Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » пон дек 03, 2012 5:32 pm

Здравейте приятели :) ,
ехе хубаво начало на седмицата
Катето се завърна,добре дошла мила,очакваме снимки и разкази :D .
Дианка,край елхата с децата страхотно :thumup: ,
а Ралка с нови членове на семейството да са живи и здрави бебоците :thumbsup:
и Танчето си е оправила настройките :clap:
Днес ми се губи Дидка,как ли е тя :?
В София е побеляло,преди малко видях по тв. и ние вече го чакаме този сняг :D
Оставям ви мили и ви желая приятна вечер:
481517_520562464645429_1711107811_n.jpg


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон дек 03, 2012 5:41 pm

Разбира се,че се присъединявам и аз. :coffee: Да са живи и здрави всички ,и малкия Кристиян ,здрав и с много късмет! Наистина е весело у нас,мноооого весело ,чак в един момент не зная къде да се скрия...... :yee: Но нека са здрави ,това ще остане ,хубавите спомени от детските години ......моите бяха по-опростени ,но с много обич,внимание от страна на родителите ми и всичко го помня като днес .....и ми липсва.Винаги по празниците ,ние които сме далеч чувствата ни са смесени :love: От една страна носталгично,от друга щастливи и радостни .....така е вече много години.Мислехси,че се свиква ......но всяка година е същото....Здрави да сме. :) :) :) ИВЕ, :hug: :eleni:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон дек 03, 2012 7:20 pm

Танче, Дианка, Ивка, благодаря ви за пожеланията! Дано се сбъднат! :)

Знаете ли какво се сетих? Вие нали искате да се срещнете във Варна? Първата варналийка, с която се запознах тук във форума, беше Петина, MANI. Не знам колко от вас я помнят. Нейното бебе беше нашето първо форумно бебче, малката Мери :) Та ще взема да кажа на Пети, че ще се срещате. Сигурна съм, че ще направи всичко възможно, за да се запознае с всички! Макар че тя напоследък е все по-заета, сега отвори магазин ( не знам кой по ред, 3ти или 4ти) в Бургас. Кръстила го е Merry me :) Страхотен е! Ако някоя от вас има мечти по отношение на стилни бижута - сигурна съм, че Пети може да ги осъществи :) То не се става без вкус и талант така успял бижутиер като нея!

А магазина е мечта, не знам, кой е дизайнера, може и тя да е, но е просто чудесен интериор!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Така че още сега ще и се обадя и ще й кажа, че планувате среща. Може и да успее да отиде до Варна. Тъкмо ще си намери повод да си види града ;) Трябва само да ми кажете, кога и къде точно ще е срещата :thumup:

Хайде лека вечер сега. :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон дек 03, 2012 7:29 pm

Здравейте!
Тук е станало много весело и цветно! Настроението е коледно и приповдигнато!
Ани, надявам се, че сте си разрешили проблема и вече си в добро настроение :) !
Кате, добре дошла! Радвам се, че сте си изкарали хубаво, с нетърпение ще чакам снимките.
Дианка, докато четях как сте украсявали се чудех да се смея ли, да плача ли...Такава е реалността, трябва да я приемем и да се научим да се смеем на тъжното, защото иначе трудно бихме оцелели.
Рали, още веднъж ме удиви с красивата торта! Да е жив и здрав брат ти, да му е сладък животът и "от устата му жълтици да капят"! Честито и за новите членове на семейството и за детето на приятелите ти! Желая им много късмет! На човек винаги му е по-леко на сърцето като е с деца около себе си.
Ивка, Бони, Танче, виждам, че при вас коледната атмосфера вече кипи. На мен още не ми е празнично, защото имам доста задачки да приключа до средата на месеца, но се надявам като поотхвърля част от тях да се отпусна и започна да мисля за подаръци и украси.
Дано и времето да помогне малко за това, че с това слънце навън никак не ми мирише на Коледа :wink: .
Пожелавам ви приятна и топла вечер!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон дек 03, 2012 9:32 pm

Привет :)

Днес новините са повече от прекрасни :clap:

Кате, ДОБРЕ СИ НИ ДОШЛА от прекрасното пътешествие :giflo1: :giflo1: :giflo1: Радвам се, че всичко е било чудесно, морското вълнение ще го забравиш или ще си спомняш само бегло, но всичко останало ще те топли в студените зимни дни :love:

