Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dimitrovi_raz
началник печка
началник печка
Мнения: 14
Регистриран на: чет ное 08, 2012 10:49 am
:: 3 рецепти от dimitrovi_raz
:: 6 снимки от dimitrovi_raz

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dimitrovi_raz » ср ное 14, 2012 9:02 am

Благодаря didurana и Sirena /още не съм ви научил имената за което вярвам ще ми простите :ooppss: /. Очевидно ще е нещо под шуба. И това с месото е интересно и с рибата звучи свежо. А може и двете: Първо водка с риба под шуба после винце с месо под шуба. :wine: :hungry: :clap: :cook:
Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 14, 2012 9:30 am

НАТАЛИ,сърдечно ти благодаря за топлите думи мила,аз също те прегръщам,с много топлина и обич :hug: :hug: :flow2: :hug: :hug: :winkiss: :winkiss: :music: :music: :music:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср ное 14, 2012 9:47 am

kafe oreo.jpeg
Добро утро и от мен,милички! МАМИ, :love: РАЛИ,колкото до теб ,просто ....без коментар,поредното ти творение .погледнато през моите очи ,един ,малък шедьовър! :clap: поднасям и моето кафе ,за да придружя и аз това изящество. :clap: Днес,доколкото знам трябва да имаш повод и за празуване.Празнува ФИЛИП,и затова предварително ти честитя ,да ти е жив,здрав и винаги опора в живота !Бъдете щастливи,мило момиче!
wallpaper_1902-1.jpg
ДИДКА, така и трябва да бъде.Радвам се ,че си отворена за мнения,защото друго е когато мислят по-вече глави,и важното е ,че приемаш възгледа на всеки .Миличка ,ние също те обичаме и затова се опитахме всяка една от нас ,в тоя объркан период от живота ти да сме до теб. :love: Премисли всичко и не бързай .....но в един момент ,когато сметнеш кое е най-добро за вас ,действай!Аз също , съм препатила ...за съжаление ,но да си сигурна направи ме много по-силна и решителна.Аз понеже съм далеч от украинската кухня,единственото което мога да пожелая е България да победи! РАЛИ,понеже дъщеря ми ,настоява след като разгледа твоите изкушения,да започна да се занимавам по-вечко с тортите и подробностите около тях ,заключението и накрая бе:Някои хора може да им харесва да им правят вятър на ушите ,но това момиче е за едно мнооооооого голямо браво!В Гърция има една поговорка ,която гласи :"От малък и от луд ,научаваш истината!",в случая важи с пълна сила.При нас е слънчево с временни "пердета " от облаци ,топличко е ,но от след обяд и при нас се разваля времето....,важнотое , че слънцето е в сърцата ни.Лек и спокоен ден! :) :) :)

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » ср ное 14, 2012 9:50 am

Тук съм съкровища :wink: Много ми липсвахте :hug: Вече имам компютър и ще съм с вас при всеки удобен момент :)
Поизчетах новините около вас и не знам откъде да започна...
Айде, с пожеланията :)
Рали, Честит Имен Ден на съпруга ти- със здраве да си носи името и да сте все така щастливи заедно :wine: Радваш душата с твоите увлекателни (и поучителни) разкази и очите с чудните торти.
Дидка, обичкам те :heart: :winkiss: Целувки на Зарко и когато можеш ще си поговорим по skype.
Няма да изброявам имена за да не пропусна някой без да искам- да знаете, че ви ценя много и ми липсваше компанията ви :) :winkiss:
Радвам се, че има и нови прятели в сайта- сигурно са разбрали, че тук е чудесно :clap:
Пожелания за усмихнат ден:) :sun: :music: :giflo1: Ани

Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 14, 2012 10:14 am

ДИАНКА, радвам се,че сте добре,а настроението ти е отново на високо ниво - само така, дано винаги да си щастлива със милото си семейство.АНИ, толкова съм щастлива да те видя отново сред нас, как са твоите невероятно красиви и възпитани дечица, надявам се често да пишеш, липсваше ми много.Приятен и спокоен ден милички. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :flow2: :hug: :flow1: :sun: :flow1: :music: :heart: :music:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср ное 14, 2012 10:33 am

3907_164356703706652_415401428_n.jpg
Добро утро приятели :)
Пъстроцветна и усмихната Сряда!
направо се успах днес :o
нямам никакво време,но не може да ви подмина :)
Рали,страхотна торта :clap:
Честит празник на съпругът ти нека е здрав и много се обичате!
:gift: :gift: :gift:
Кате,и аз се чудех къде си ,а ти си имала прекрасни занимания,няма по -хубаво от това да си край децата си :D :hug:
Ани, добре дошла отново,дано вече няма проблеми с нета.
Дидка,нацелувай Зарко и само напред почини си миличка имаш нужда :thumup:

!Една дума ни освобождава от всички тегла и болки на живота!
Тази дума е Любов!Животът е миг и само ние можем да направим този миг значим!
Има мигове,когато ни се иска да сторим нещо добро,да дадем нещо от себе си!
В такива моменти е най-важното да го направим,защото точно тези мигове са неповторими и най-истинските от същността на един човек!
Наслаждавайте се на деня с широка усмивка!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср ное 14, 2012 10:45 am

Добро утро и от мен, мили момичета и момчета! :D

Първо: благодаря за кафетата! Едно от друго по-изкусително поднесени!

