Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Manuela85 » пет ное 23, 2012 8:38 pm

gigi2000 :tongue: Да,с Франко вече се разхождаме,два пъти на ден.Много е смешен,защото е мъничък,всеки му се радва :D
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria


Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » пет ное 23, 2012 8:47 pm

Дидка,горе главата мила!Гледай си малкото слънчице,с времето нещата ще се наредят . Лека и спокойна нощ на всииииички :love:
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 23, 2012 9:54 pm

Нямате и представа колко съм ви благодарна.Лека нощ на всички.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 23, 2012 10:45 pm

:winkiss: :hug: :hug: :hug: :winkiss: ДИДКА,смея да твърдя,че имам представа,когато през лятото изпаднах в дупка точно ти беше човека,който ми предложи приятелска ръка,скайп за връзка и най -вече доброто си сърце,за което съм ти безкрайно благодарна - пиша всичко това тук, за да научат всички, какъв прекрасен човек си,колко много те боли,когато някой страда,колко си грижовна и внимателна - точно ти,Бони и Нинка ми помогнахте.ДИДКА,аз никоя от вас не съм виждала,но повярвай ми,това не ми пречи да ви обичам истински,да живея с вашите радостни мигове и болки,а за теб искрено ме боли, защото не заслужаваш всичко това,но,всяко зло,за добро.Обичам те и те подкрепям.


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пет ное 23, 2012 11:48 pm

Миленка, честита годишнина!Грижете се за любовта си и тя ще ви се отплати с безметежно щастие, доверие и онази прекрасна, измислена и толкова истинска думичка-"заедност"!

Мануелка,Сирена- :flow2: .

Бони, да ви е здраво и щастливо момчето!

Рали, наслаждавай се с пълна сила!

Аз искам мъъъничко да се похваля:днес си купихме нова (за нас) кола! От 8 години се търкаляме с една Нисан Микра , производство 1984 година, милата, тя си е цяла героиня-ветеранка. Но започна много да се "излага" напоследък и се принудихме да се обвържем с банка :facepa: , за да си закупим тази красавица- Опел Астра, при това комби(вече няма да пътувам със сакове и торби в краката :thumup: ) :
Изображение.
Почерпете се за нейно и за наше здраве! ИзображениеИзображение
Дидка, :hug: !От коментарите на момичетата, които са общували повече с теб, а и от моите впечатления стигам до извода, че си много добросърдечен човек. Освен това си жена, която е и майка. В теб е силата, любовта, добротата, имаш до себе си най-силния мотив да продължиш смело и гордо напред-малкото слънце Зарко. Вярвам, че ще намериш щастие и уют за душата си, защото го заслужаваш! Повярвай го и ти, и ще видиш, че ще се случи! А колкото до твоето малко момче- аз съм дете на разведени родители, и ако в този контекст съжалявам за нещо, то е, че майка ми не се е развела по-рано, за да не помня ред неща...Много ми харесва да казвам, че съм дете на щастливо разведена майка! Аз също съм мислено до теб! :heart:

Лека нощ от мен!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 23, 2012 11:59 pm

ИВЕ,ЧЕСТИТО - Със здраве да си ползвате новата придобивка, пожелавам ви безаварийно пътуване с тая чудесна кола - всичко най -добро.Благодаря за пищната почерпка,дано само такива положителни неща ви се случват. :clap: :flow2: :flow1: :flow2: :baloons: :hug: :baloons:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 24, 2012 7:46 am

Добро утро, мили момичета, хайде на :coffee: и да се насладим на още един слънчев ден.Днес е Св.Екатерина - това име нося и аз - ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ,да са живи и здрави.Много ми се иска наистина да ви почерпя,но тъй като,това е невъзможно - изпращам ви, моята обич и уважение към всяка една от вас,да сте ми живи и здрави,дълги години да сме щастливи заедно, обичам ви - Екатерина. :giflo2: :giflo1: :giflo2: :winkiss: :wine: :winkiss: :hug: :beer: :hug: :flow1: :flow2: :flow1:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб ное 24, 2012 8:40 am

Добро утро!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, МИЛА КАТЕ!
Изображение
Дълги щастливи години със здраве и любов! :heart: :wine: :giflo2:

Сервирам кафенце :coffee:
Изображение
Весела събота!