Рали, ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА ОКОЛО ТЕБ - НА БЛИЗКИ И НА ПРИЯТЕЛИ :love: ТОВА Е НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО, КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ НА НЯКОГО - ДА СЪЗДАДЕ ЖИВОТ И ДА ГО ОТГЛЕДА ГРИЖЛИВО - КАТО КРЕХКО ЦВЕТЕ :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Колкото до Петина, разбира се че я помня - чакахме заедно във форума бебчето и много се радвахме като се роди. Струва ми се, че тя последно писа тук след кръщенето и беше сложила снимка от него на аватара си. После дойде лятото /едно отминало лято, не това .../, тя отиде в Слънчев бряг в магазина и повече не се обади ... Питах няколко пъти за нея, но никой нищо не каза. Много се радвам на успехите й, новия магазин в Бургас е много стилен - личи от снимките. С удоволствие бих се запознала на живо с нея - само да реши да дойде и ... да направим срещата :thumup:
А през това време ПЕТИ пиши ни - как си, как е принцеса Мери - сигурно вече е пораснала малката госпожица :)

Дианка, чудесни преживявания сте имали с украсата на елхата - хайде, покажи ни я, сподели с нас красотите :hug: Споделям напълно чувствата ти :hug: :hug: :hug: И аз изпитвам подобни - и ми е хубаво у нас със съпруга и децата /те винаги са тук за Коледа/, и ми е мъчно за родителите ми, които са сами на празника. Но поне сме само на 100 км разстояние и мога по-често да съм с тях :love: Нека сме живи и здрави всички - когато можем ще се видим или чуем :love:

Миленка, съпричастна съм с напрегнатата ти работа - колегата ти се пече на същия огън, но нали затова сме половинките - да помагаме и "укротяваме топката" :tongue: Лека полека и теб ще те обземе Коледния дух - просто отвори сърцето си :zwyncheta:

Нинка, къде сиииии :?

Дидка, и ти липсваш днес :wink:

Ивка, Танче, и всички неспоменати момичета :hug: :hug: :hug:

Топла и щастлива вечер ви желая :emotshapka: :wine: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон дек 03, 2012 11:03 pm

Здравейте,сутринта ви четох,но не стигна времето да пиша...После пробвах още няколко пъти но уви.....Тане,честита придобивка.И аз съм зле с компютрите.Дори снощи махнах малкото хора от фейсбука,докато някой ми каже как да спра получаването на съобщения в пощата си ,всеки път когато са активни :ooppss: :ooppss: :ooppss: .Става голямо задръстване на пощата ми....Кате,добре си дошла.Рали,да са живи и здрави бебоците и само такива хубави новини да се чуват.Ивка,Бони тук съм,милички.Ани пак я няма...дано са добре.
Хорааааа,днес много се уплаших от земетресението,страх ме е дори да си легна,а и преди малко тези гръмотевици,добре че спряха........ :( :( :( Признавам си,че изпитвам голям ужас и страх от природни бедствия и стихии.Всеки се страхува от нещо ,аз от това.........Лека нощ,лягам пък ...от умора все ще заспя по някое време.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт дек 04, 2012 4:39 am

18313_498821833472743_643994375_n.jpg
Добро утро момичета :)
Заповядайте на кафенце!
Поднасям Ви го с огромна доза Любов!
Приказен ден за всички,които пълнят сърцето си с любовта!
Любовта към любим човек,любовта към близките,любовта към красотата,
за всички,които имат сърце,да видят вълшебствата около тях и знайте няма бряг за любовта!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт дек 04, 2012 5:14 am

Добро утро момичета
Днес нямам много време че май се успах
Сега чета тук и по новините за земетресението така и не съм го усетила
Сигурно то ме е залюляло и преспало :D :D :thinking: :thinking: :thinking: :thinking:
Бях много уморена и легнах да гледам телевизия и..
Най-важното минах прегледа на колата -голяма тарантайка :( :(
Приятен ден момичета
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт дек 04, 2012 6:10 am

Добро утро!Ние пак не спим,явно почва нова серия :wink: зъби.Във Варна цяла нощ валя сняг и дъжд.Към 3.30 леко бяха побелели покривите,но дъжда сега е отмил снега.Ох ,ставам ,пак ревна,трудно е защото го гледам сама........

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт дек 04, 2012 7:06 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/cGg8yV9U9M0[/youtube]

Добро утро :)

Колко сте ранобудни днес - поднесени са кафенца и прекрасни пожелания :) И аз сядам набързо с кафето :coffee:

Ивка, Дидка, Таня, :hug: :hug: :hug:

Зайо е умен — каза Пух замислено.
— Да — каза Прасчо, — Зайо е умен.
— И има Мозък.
— Да — каза Прасчо, — Зайо има Мозък.
Последва дълго Мълчание.
— Предполагам — каза Пух, — че затова той никога не може да разбере някои неща…

Мечо Пух

от Александър Милн


Изображение

Хубав и успешен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена