Какво сготвих днес - Ноември '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Какво сготвих днес

Мнение от dianakatou » ср ное 21, 2012 11:54 am

Привет, :chef: ! МИЛЕНКА ,току-що влизам и отговарям .Тук,в Гърция винаги варено го консумираме и да си призная толкова години ,не съм го опитвала сурово.Разбра ме за кои ябълки става въпрос ,киселите ,зелени на цвят ,"СМИТ" се казват .Не е нищо особенно като изпълнение ,но е вкусна ,при толкова злояди при мен. :) При нас ,днес леща и салата от варени броколи ,също съм сварила и яйца,които на мен ми се приядоха.....опазил ме Бог ,ако започна да приготвям всичко,което ми се прияжда?! Затова и спирачки съществуват ....и разтоварващи дни ....Лек и спокоен ден на всички!


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср ное 21, 2012 3:34 pm

Здравейте весели :chef:. :chef: Честит ден на християнското семейство! Нека в семействата ви да цари мир, любов и разбирателство!Бъдете винаги щастливи! Весел празникhttp://www.receptite.com/forum/posting.php?mode=smilies&f=4 :heart: :wine: :heart: :flow1: :flow2: :flow1:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » ср ное 21, 2012 4:55 pm

Здравейте, готвачета :cook:
Тези дни не намирам време да седна с вас... :hug:
Ще се отчета за днес: :serve: :bliz:
закуска- тост с кашкавал
обяд- приготвих пърленки с различни сирена и смятах да правя омлети, но на мъжа ми му се прияло печена наденица- така обядът ни беше наденица, пържени картофки, пърленки, две различни салатки и три различни омлета:)
вечеря- пече се тутманик и тиквички ще изпържа.
Сладкиш няма- само курабийки и плодове.
До утре :giflo1:
Елена, и в твоето семейство нека цари много любов :heart:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср ное 21, 2012 7:28 pm

Диана, благодаря за бързия отговор :) ! Още утре ще направя салатата по твоя начин.
Лека вечер!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 22, 2012 7:47 am

Добро утро,весели :chef:,днес ще сготвя - Винен кебап с гарнитура ориз, Супа пиле - в последно време е на почит в семейството, здравословна и вкусна - с много зеленчуци,Салата от зеле,моркови,сурово червено цвекло - ще прибавя и зелена ябълка, сорт '' Смит'' по рецептата на ДИАНКА,десерта е традиционен - плодове - мандарини и грозде.Успешен и хубав ден на всички. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :cook: :serve: :bliz: :hug: :hug: :hug:

neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » чет ное 22, 2012 9:03 am

Здравейте :chef:
Освен вчерашната риба,направих и пилешки дробчета по селски и паниран кашкавал по парченце.
Днес ще дояждаме вчерашната храна.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет ное 22, 2012 9:11 am

Привет!
Днес ще съм на работа и няма да имам време да сготвя, така че довечера ще бъдем на салатка от домати с лук, пипер и маслини и домашни карначета на фурна. Червеното цвекло ще остане за утре. Оказа се, че нямам нито цвекло, нито орехи, а няма да мога да отида до пазара.
Кате, може и малко царевичка да добавиш към суровото цвекло, добре се връзва с останалите продукти. И аз я правя тази салата от зеле, сурово цвекло, моркови и ябълка. Много е полезна и зарежда с енергия в студените есенни дни.
Лек и спорен ден, весели :chef: !

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет ное 22, 2012 12:35 pm

Здравейте и от мен!

Завчера пуешки бутчета правих, с моркови и картофи, ама много късно беше и останаха за вчера. Вчера синът закусва мюсли с плодове и кисело мляко, аз кафе. За обяд пуешко бутче на Патрик и десерт помело. За вечеря ги доядохме бутчетата, а също и салата от ендивии, чери домати, пармезан и балсамико.
Днес дори и синът ми не е закусвал. Ще подготвям храна за из път, за сега ще се храни кой с каквото намери за добре :D

Приятен ден ви желая :)
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 22, 2012 5:27 pm

За днес , приготвих пълнени пиперки с ориз и кайма ,в тенджера тоя път със застройка от лимон и яйце.Имаме още и от пастициото ,но него го уважи мъжката половина на семейството.Рядко се случва всички да са съгласни с менюто,иначе салатката бе маруля и краставица .Лека вечер! :)

Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » чет ное 22, 2012 6:03 pm

Днес обядвахме яхния с леща и зеленчуци, боб с пушена наденица.За вечеря още незнам какво ще е менюто,ще реша като се прибера :thinking: :thinking: Но със сигурност ще е нещо бързо и с пилешко......Всъщност незнам :)
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria


Заключена