Изображение
На 24 ноември празнуваме Света Екатерина. Имен ден имат всички носещи името на светицата - Екатерина, Катерина, Катя, Катрин, Катина, Тина

Според житието й, тя била изключително красива девойка живееща в град Александрия. Освен красива, Екатерина била и много умна дама, която изучила философията, литературата и особено медицината. Мнозина знатни и богати момци искали ръката й, но тя била решила да се омъжи само за равен на нея по хубост, ум и знание.
Майката на Екатерина била християнка, но криела вярата си - по онова време християните били гонени. В покрайнините на Александрия живеел скитник отшелник. Майка й я завела при него за да й даде добри съвети, именно той я обърнал към познанието за Бог, пише Hera.bg.
Една нощ в съня й се явила Богородица и това било момента, в който Екатерина отдала душата си на християнската вяра, а после станала "небесна – чиста и свята, годеница на Христос". Ревностно не пропускала, където може да порицае езичниците.
Веднъж на един езически празник, пред всички тя рекла на царя "Не те ли е срам, царю, да се молиш на гнусни идоли!..." За много по-малко по онова време падали глави, но смилен от красотата на Екатерина, царя й предложил половината си богатство ако тя се откаже от християнството. Извикал 50 мъдреци за да я разубедят от вярата й, но тя с мъдростта си съумяла да ги накара да отхвърлят езическата вяра и да приемат нейната. Успяла даже да убеди и съпругата на царя в христовата вяра - за което жестокия цар отсякал главата на съпругата си.
Безсилен пред упоритостта на Екатерина, която успяла за краткото време да просвети много хора, царят заповядал да бъде убита.
Около 305 година - паднала главата на едва 18 годишната Екатерина. Преданието разказва, че ангели взели тялото й и го отнесли на Синайската планина, където два века по-късно монаси намерили мощите й и ги отнесли в Mанастирът "Св. Екатерина" (Египет).
В старите български обичаи деня е познат и като Катерининден.

В Гърция се празнува на 25.11.
и от мен
Изображение
Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб ное 24, 2012 8:59 am

Добро утро мили :chef:
Иве, честита кола! Да сте живи и здрави, желая ви безпроблемно и безаварийно пътуване :giflo1:
Мила Кате, честит имен ден! Да си жива и здрава, щастлива и обичана! :love:
Да пием по :coffee:
Изображение
Малко предколедно настроение :zwyncheta: :candle: :zwyncheta:
Кате, това е за теб :giflo1: :hug:
Изображение
Хубава събота мили :chef:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб ное 24, 2012 9:23 am

Иве, безаварийно шофиране на новата кола и много безпроблемни семейни екскурзии :) Със здраве да си я ползвате :thumbsup:
Бони, Ивка, Наталка, къде сте с прекрасните пожелания? Липсвате ми :hug:
Верче :winkiss:
Дидка, сервирах кафенцето, но те няма... най-добре грабвай Зарко и елате- моите кукли сервират кафе и закуска в тяхната стая :D Ще падне една игра :rotlf:
Кате,... сигурно днес ще празнуваш с любимото момче (Антон), нали? Да е здрав и щастлив палавника :winkiss:
Рали, незабравими моменти изживяваш- осъществяване на детска мечта; начина, по който се осъществява; хората, с които я осъществяваш- от сърце се радвам за теб :winkiss:
Днес денят за мен отново започна около 5, но гледах да забавя ставането от затопленото легло :) Едва издържах и се започна- приготвяне на закуска, приготвяне на бисквити, месене на хляб, храних малкия с първата му закуска (крем- не пие мляко), мотае се из краката ми, крие се за да го намирам и ми се подиграва, измих го, преоблякох го- всичко това едновременно :D После го натиках в детската стая да събуди другите и сега играят (не много спокойно, но се издържа все още :rotlf: :dancing: )
До после :wink:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Заключена