Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » пет юли 27, 2012 6:15 pm

Здравейте момичета :) ,
все не ми остава време да се похваля
имаме си официално вече студент,
беше приет в два университета във Варна,
избра си това което му беше по сърце,
а сега ние с таткото да се стягаме,че
още при записването бая парички фръкнаха,
но да ни е жив и здрав.
Приятна вечер и хубав уйкенд!!!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 27, 2012 7:17 pm

Ивка, ЧЕСТИТО -Да ви е живо и здраво момчето, много успехи и сбъдване на мечтите, да завърши благополучно и да ви радва много, а вие наистина затягайте коланите с таткото - нали е за добро, ще се справите.Хубава вечер, Ивка.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юли 27, 2012 10:54 pm

rozovi tcvetia.bonboni za rozd.den stilno.jpg
Добър вечер,момичета!МАМИ48,радвам се,че си добре и утрешното гмуркане ще е за теб :) :) Понеже сме на малко по-бързи обороти ,вчера празнува св.Параскева,тук Параскеви.Да е здрава и да има късмет в живота,това е мoeтопожелание към дъщеря ми ВИВИ!!!Не мога макар и виртуално да не почерпя,вчера цял ден от сутрешното кафе до вечерното пиене ,правя това ,да е жива и здрава ,също и свеки ,която,макар и чужденка вече 14 години е плътно до мен и разбира ,че ми липсва майка ми ....Tолкова е го
p1350207-1_510a7_27924347.jpg
рещо,че единствено студена диня,вода и гмуркането спасяват донякъде положението,кол кото до климатика ....сметката за тока ще покаже,поне имаме късмет ,незнам докога?!,че не сме на режим,"дискотечен",защото не знам как ще се оправям.МАГИ123,кураж,незавимо ,че се смях с теб като си представях как описваш режима. [attachment=0]128277821_2637057_2028689.jpg[/attachment Наздраве,Ивка да ти е жив и здрав ,и гордост за вас!!!Късметът да е с него! [attachment=0]tz.jpg[/attachment ИВКА,аз имам една теория за живота,парите са средство за да живеем ,идват и заминават ,в днешно време единственото ,което за мен е от значение е да сме здрави ,и да се молим за нас и хората,които обичаме ,да сме оптимисти!!!Лека и спокойна вечер!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юли 28, 2012 7:36 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/MBVPiJvw3VA[/youtube]

Добро утро, девойки :)

Вече се завърнахме и от село - късно снощи. Поизморени сме, но пък доста работа свършихме - включително успях да приготвя любимия ни Пикантен кетчуп, от което най-щастлив е малкия син, който го обожава :D
Ани, да ти е живо и здраво момичето и да успява във всичко :rainbow: :sun: :heart: /имаме нови емотикончета/
Ивка, честито на студента - успех в обучението и щастлив студентски живот :thumbsup:

Сега пийвам кафето :coffee: и се захващам с домакинска работа, че от много обикаляне насам-натам къщата ми е на вили и мотовили :eeek: А от понеделник пак съм на работа :tongue:

Хубав ден на всички и слънчево настроение :sun: Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб юли 28, 2012 7:47 am

Добро утро момичета Усмихнат ден ви желая :hug: :coffee:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб юли 28, 2012 8:40 am

Добро утро, веселушки!

Ивка, да му се радвате на момчето и да го подкрепяте винаги- мисля, че децата, които имат подкрепата на родителите правят по-точен избор и успяват по-лесно. :beer: :thumup:

Бони :hug: :flow1: :heart:

Миленче, още ли чакаш резултата? Пиши как си? :hug: :flow1:

Нинка, попремина ли с лекарствата, които ти бяха изписали? :hug: :flow1:

Изображение Изображение

ХУБАВ УИКЕНД
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб юли 28, 2012 9:18 am

Добро утро в събота приятели!
е,пак сте поднесли хубави кафенца :coffee: ,
да седна и аз при вас :) .
mami48,Ани,Бони,lady_LANA благодаря ви за пожеланията,
към синът ми :hug: :hug: :hug: :hug:
Ани,макар и на патерици нека ви е здрава и щастлива дъщеричката :celebrate:
Бони,изморена си но заредена с положителни емоций след отпуска :heart: :sun: :rainbow:
Миленче,пак се изгуби :roll:
Нинка,как върви лечението?
Да се заредим с положителни
мисли и ведро настроение. Да
отворим сърцата си за доброто,
което ни предстои. Усмихнете
се деня ще е прекрасен!
:sun: :music: :sun: :music: :sun:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юли 28, 2012 9:26 am

Здравейте,момичета!Здрасти,русавелка,аз съм Дида,ти как се казваш?Аз имам вече добри новини,кръвоизлива се е разсеял,съвсем малко е останало ,след 2-3 седмици лека полека ще започна да поемам задълженията си.Отивам да поръчам :cake: за вторник.Спокойни събота и неделя :music:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юли 28, 2012 9:43 am

Дианка, много се радвам за теб - и още по-добре ще става :thumup: Само имай търпение, всичко ще се подреди :) Надявам се, че и мислите ти вече са в много по-добра посока :love:

Нинка, как си миличка - има ли подобрение? След като прочетох написаното от Валя се сетих, че аз съм много доволна от лечението с невен - намазват се засегнатите места и действа бързо заздравяващо. Приготвя се като пресни цветове се намачкват със спирт или силна ракия, хубаво се натъпкват в бурканче - може от детски храни или друго /около 200-400 г/, заливат се със зехтин и се оставят на светлина 14 дни. След това се прибира буркана на тъмно - може да се ползва дълго време, не се разваля.

Дианка /Greece/, как си - кога смяташ да си идваш в България? Радвам се че успешно се изместихте и вече си на линия :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб юли 28, 2012 9:45 am

Здравейте, приятелки :winkiss: !
Виждам, че някои от вас са имали повод да почерпят тези дни, да им е честито!
Ивка, много се радвам за сина ти :thumup: , най-вече за това, че са го приели в специалността, която иска! Какво точно ще учи?
При мен все още няма никакъв резултат :agr: . Толкова зле се чувствам, че съм се затворила в себе си и не ми се говори даже. Това напрежение ме убива. Нещата стават :snail: , :snail: .....Това чакане ме убива. Дано в понеделник вече да ми се обадят и да ми кажат, че не издържам вече. За това и не се появявам тук. Стискайте палци след два дни да имам повод и аз да почерпя!
Днес мъжът ми реши да ме изведе от нас, в тези жеги естествено ще се спасим на плажа, така че сега ви оставям и отивам да правя сандвичи.
Желая ви приятен и лек ден!


Заключена