Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон ное 19, 2012 11:58 am

:clap: Ехооо,Лудо жабче -Таничка,как си мила, всичко ОК ли е, звучиш ми някак без настроение,хайде усмихни се. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :flow2: :hug:


Потребителски аватар
nikoline
началник печка
началник печка
Мнения: 78
Регистриран на: пет фев 18, 2011 11:40 am
:: 2 снимки от nikoline

Мнение от nikoline » пон ное 19, 2012 1:22 pm

Здравейте момичета,

Много ви благодаря за пожеланията към моето мамче, пожелавам и на вас и близките ви всичко най хубаво. :heart:

Ние днес осъмнахме със скреж и всичко беше побеляло. Бавно и неусетно зимата настъпва и ще трябва да се вадят отново топлите дрешки.

Мила Бони, искам най-искрено да ти благодаря за настроението което ни създаваш всяка сутрин с прекрасната музиката която ни предлагаш :giflo1: :giflo1:

Кате, ти си истинска душица, винаги намираш добра дума за всеки и начин да окуражиш :hug:

Хайде обедната почивка свърши и е време да се потрудим още малко, въпреки че в понеделник винаги е малко трудно човек да си събере мислите :innocent:

Искам да ви пожелая една спорна и изпълнена само с положителни емоции нова седмица :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон ное 19, 2012 1:44 pm

nikoline,сърдечно благодаря за топлите думи,много си мила,благодаря. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :music: :sun: :music: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон ное 19, 2012 1:50 pm

Тук съм за следобедното кафе,че и в къщи е една малка лудница,местя ,премествам,не мога да се натъкмя :D :wink: .Кате,най-обичам подаръци да купувам и ако съм целнала точния,радостта в очите ме прави много,многооооо щастлива!Ох,и аз да стигна до прозорците....Приятен ден,приятелки!
Бони,май така ще е най-добре :thumup: !


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон ное 19, 2012 2:28 pm

Здравейте!
Днес цял ден тичам напред-назад. Имах часове от сутринта, сега съм в малка почивка и след малко пак започвам. На всичкото отгоре навън е студено и мокро, цял ден вали.
Въпреки дъждовния и мрачен ден ви пожелавам много слънчево настроение през новата седмица!
Кате, да купиш най-хубавите подаръци! Не мен ми е още раничко. Ние украсяваме елхата на Никулден и след това се захващам с пазаренето.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт ное 20, 2012 3:36 am

Добро утро!Приятен ден!Лека работа!Заповядайте кафе и нещо сладко .. :D допи ми се кафе,но ако го направя едва ли ще мигна...така че остава да хапна нещо сладичко.Чакам Зарко да заспи....Не искам да го уча на ръце да заспива,макар че в тези часове доста го гушкам ,но сега се е поуспокоил,но се разсъни от рев.Показаха се още 2 зъбчета/станаха 5 :clap: /Май ще яде пържоли на Коледа :wink: :D :hungry: Хайде чао ,момичета прекрасни :giflo1: :music: :sun:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт ное 20, 2012 4:29 am

308813_401940033207434_1022407817_n.jpg
Добро утро,Ранобудници!
Ехе, Дидка изпреварила си ме :)
дано вече Зарко се пооспокой.
Хайде сега и от мен по кафенце :)
Прекрасен ден Ви желая!На човек му трябва!Светлина в мислите!
Въздух и Доброта за душата!Простор на погледа и Любов в сърцето!
Имайте красив и Благословен ден пълен с късмет и много усмивки!
Направете този ден Уникален!Изпълнете го с възторг и Благодарност към живота,защото ни е дал много!
Нека днес цял ден да Ви спохождат щастливи и незабравими мигове!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт ное 20, 2012 7:04 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/Xnbzt2GSuOc[/youtube]

Добро утро :)

Дидка, Ивка, благодаря ви - толкова ранни кафета :coffee: Колко ще изпиете през деня :roll:
Дидка, сещам се за прегледа ти - нали беше през есента, ходи ли :thinking:

nikoline, Благодаря ти - толкова е хубаво да доставиш радост :love: А щом сутрешния музикален поздрав ви харесва, за мен е СУПЕР :thumup:

Нинка /71/, колко отдавна не си писала - как сте в къщи, оздравяхте ли, как си ти ?

Рали, не останааа - само 2 дни :hug:

Миленка, Катя, Таня, :hug: :hug: :hug:

Хубав и спорен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт ное 20, 2012 8:08 am

Добро утро, мили момичета :)

Дидка, ето така с безсъние и грижи ги отглеждаме нашите дечица, зъбче по зъбче се изстрадва, крачка по крачка прохождаме наново с тях... :) И е толкова хубаво, една усмивка само, едно "мамо" и всички неудобства са забравени :) Още малко остана и си отспите и двамата :thumup:

Ивка, мила, благодаря за пожеланията :love:

Бони, златна, права си, не остана. Четвъртък за петък през нощта тръгваме :)

Вчера направих голям компромис с косата - отрязах почти 20 см, но е още дълга :roll: Затова пък е права, не я къдрих.

А мюзикъла беше чудесен. По-скоро оперета беше. Аз разбрала недоразбрала, пиша тук за някакви модерни постановки, а то изобщо не беше така, гледахме My Fair Lady на Бърнард Шоу :ooppss: Едва едва няколко часа преди представлението се информирах, всичко все в последния момент... :whistle: Както и да е, беше чудесно, с много хубави сценични декори, с много добри изпълнители. Публиката беше много отзивчива и се получи страхотно настроение. А накрая аплодирахме, докато ръцете ми изтръпнаха :clap:

След представлението ходихме на ресторант и се прибрахме доста късно. Сега обаче трябва да заведа Яви на градина, защото майка му има ранен час в общината. Затова пак съм на крака, макар че много ми се спи...


Ще се почерпя с вашите кафета и изчезвам!

Лек ден!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт ное 20, 2012 8:11 am

Добро утро :)
Много сте ранобудни, момичета, кога спите, кога почивате, нямате умора и все така доставящи добро настроение и прекрасни чувства :hug: :hug: :hug:
Поднасям и аз по кафе
Изображение
Есен

Не стихва вятърът, мъгла се спуска.
Отронва се със стон изсъхнал лист.
Земята за почивка се отпуска,
а въздухът е хладен, свеж и чист.

Клоните, безмълвно мълчаливи,
немеят в свойта самота.
А птиците, доскоро тъй игриви,
потъват в посивяла красота.

Килим изпъстрен се разстила по земята,
събрал във себе си и радост, и тъга.
Тъгата ще я скрием под листата,
а радостта очакваме сега.
http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=287145
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена