Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
luda_jaba
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 18
Регистриран на: ср сеп 29, 2010 7:26 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от luda_jaba » чет ное 22, 2012 11:20 am

Здравейте Веселушки!
Дано днешният ден е ползотворен и успешен за всички ни. На мен предстои едно изпитание, така че стискайте ми, моля, палци!
http://abinitio-miray.blogspot.de/


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет ное 22, 2012 11:45 am

Добро утро, слънчеви момичета!

Тук е сияйно, грейнало утро. Така, както от наклонените прозорци се вижда само небе, спокойно забравям, че е ноември, а не юни :D

Голям екшън снощи ме държа будна до 4 часа, че досега си отспивах. А като станах, направо ме заслепи слънцето, толкова е светло и измито небето, няма ни едно облаче! Моят син вчера в късния следобед отиде уж за малко при приятелката си, а после фактически изчезна безследно :eeek: Чаках го тук до 22 часа, а тогава почнах да му звъня, но нищо. Само свободен сигнал и никой не вдига. Почнах да звъня на приятелката му - същата работа. Домашен телефон на момичето нямам, ама по фейсбук им писах и на двамата, и смс-и, и мейлбокс, и какво ли още не!!! Полудях, ту притеснение, ту страх, ту пълно недоумение, ту възмущение... Е, към 3.45 часа получавам смс (аз естествено съм будна и превъртам): "Мама, аз съм заспал при Зара. Ей сега идвам!" Оххххх.....Какво да го правя? Почти нищо не казах, че да заспиваме всички по-бързо. Сутринта изобщо не станах да го видя, гледах да си отспя. Покрай него будувам повече, отколкото в собствената си младост :tongue: , само дето не са толкова интересни нощите :wink: Като се върне обаче няма да му се размине едно препрочитане на задълженията :read: Нека някои са на мнение, че дискутирам без смисъл :wink:

А сега ще подредя чантите. После трябва да измисля нещо за из път. Една кана кафе и една кана гореща вода за чай са облигаторни. Но храна се чудя каква да взема... Филип казва сандвичи. Ама само сандвичи? Мислех да направя нещо, което и студено да е хубаво, като гръцка мусака например. Ама Патрик ще ми я чопли из пътя, бешамела и патладжана не ги иска, каймата го дразни (напоследък пак нещо вегетариански наклонности го обземат). Изобщо... съвсем ми е празна главата (жалко, че няма смайли, което да се почесва по тила :tongue: ) Аз сега ще гледам някаква идея да си набавя.

А на вас, момичета мили, Кате, Миленка, Нинка, Бони, Ивка, Ани, Татянка, Ива, Дидка, Диана, Вярка, двете Танчета, Нинка-Николинка, на вас ви благодаря от сърце за милите пожелания и ви желая прекрасен, чудесен, спокоен и интересен ден! :hug: :flow2: :winkiss: :heart:

Нинка, горе главата! Правилно е да отстояваш себе си! :thumup: :thumbsup: :love:

Дидка, надявам се докато се върна, Зарко вече да дъвче пастърмата :wink: А ти да си си отспала! :love:

Кате, иде ми да те хвана и те нацелувам, как бе мила, къде го побираш това сърце.... :hug: :hug:

Танче, стискам палци :thumbsup:

Тъй като ще тръгнем чак в 24 часа, ще надниквам пак тук, да си успокоявам нервите предпътно :D :roll:

Чао, милички!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет ное 22, 2012 11:49 am

Здравейте,мили Изображениеприятелчета!
От сърце,ви благодаря за подкрепата и куражът,които ми дадохте.Имах нужда,да споделя с вас,макар и една малка частичка от цялата история.
Вече съм по-добре.Доказах,макар и само на себе си,че мога и по-уверена да съм,в делата си.И малко по-смела.Мисля,че,ако нещата продължават да се случват отново,вече ще намеся и медийте.Може,да е крайна мярка,но съм ентусиазирана,за промяна.Та,макар и уволнение да си изпрося,не ми пука!Знам,че истината,един ден,ще излезе на светло!
На всички,пожелавам,Изображение прекрасен ден!

Рале,приятно пътуване,мила!ИзображениеЖелая ви,само положителни емоций!Много щастливи и незабравими моменти!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 22, 2012 11:57 am

Лудо жабче - МИЛЕНКА,силно ти стискам палци :thumup: :thumbsup: :thumup: , дано това към което се стремиш се сбъдне, пожелавам ти го от все сърце, успех миличка. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug: РАЛИ, миличка, благодаря ти. :winkiss: :giflo2: :winkiss: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
luda_jaba
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 18
Регистриран на: ср сеп 29, 2010 7:26 pm

Мнение от luda_jaba » чет ное 22, 2012 12:54 pm

mami48 написа:Лудо жабче - МИЛЕНКА,силно ти стискам палци :thumup: :thumbsup: :thumup: , дано това към което се стремиш се сбъдне, пожелавам ти го от все сърце, успех миличка. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug: РАЛИ, миличка, благодаря ти. :winkiss: :giflo2: :winkiss: :hug: :hug: :hug:
Благодаря ти, от сърце! Тук ми се иска да сложа емотка, но нещо на работата са твърде големи санкциите по отношение на софтуер....
Оф, хайде момичета, че шефа ме подбра и се опитва да ми вгорчи следобеда...

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 22, 2012 1:38 pm

kafeta na brega na moreto.jpg
Добър ден и от мен! От вчера вече втори път се опитвам да изпратя поста си и за жалост изчезва....Това страшно ме вбесява :cry: Както и да е ,пиша отново.ИВЕ,МАМИ,РАЛИ добре съм и се радвам и на хубавото време,защото не зная докога ще имам тая възможност.НИНКА,така и трябва да реагираш....даже и с цената на загубване на работата си....щом такъв народ е около теб?! Аз ,съм търпелива ,но някога реагирах и аз ,като теб ,защото на всичко си има граници ,не ми харесва да се карам и съм човек с нисък тон ,по принцип ,но......имам ли право и влязат ли в моите води ....не прощавам ,пък ,който и да е било .Това го постигнах с годините ,отстоявайки си правото , защото добър ли си ,ще ти се качат на главата..МАМИ,много добре го е подчертала ,че такъв ни е манталитета.....Такива хора винаги ще ги има около нас ,въпроса е да ги държим далеч от нас ....а ако всекидневните ни контакти трябва да са задължителни.....е,колко можеш да изтърпиш и защо трябва да мачкаш психиката си и на всичко отгоре да знаеш,че си права?!Независимо ,че си позакъсняла ,по-добре късно ,отколкото никога ....и да преглъщаш ,и да мълчиш ,бушувайки отвътре и хубаво направи ,че сподели ,сигурно като знаеш ,колко приятели са с теб ,всичко е различно :wink: РАЛИ, ах,РАЛИ ,децата ни растат....какво ли ни чака и нас,будувания ,и ....опънати нерви от напрежение. :love: Представям си аз ,като теб щях да звъня ,и съобщения и.....всичко,което бих могла да направя ,за да си поема въздух по-спокойно....Майка да не си ...И аз така реагирам ,но ....."магарето си в калта ,не оставям......конското ще го изслуша ,независимо дали му харесва" :read: Сега ,най-искрено ти желая леко и безпроблемно пътуване, всичко да е като по вода ( майка ми все така ми пожелава)и да ви остане едно ,незабравимо и пълно с красота и романтика пътуване ,и "красавицата" ....не я съжалявай ,ще чакам с нетърпение и снимки ,и описание ,както можеш по неповторим начин да го правиш! :love: Весел и лек път!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет ное 22, 2012 3:46 pm

Изображение

Здравейте с много слънце и добро настроение :)

Кафе ?

Изображение

Или какао?

Изображение


Малка пауза ..... :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет ное 22, 2012 4:31 pm

Какво ще кажете за следобедно кафе?
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » чет ное 22, 2012 5:01 pm

Здравейте момичета :love: :love: Днес при нас времето е разкошно,а от прогнозата очаквахме да вали,но не.Приятен следобед на всички :wink:
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 22, 2012 5:16 pm

НАТАЛИ,много романтично следобедно кафе,благодаря ти мила :winkiss: :giflo1: :winkiss: .Мануелка,радвам се,че те виждам тук,пиши по - често мило момиче.Момичета,моля помогнете ми да разсея съмненията си - мисля,че греша името на Лудото жабче - Милена или Таня се казва,пишете моля. :winkiss: :music: :winkiss: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2:


Заключена