Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » пет ное 09, 2012 8:22 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/O5oaJ6j3Ey4[/youtube]

Добро утро :)

Рали, много дълъг е бил работния ти ден вчера - до ранните днешни зори :roll: Кога почиваш миличка и кога вземаш необходимата си доза сън - човек не е с безкрайни възможности. Намирай време и за себе си :wink:

Ивка, Верче, Дидка, Наталка, благодаря за кафенцата и хубавото начало на деня :hug: И аз пийвам моето кафе и започвам задачките, че днес денят ми е "написан" предварително :wink:

Дидка, чудесно е че си отново на линия - липсваше ни :)
Дианка, тези телефонни измамници са толкова изобретателни и правят това от години. Хващат някои, появяват се нови и за безкрайно съжаление винаги намират жертви - ако не от първия път, от някой следващ опит. Добре че родителите ти са успели, макар и уплашени да излязат от ситуацията невредими. Не че психическия тормоз и уплахата са малко :cry: Обаждай им се по-често, за да са по-спокойни :hug:

Нинка, мило момиче - ти си толкова чувствителен и позитивен човек :love: Не допускай тъгата да те завладява - ние сме тук, споделяй по-често. А и както Рали ти е казала, пък и скоро коментирахме тук - жълтия кантарион прави чудеса :thumup:

Започвам моите домашни задачки, ще се "видим" към края на неделния ден - сега ви пожелавам щастлив и усмихнат петък и хубав уикенд :heart: :rainbow: :sun:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет ное 09, 2012 9:25 am

Добро утро и от мен!


Ивка, Вярче, Наталия, Дидка, Бони, а и всички останали - желая ви един приятен петъчен ден, изпълнен с възбуденото настроение за предстоящия непостредствено уикенд :)

Бони, права си с почивката. А аз снощи не можах да заспя дори до 4:30 часа, сутринта телефона звънна в 7:30 часа и ме събуди :cry: Това означава за мен край на съня. Чувствам се ужасно - като трескава, имам главоболие, като изгорена някак си... А имам да върша работа, будилника съм го сложила за 10 часа и от там плътно до към полунощ трябва да функционирам.... :cry: Аз като видя, че не ми стига съня, се паникьосвам, само в това са ми мислите, че няма да съм на ниво... :eeek: ...

Но... мрънкането не помага! Най-добре да се завлека до работния плот и да сложа да се вари кафе.... :confused: :coffee: :yawn: :cry: Наслагах ги тези смайли и ми станаха смешни, големи скици са ревящото и едно друго тръшкащо се....

Ще пиша пак като се очовеча и ми мине вкиснатото :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
luda_jaba
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 18
Регистриран на: ср сеп 29, 2010 7:26 pm

Мнение от luda_jaba » пет ное 09, 2012 12:06 pm

Здравейте Весели момичета,
чета ви от много време, регистрирана съм, но не вземам дейно участие. Прииска ми се да се "запозная" с Вас, ако позволите, защото намирам този кулинарен форум за страхотно място!
Желая ви спорен и хубав петък! :clap:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет ное 09, 2012 12:24 pm

Привет Веселушке и ДОБРЕ ДОШЛА :hug: Щом ни четеш отдавна, знаеш че тук е интересно и приятно :dancing: Кажи ни нещо повече за теб и как да те наричаме /Жабка ми е малко нетипично, но както кажеш :wink: /

Рали, дано издържиш напрегнатия ден с толкова малко сън :thumup: Дай си почивка поне в събота и неделя - 23-ти е твърде далече още :roll:

Отново зачезвам и този път е за по-дълго :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
luda_jaba
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 18
Регистриран на: ср сеп 29, 2010 7:26 pm

Мнение от luda_jaba » пет ное 09, 2012 1:17 pm

Хи хи хи, благодаря за топлото посрещане!!!
Казвам се Милена и съм от Пловдив, приготвянето на разнообразни ястия е хоби, което ми действа като психотерапия. От всички Вас тук съм научила десетки уникални рецепти, които са се получавали сполучливи от първият път! :D Виждам, и че хората, които се събират са силни, работливи, позитивни и истински жени, та за това реших, да се престраша и да взимам участие в живота на форума :thumbsup:
Последна промяна от luda_jaba на пет ное 09, 2012 2:06 pm, променено общо 1 път.
http://abinitio-miray.blogspot.de/

Потребителски аватар
dimitrovi_raz
началник печка
началник печка
Мнения: 14
Регистриран на: чет ное 08, 2012 10:49 am
:: 3 рецепти от dimitrovi_raz
:: 6 снимки от dimitrovi_raz

Мнение от dimitrovi_raz » пет ное 09, 2012 1:41 pm

Здравейте, тук надявам се не е само за момичета. Може ли и аз да се включа?
Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 09, 2012 2:04 pm

Привет,мили момичета, отново е много цветно и приятно,радвам се,че в общи линии сте добре, като изключа РАЛИ - дано успее да си почине това момиче, на какво се подлага само...ДОБРЕ ДОШЛИ на новите попълнения - Лудата жабка - Миленка и едно момче - dimitrovi raz - разбира се,че можеш да се включиш, тук ще намерите много уют,прекрасни и сърдечни приятели,хора на които можете да разчитате,много и разнообразни рецепти - с една дума, тук е весело.Моля,момчето да се представи с няколко думи - поне малкото име, пожелавам ви и на двамата весело пребиваване във Веселият готвач.Прекрасен и спокоен ден на всички.Дидка, радвам се много, че те виждат тук отново. :winkiss: :giflo2: :winkiss: :flow2: :flow1: :flow2: :music: :hug: :hug: :hug: :music: :sun:

Потребителски аватар
luda_jaba
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 18
Регистриран на: ср сеп 29, 2010 7:26 pm

Мнение от luda_jaba » пет ное 09, 2012 2:08 pm

Благодаря mami48 и на теб! С радост ще прекарвам свободно време тук, защото сте заразно усмихнати! :baloons:
http://abinitio-miray.blogspot.de/

Потребителски аватар
dimitrovi_raz
началник печка
началник печка
Мнения: 14
Регистриран на: чет ное 08, 2012 10:49 am
:: 3 рецепти от dimitrovi_raz
:: 6 снимки от dimitrovi_raz

Мнение от dimitrovi_raz » пет ное 09, 2012 2:13 pm

Аз съм Даниел, на 44 от Разград. Живея и работя във Варна. Кулинарията ми е хоби. Работата ми е напрегната и си почивам импровизирайки над печката. Женен съм, имам дъщеря на 18.

Благодаря за хубавото посрещане. Като начало качих 4 рецепти но май не са одобрени още.
Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 09, 2012 2:36 pm

:music: :sun: :music: :clap: Поздравления Даниел, уважавам хора,които се стараят и доразвиват в много области.Приятен следобед и сърдечни поздрави на семейството.


Заключена