С кафе човек е друг човек :tongue:

Благодаря и за похвалите за тортата. Значат много за мен. :love:

Вярче, Бони, Кате, Таничка, Наталка, Дианка, Ани, Диде, Ивка, един чудесен ден ви желая! Само усмихнати души да ви минават пътя, само приятни думи да достигат до вас!

Диде, браво, мила, само така, главата горе и за пример на детето - колкото по-високо вдигната е главата на майката, толкова по-висок е небосвода за децата!

Ани, Дианка, благодаря от името на Филип за пожеланията ви! Аз честно казано дори не знаех, че има имен ден... :ooppss: :whistle: Ще трябва да му измисля почерпка като се върне от работа... :roll:


Момчето, извини ме, не се сещам изобщо за името ти :ooppss: Може ли още веднъж да ми го кажеш? :roll:
Моя приятелка украинка прави много често Салата Мимоза . Но не с риба тон, а с друга, доста по-интензивна на вкус риба - осолени малки рибки, дори не ги различавам кои какви са, но и с пушени морски риби. Най-често обаче с тези маринованите, от буркан.
Изобщо всичко що е с риба, помагало много първо да ти е много жадно и второ, като пиеш, да не се утолява бързо жаждата ти, да е като попивателна :wink: :wink: :wink: Освен това се правят много неща с квасена сметана, рибите също. Момичетата говорят мисля че ховорят за същата риба тук: сельодка май се казва. Това е от мен, друго не се сещам!

Да се похваля сега с новата камера. Макар че трябва да е в графа: потъвам си в земята от срам :D :tongue: :D

В общи линии: прочетох как се сглобява, кое копче за какво е и че има модус смарт, всичко сам да си прави. Тръгнах да снимам тортата. Да, ама ... няма светкавица. Минах цялата книжка, обяснено как се нагласят различните възможности, ама при мен - бутоните дори не са активни :thinking: Почнах да се ядосвам, нетърпелива, тортата искам да закарам... Накрая намирам: тази камера има външна светкавица, слага се там и там :ooppss: Ок, намерих я из кутиите, сложих я. Обаче бутонът пак си е неактивен. Ех, побеснях направо, почнах тук да на висок глас да се възмущавам...След дълго пробване, чета пак в книжката: за да се активира светкавицата, трябва да се двигне нагоре :ooppss: :whistle: :ooppss: :whistle: Като капаче на кутийка. Ооооох, простотияяяяя :roll: Казвам на Филип, само да си разказал на някого, няма да ти продумам :tongue: И то с това не се свършва: на смарт не може да се снима от близо, трябва да се иде на ръчно обслужване, а то като излязат 10000000000 символа, аз ги чета какво значат, но тези думи нито съм ги чувала, нито знам какво значат.... Гледах за курсове фотография, но са започнали преди месец, следващите са чак от март. Ще взема да се запиша. То все едно да си купиш порше, а да караш с 30 по аутобана.... или по-точно да не знаеш как да го подкараш...

Вчера мина проверката по хигиената - всичко ок. Похвалили ги за чистотата. Но... получи се дълга история, ще ви я разкажа друг път.

Отивам сега да се правя на домакиня :wink:

До по-късно!

Целувки! :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
luda_jaba
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 18
Регистриран на: ср сеп 29, 2010 7:26 pm

Мнение от luda_jaba » ср ное 14, 2012 10:52 am

Добро утро или добър ден на всички ви и от мен!
Успях набързо да попрочета няколкото пропуснати от мен поста и съм възхитена от добрината и съпричастността ви!

Страхотни сте, пожелавам ви вълшебна сряда, аз съм на обучение днес, последен ден и вече съм с кървясали очи от умора
http://abinitio-miray.blogspot.de/

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср ное 14, 2012 11:00 am

Снощи се смях с глас на една доста шовинистична картинка, която Веси (BABY) е сложила във фейсбук :) Да ви я покажа и на вас - хумор все пак е да можеш да се шегуваш и със себе си, и да се смееш с тези, които ти се смеят :wink:

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » ср ное 14, 2012 12:28 pm

Здравейте веселушки!
Днес да Ви почерпя с един брънч , за мое здраве :
Изображение
Фруктова салата с йогуртИзображение
Мини фритата с домати и билкиИзображение
Бързи маслени бисквити с Лимоново масло с подправки, Масло с боровинки и Масло с мед
Изображение
Лек коктейл с джинджифил и портокали.
Изображение


Заключена