Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от i4eto3421 » пет окт 26, 2012 9:01 am

Добро утро на всички момичета.
Честит празник,Честит Имен Ден на всички празнуващи днес.
Рали дано да се оправиш без усложнения.Почивката да ти се отрази добре.
Хубав петъчен ден.


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет окт 26, 2012 9:27 am

Здравейте!
Днес успях по-рано да седна на кафе с вас. Ивка, чудесни стихове!
Бони, добро утро и на теб!
Кате, да ти е честит именникът! Много да се слушате и да си помагате взаимно, да се радвате на децата и внуците и да не забравяте всеки ден да се наслаждавате на живота!
Днес и моята майка има имен ден, да ни е жива и здрава! Почерпете се за нейно здраве!
Изображение
Весело изкарване на всички, които празнуват днес!

Потребителски аватар
nikoline
началник печка
началник печка
Мнения: 78
Регистриран на: пет фев 18, 2011 11:40 am
:: 2 снимки от nikoline

Мнение от nikoline » пет окт 26, 2012 9:38 am

Добро утро мили момичета.
Чудесно е човек да се наслади на сутрешното си :coffee: във вашата компания.
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес- бъдете здрави, весели и щастливи :giflo1:
Изображение

Aliana, аз също като теб обожавам стиховете на Петя Дубарова. Ето нещо специално за теб

Да бъда зимата
Снегът е бял като възглавница,
и чист, и светъл е като невинност,
луната като жълта раница,
звездите – чаша бяло вино.

Аз искам с виното им ледено
за първи път да се опаря,
луната още недогледала
на своя гръб да натоваря.

Аз искам огъня на устните
в снега нестоплян да удавя,
кристалите от твърдост вкусните,
под зъбите си да поставя.

Аз искам да изтръпна цялата –
на зимата да заприличам.
Да бъда зимата. Ала сърцето ми
да си остане на момиче.

Приятен ден от мен и много усмивки!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет окт 26, 2012 9:50 am

Наслада за очите и душата Благодаря ви момичета
Честит празник на всички именници
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет окт 26, 2012 11:45 am

*********************************************
Добро утро, момичета мили!

nikoline, благодаря ти за стиха! Петя Дубарова е необятна, непорочна и "многоока". Тази дума ми беше дошла за нея, сякаш е имала десетки очи, гледащи едновременно в десетки посоки... Но не черногледи, а за едно дете толкова трезви и с толкова любов към живота :love: Благодаря ти още веднъж!

Бони, права си, с подкрепа всичко е по-лесно и човек винаги има желание да отвърне на доброто с още по-добро!

rusowelka, (а и другите момичета, дето напоследък си мислят, че животът не ги радва), тези "дупки" са ми познати и с тях се дебнем много често. Случва им се да надвият за малко, почти ежегодишно към февруари, когато зимата и липсата на слънчева светлина са ме омуфкали. Има една билка, доказана от векове и с безотказно действие - жълт кантарион. Препарат с нея се купува без рецепта, защото това не е лекарство, а извлек от билката. Продава се не само в аптеката, а и в нормалните дрогерии. Само за да не вариш чай всеки ден и за да е все едно и също количество. Аз взимам Laif 900. Започва да действа след около 2 седмици, просто един ден си даваш сметка, че май напоследък не си плакала, не си мислила, че всичко е безизходно и имаш желание да се обадиш на приятелки и да си направиш прическа :wink: Няма никакви странични действие. Трябва да е високо дозиран (аз взимам 900) и гледай да е една таблетка на ден, че ако са две, винаги се забравя едната :roll: Така човек става отново себе си, преди състоянието да се е задълбочило дотолкова, че да му е нужна химическа бухалка :wink:

На всички празнуващи днес - Честито! Живи и здрави!

То май вече обяд стана при вас, ама аз преди час станах, така че си пия кафето в момента :D Снощи спах за първи път без болки и непробудно, отварям си очите и гледам : 9:30 часа!!!! Заспала съм към 2:00!!! Седем часа са си лукс! Кракът в момента никак не ме боли, стъпвам съвсем нормално и мисля, че отмина цялата галимация, да не казвам голяма дума, ама дано. Но реших, че трябва да има промяна. Смятам да започна да правя гимнастика на първо време, а по-натътък да се запиша в някой клуб за гимнастика - там играят федербал, топка, гимнастика правят, танцуват... Защо и аз да не отида, нали така? Който не се движи - ръждясва! казват тук хората и взех да си мисля, че са прави май! Не може да съм на 39, да не пия алкохол от 16 години, да не пуша от близо 2 години, да се храня само с чисти продукти, да правя торти и сладкории и да не ги ям, а тялото ми да е в такова състояние, че да отказва да ми служи. :confused: Има ли желаящи тук за гимнастика? Можем да си заформим една групичка и да се подкрепяме взаимно, като вземе на едната да й намалява хъса, другата да я ободрява :love: Ако има желаещи, може и на лични да се разберем, а може и по скайп една виртуална групичка да сформираме! Хайде, мили дами, че като почнат предколедните дни, ще ни трябва нещо да изразходваме излишните калорийки :whistle:


На всички вас желая да сте здрави и денят ви да е лек, усмихнат и на ваша страна :)
Хайде дайте ти си една предиобедна почивка и посегнете към нещо хубаво и сладичко :wink:

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 26, 2012 1:18 pm

Миленка, Честит имен ден на твоята майчица, да ти е жива и здрава, щастие и радост да я съпровождат в живота.Рали, радвам се, че си добре, дано окончателно да те напусне болката, ти миличка си толкова сладкодумна, отделям време да чета всичко, което пишеш,а то е толкова интересно, увлекателно,особенно с тия острови ме разби, как събра толкова много информация, :clap: на теб :thumup:.Прекрасен ден на всички, много щастливи мигове на всички празнуващи. :winkiss: :wine: :giflo2: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :celebrate: :celebrate: :celebrate:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 26, 2012 1:56 pm

Честит празник на всички именници!Да ви е живо и здраво името!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет окт 26, 2012 4:04 pm

Честит Димитровден ,на всички християни ,носещо ,това хубаво име желая здраве и късмет!На МАМИ ,да ти е жив и здрав Митака ,да се радвате на още много внуци и обичта и щастието да са винаги в дома Ви. :love: МИЛЕНКА,и на теб да ти е жива здрава твоята майчица,прегърни я и целуни от мен,майката е нещо свято и на висок пиедестал за мен ,а когато си далеч ...Да прекарате чудесно днес и още веднъж да сте здрави!
wallpaper_1900-1.jpg
РАЛИ,радвам се,че нещата вървят надобре,може наистина да не е нещо сериозно ,а просто преумората си казва думата. :) Между другото ,си голяма фурия :yee: когато описваше себе си ,на моменти сякаш става въпрос за мен ,да се храня здравословно,и от друга страна да приготвям толкова сладкиши ,торти и да се правя ,че не ми се яде .Аз съм човек на крайностите ,много рядко се вмествам в нормалните граници,наскоро не бях спортувала и хоп ,започвам ходене ,и като за начало 4 км.....на другия ден гледам другите как вървят и се замислям,че можех първо с 2 км. да започна,все пак е в бърз ритъм....няма да ви описвам други истории,че и тия момичета ,които са малко затворени тия дни ,ще преминат в другата крайност да се смеят непрекъснато.Знаете ли ,че аз съм един непоправим оптимист....всички около мен се оплакват ,че лошото време им влияе отрицателно....аз не мога да си представя да се оставя едно,лошо време да ми развали настроението ,ако ще и камъни да валят,момичета трябва да се усмихваме!!!Животът ни така или иначе ни предлага различни изненади ,и за съжаление не всички радостни ...тогава следва ,че тия дупки трябва да се опитваме да запушваме кой както може - танцувайки ,разхождайки се ,четейки хубави книги ,гледайки интересни филми или както правя аз в момента ,общувайки с добри приятели :clap: За днес още не съм решила дали ще вървя и колко :? ,но времето е чудесно и позволява това ,разхождам се покрай морето,наблюдавам дали са акустирали нови яхти ,сслушам приятна музика и тренирам .Хубаво е,когато гледаш оптимистично на живота ,аз съм убедена ,че по тоя начин предизвикваме положителната му страна .И така :) :) :) Приятен след обяд на всички и който пропуска първо ,поднася едно от следващите кафета.Заповядайте,
VREME ZA KAFE.jpg

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб окт 27, 2012 6:54 am

377493_415176565214748_520120325_n.jpg
Пожелавам Ви прекрасно съботно утро с кафе и усмивка на лице!
Днес ще бъде прекрасен ден ако започнем утрото с усмивка!
Желая Ви много настроение и невероятно забавление!
Хубави почивни дни изпълнени само с положителни емоции!
Желая Ви ден в който да има само любов,усмивки и много релакс!
Да се насладим на Уикенда максимално!

Кате,да е жив и здрав Митка и много- много да слуша :)
Миленче, майчетот ти от здраве да се неотърва :)
Рали все по- добре да се чувстваш,пълно възстановяване мила :thumup:
Бони,чакам те с някоя прекрасна мелодия :tongue:
Дидка,какво става стегна ли Зарко за зимата :? пак се покри някъде :o
rusowelka51,слагай розовите очила и само напред :)
Дианка ,само така с усмивка и много мечти,аз съм като тебе непоправим оптимист :D

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб окт 27, 2012 7:12 am

Изображение
Добро утро в събота :hug: :hug: :hug:
Кафе за всички вас мили приятелки :coffee:
Желая ви хубав и усмихнат ден :-D :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена