013 10:43 am

Иве,здрасти,слънце!Зарко направо ,,летеше,, ,получи коли,камиони,един заек на мотор и само скачаше от подарък на подарък и викаше -кола,кола.И по пътя като ги види същата работа,Мъже .. :wink: :wink: :D Ако успея ще кача снимки от Коледа .Новогодишните празници изкарахме по спешните кабинети с температура над 39 градуса,но мина,сега е добре.Да са ни живи и здрави децата!

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » съб яну 05, 2013 11:36 am

Привет момичета :hug: Сядам да пия чашка кафе с вас ииии имаме новина :clap:
Рали ,слънчице желая ви всичкото щастие на този свят,безоблачно бъдеще,безкрайна любов и семейна хармония :winkiss: Не можеш да си представиш колко се радвам :love: Много сме си говорили и винаги сме си казвали "И на нашата улица ще изгрее слънце"! Ето ,че твоята е озарана :-D
Дианка и аз те поздравявам с успешният старт!Дай боже цялата година да ви е такава :thumup:
Аз съм на работа и нещо се опитвам да се разболявам,но дано да ми се размине.Взех превантивни мерки,но божа работа.Имало мн лош грип.Утре мисля да отида на сауна и масаж да се сгрея добре :thinking:
Другата седмица започвам да се стягам за изложение в Бургас :https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Дано да имаме късмет и да се представим на ниво :roll:
Желая ви много усмихнат ден в компанията на любимите ви хора и все такива хубави новини да ни радват :love:
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб яну 05, 2013 12:41 pm

Привет,милички :D
Два дена ме няма тук и ето ти сюрприз :clap: :clap: :clap:
Рали, честита радост, заслужаваш цялото щастие на земята, бъди благословена с любовта на обичните си хора
Дидка, добре е че отново си с нас, липсваше ни, а срещи пак ще има
Момичета, малко е късно но сега си пия кафето, почерпете се и вие
Изображение
Днес ще имам излизане из града, идва за ден братовчедка на мъжа ми от Сливенско и ще сме по магазините, хич не ми се излиза, ама нали съм кака все на мен звънят, какво да ги правиш - роднини :D
Хубав ден и приятни емоции,момичета :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена