Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » съб сеп 22, 2012 8:16 am

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪЛГАРИЯ!!!
ЧЕСТИТ ДЕН НА НЕЗАВИСИМОСТТА!!!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ!!!
470780_406499719403069_94003431_o.jpg
Свежо съботно утро Приятели!

Бони, сядам с тебе и моето :coffee: ,
на това прекрасно място :hug:
Днес си отивам на село,че ме чака зимнината :)
Здравейте момичета :)
Желая във всеки един от Вас да грее слънцето на любовта!
Пожелавам Ви в този прекрасен ден,да изживеете най-вълшебните трепети,
които да разтапят сърцата Ви!Пожелавам Ви хиляди усмивки и чудни на емоци почивни дни,
заредете се с много положителна енергия и дерзайте!Помнете,че успяват тези,които не се предават!
Събота е и е време за разпускане и добро настроение!
С пожелание за чудесен Уикенд!Много забавление през Почивните дни!

548609_401298593269212_398299955_n.jpg


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб сеп 22, 2012 9:07 am

Добро утро :chef:
Ивка, Бони, сядам с вас на кафенце :coffee: и хубавата песничка :music:
Честит празник на всички българи по света и у нас!
Изображение
Есента бавно настъпва, но ще има все още слънчеви и топли дни :sun:
Желая ви хубав, слънчев и топъл ден :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб сеп 22, 2012 9:23 am

Добро утро, мили момичета, Дианка,благодаря ти за всичко - много си мила и сърдечна.Бони, как да устоя на тая приказна къщичка - просто е невъзможно,много романтично, бих искала да пийна кафенце точно там и да послушам песента .Сега, включвам на ежедневните занимания - ще изпека още 10кг.зелени чушки и право във фризера.Пожелавам на всички, прекрасен празничен ден -Независимоста на България, нека си останем верни на заветите на нашите предци и запазим несломимия български дух. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :sun:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб сеп 22, 2012 2:58 pm

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН И БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!!!ИВКА,благодаря ти за информацията за ДИДКА,нека е добре момичето и живот ,и здраве я чакаме да се включи на линия.БОНИ,аз също много се радвам,че дъщеря ми бе очарована от БГ.,защото и моята цел е един ден да обикне БГ,като своя родина.Зная,че е малко трудничко ,защото е родена тук,расте тук ,от баща и до целия му род ,всички са тук ,вкл.баба ,дядо и лели и чичовци всички са около нас ,докато бг. рода го вижда веднъж в годината ,но и затова работя и аз ,като майка,горда българка.От време на време иска бг.попара с масло и сирене,таратор,миш-маш печен пипер,пълнен с яйца и сирене и на всички хвали бг.кухня.Докато малкия е някак по-българин ,но и двамата като ги питат ,казват че са половин българи,но се иска доста помощ от моя страна.Тая година за пръв път ,тръгвайки си сподели,че дните са минали много бързо и че се чувства някак особено,носталгично....но да не забравям,че и пораства и не е малкото момиченце.Помогна при чистене на доматите,пипера за лютеницата,ряза сини сливи за компот ,камби за разни туршии,нали си има бг.жилка...майка ми бе много доволна и едновременно горда.МАМИ,така е когато сме далеч и когато дните са преброени...пък колкото до мен,предполагам,че хората се раждат ,не стават...винаги мисълта ми е за народа около мен,независимо дали са близки или приятели,Вас наистина Ви чувствам близко до мен,радвам се с успехите на всички и се притеснявам ,когато някой е затруднен.Както и друг път съм споделяла радвам се,че съм сред Вас ,толкова добри и позитивни хора ,радвам се,че Ви има и още по-вече ,когато съм далеч от Родината.Лек и приятен следобяд на всички и честит празник още веднъж!!! :) :)


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед сеп 23, 2012 5:14 am

534218_353316568090920_734035500_n.jpg
Добро и нежно неделно утро приятели!
Да се насладим на сутрешното си кафе,
споделено с приятели. Нека си пожелаем
ден пълен чудеса, красота и любов!
Приятен и пъстроцветен уикенд! Целувки!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед сеп 23, 2012 9:37 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/vx6xsCNS3nI[/youtube]

Добро утро, сладурчета :)

Вчера си направихме едно пътешествие до София и обратно - носихме багаж на студента, че той си замина преди седмица само с най-необходимото. Времето беше разкошно, пътя сравнително спокоен, а за природата около нас - нямам думи. Всичко беше изкъпано от дъжда, небето синьо и дълбоко - без нито едно облаче. Есенната премяна е облякла всичко наоколо - жълто, оранжево, червено се смесват със зеленото и красотата е пълна :love:

Днес ще почиваме - малко на пазар, ще започна и аз да слагам вече зимнина във фризера, ежедневните домакински неща ... И така ... :wink:

Хубав и спокоен почивен ден на всички :rainbow: :sun: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед сеп 23, 2012 9:43 am

Добро утро :chef:
Ивка, благодаря за кафенцето и красивите думи :hug:
Сядам и аз с моето кафенце при вас :coffee:
Изображение
Хубава неделя на всички, пълна с усмивки и приятни емоции :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Бони, писали сме по едно и също време :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед сеп 23, 2012 12:57 pm

Здравейте и от мен! Снощи с нашите приятели си изкарахме много приятно. Стояхме доста до късно, но на сладка приказка времето не се усеща как минава. Днес се наспахме и вече всеки се е заел със задачите. Мъжът ми и детето пишат домашни, а мен ме чака куп с пране за гладене.
Бони, Ивка, Вяра, във вашата компания кафето винаги има друг вкус :heart: !
Желая на всички ви една чудесна и топла неделя!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед сеп 23, 2012 2:20 pm

Привет милички, виждам, че всички движите по задачи, Миленка ще глади,Бони, се е любувала на природната красота,Ивка, отново на ниво - прекрасни думи и романтично поднесено кафе - с една дума всички сте :thumbsup: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед сеп 23, 2012 2:29 pm

Момичета, не можах да довърша предишното мнение, нещо стана с клавиатурата - не ми изписва р, сега го корегирах.Преди малко изпратих гостите си от Русенско, моя, много скъпа братовчедка, бях толкова щастлива, прекарахме си чудесно - приятно е да имаш гости.Пожелава ви, прекрасен и пълен с настроение ден. :clap: :sun: :heart: :winkiss: :giflo2:


Заключена