Предствете се с 2 думи..

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
watermelon
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 1
Регистриран на: чет яну 19, 2012 7:05 pm
:: 11 снимки от watermelon

Re: Предствете се с 2 думи..

Мнение от watermelon » пет яну 04, 2013 10:16 pm

Здравейте, мили Весели Готвачи
Казвам се Веселина и съм от Благоевград, на 26 години съм. Това е най-хубавият сайт за рецепти, направо страхотен :yee: Всички вие сте ми помогнали да впечатлявам близките си и мъжът ми многократно - благодаря ви. Готвенето е моя страст и вие всички тук сте магьосници в кулинарията. Пожелавам ви успех и много усмивки през новата година! Чакам с нетърпение новите ви предложения в сайта! :giflo1:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 04, 2013 10:23 pm

Добре дошла при нас Веселина,добре си се ориентирала - това е най -добрият кулинарен сайт -богато разнообразие на рецепти,освен това тук ще намериш прекрасни приятелки. :winkiss: :giflo1: :winkiss:

mar4ela53
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 4
Регистриран на: вт яну 31, 2012 1:03 pm
:: 3 рецепти от mar4ela53
:: 4 снимки от mar4ela53

Мнение от mar4ela53 » нед яну 06, 2013 12:55 pm

Здравейте казвам се Петя на 39 години съм от Пловдив имам две момченца на 18 и 13 години много обичам да готвя и да ги глезя с храни а вие страшно ми помагате с идеи дори кото питам какво да готвим отговорът на мъете в къщи е отвори сайта и ще решим страхотни сте благодаря ви :clap: :thumbsup:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » нед яну 06, 2013 2:55 pm

Добре дошли Петя и Веси! Тук е чудесно, всички са приятелски настроени и отзивчиви, споделяме си не само гозбите, но и проблемите и си живеем като голямо сплотено семейство.Още веднъж - добре дошли и приятни мигове в сайта!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


Потребителски аватар
Bubbles
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 23
Регистриран на: чет мар 28, 2013 10:21 pm
:: 2 рецепти от Bubbles

Мнение от Bubbles » пет мар 29, 2013 11:18 pm

С малко помощ най сетне успях да намеря тази тема!
Та здравейте и тук!
Моето истинско име е Тодор, но почти навсякъде из интернет съм известен като Bubbles.

Обичам да правя много неща, но едно от любимите ми занимания е да готвя - за сега предимно се уча и за мое щастие се справям добре.
Хобита?
Ами имам няколко - Риболов, шахмат, четене и събиране на доуджинши(това са тип японски комикси основно за възрастни) и огроооомна колекция от пъфски работи...
...мдаа сигурно повечето от вас сега са ококорени но това е нещо което винаги ме е радвало много - когато кажа на някой че колекционирам всякакви неща свързани с анимацията The powerpuff girls, идея си нямате к'ъв кеф да гледаш слисаните им лица и естествено вечния въпрос - Ама ти на 28(вече) и си момче(мъж) как може да се занимаваш с такива детски работи и то за момичета? дрън дрън дрън дрън дрън...
Отговора е прост - Харесва ми, занимавам се и не ми пука кой какво мисли по този въпрос. :)
Впрочем и ника ми идва от там.
Имам си приятелка(скоро ще се женим) и дете на път(всъщност това е новина и за мен, понеже е от миналата седмица) и съм благодарен че се намери жена, която да ме търпи с всичките ми качества и недостатъци. :)

Е, толкова за мен.

Поздрави на всички! Bubbles :)

П.П.

Хееей замалко да забравя - много обичам и футбола а от подписа ми ще разберете кои са ми най любимите отбори. :)
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет мар 29, 2013 11:59 pm

Добре дошъл и тук - чудесни са новините около теб :)
Още повече че ще ставате семейство и ще си имате бебче - съвсем ти е време да станеш спец в готварството :wink: За майчето ще бъде ценна всяка помощ - така че дерзай :thumup: С радост ще ти помагаме :clap:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
tillia
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 510
Регистриран на: ср фев 20, 2008 8:23 pm
:: 721 рецепти от tillia
:: 2770 снимки от tillia
Контакти:

Мнение от tillia » съб мар 30, 2013 12:00 am

Добре дошъл, Тодор - Bubbles !
Честита новина! Бебо ще бъде доволен да има такъв татко, който да му готви вкусно, вкусно! :D
Чувствай се комфортно в сайта! :hungry: :thumup:
http://da-gotvim-s-tillia.blogspot.com/
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Истината е въпрос на гледна точка !
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб мар 30, 2013 11:09 am

Добре дошъл Тодор,присъединяваш се със страхотни новини,
да ти върви по вода :thumup:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 30, 2013 10:04 pm

Тодор , аз искам да ви пожелая здраве,любов и щастие!!! Колкото до бебчето ,което е на път ....бъдете най-щастливите родители ,и дните ви изпълнени с детски глъч и смях!!!Бъдете щастливи ,аз съм Диана ,омъжена ,живея от 17 години в Гърция,една щастлива жена с деца ....и без куче :)....колкото до интересите ти ....прави и се занимавай с това ,което ти доставя удоволствие...аз така правя....живота е много кратък ,за да правя това което би харесвало на другите ....добре дошъл и знай,че тук е като "Дядовата ръкавичка".....винаги има място за още един .Пожелавам ти успехи в кулинарно-семейното начало и още по-вече в ролята на татко!!! :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 30, 2013 11:53 pm

Привет Тодор, добре дошъл в най -веселият сайт. Браво на теб - толкова млад,а толкова разностранни интереси :thumbsup: Поздравления за това,че ще ставаш татко,това е прекрасна новина - да сте живи и здрави с твоето момиче, много щастие и радост ви пожелавам.Това,че проявяваш интерес към готвенето е само в твоя полза, защото, както си чувал навярно - най -добрите кулинари в света са мъже, а то е защото жените винаги спестяват по нещо от продуктите, а мъжете са стриктни в изпълнението на дадена рецепта :thumup: Аз съм Катя, спокойно мога да ти бъда майка - малката ми дъщеря е на твоите години - за футбола - обожавам всякакъв вид спорт,но тениса и футбола са ми приоритет, фен съм на '' Левски '' и испанските грандове '' Реал '' и ''Барселона '', редовно следя и Английски, Италиански футбол.Успешно пребиваване при нас. :thumbsup: :thumup:


Отговори