Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » ср юли 25, 2012 8:49 am

Добро и свежо утро приятели!
Сядам с моето кафенце при вас :) ,
Благородно завиждам на Бони и Миленка :hug: .
Нинка,дано скоро се установи какво ти е и се намери точното лечение :thumup: .
Бони,няма по-хубаво от това да си с любимите си хора и да прекараш невероятно :) .
Честит имен ден на всички прзнуващи и най-вече на Ани,
да сте здрави и щастливи! :baloons: :baloons: :baloons:
Да посрещнем деня с усмивка на
лицето и радост в сърцето.
Пъстроцветна и слънчева сряда!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юли 25, 2012 8:52 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/79YYVr37MTg[/youtube]

Добро утро :)

Сутрин е едно такова свежичко и приятно - с удоволствие споделям кафето с Наталка :) Следващия път като идвам във Варна ще се опитам ако е в почивен ден да привлечем и нея към среща, ако й се иска :roll:

Нинка, напълно споделям написаното от теб и ми е много мъчно за страданията ти. Знаеш ли, аз 3 години бавно и упорито си носих една болка в задната част на бедрата над коленете - до там че накрая почти окуцях. Ходих къде ли не - да не казвам че един доктор ми каза че имам шипове в коленете без снимка. Накрая сега преди няма и месец сама си намерих причината - колкото и да е странно преди толкова време от как започнаха проблемите, аз правих диетата на Дюкан около месец. После захранване и т.н. Оставих си обаче овесените трици и чинно и съвестно си ги ядях всяка сутрин - 3 с.л. овесени трици и 3 с.л. кисело мляко. Явно триците имайки свойството да набъбват и да се свързват с водата в организма, покрай всичко друго изхвърлят и солите. Намаляването на магнезий напр. води до болки в ставите. А за солите се сети кардиоложката ми, с която споделих проблемите си мислейки да не би да имам сърдечен проблем /започнах трудно да се качвам по стълби/. Спрях всякакви трици, ленено брашно и т.н. И има очевиден резултат, т.е. пих известно време и магнезий.
Та мисълта ми беше - направи си анализ с какво точно се храниш, поискай от личния си лекар да ти пусне пълни кръвни изследвания - чернодробни, соли и всякакви други неща. Дано да имаш подобрение :thumup:
Ние отиваме на село за 2-3 дни, така че ще "се видим" след няколко дни :wink: До тогава ви желая слънчеви усмивки и само хубави емоции Изображение

P.P. Маги, Ани, Ивка :hug: :hug: :hug:
Ани, ти вероятно празнуваш имен ден през зимата, но и днес ти пожелавам - бъди жива и здрава и нека само радост изпълва дните ти :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » ср юли 25, 2012 8:59 am

Милички, не празнувам днес, иначе нямаше да пропусна да ви \"почерпя\". :love: :love: :love: :hug: :hug: :hug:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 25, 2012 9:54 am

Бони, наистина ми се иска да се видим, а и с всички момичета ако може :? :love:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 25, 2012 10:48 am

Здравейте, мили момичета,благодаря ви за кафенцата.Ани, с голям интерес прочетох за св.АНА - никога не бях чела за нея, много ти благодаря за богатата информация.Нинка, много ми е болно за всичко, което се случва около теб и проблема ти.Скоро гледах по ТВ за един лечител от Хисаря - на много хора е помогнал с най-различни проблеми, доколкото разбрах приема вторник и петък, казва се Данчо, но, когото и да попиташ в града - всички го познават и знаят къде живее, информация можеш да получиш и чрез компа.Бай Данчо е билкар, наследил е рецептите от баба си и помага на хората, не е екстрасенс, не е гадател и т.н., просто лекува успешно с билки, нищо няма да ти навреди, но преди всичко, последвай съвета на Бони, направи си пълни кръвни изследвания.Това е миличка, искам да ти бъда полезна, силно желая да се излекуваш, стискам палци, дано всичко приключи със щастлив изход. Прекрасен и успешен ден на всички.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср юли 25, 2012 10:53 am

Нинка,разбира се ,че може да отидеш на баячка.Няма да навреди ,но може и да помогне!Може да потърсиш и някакви билкари и по бабешки да се лекуваш,като народната медицина не пречи на съвременната,даже комбинирайки двете,да даде по-бърз ефект.Но най-важното е правилната диагноза и оттам да знаеш какво лечение да прилагаш.За някои може да се стори ,,въздухарско,,това,но е много важна,ВЯРАТА ТИ,че ще оздравееш!
За лекарите не ми се иска да слагаме всички под един знаменател,защото има и истински,човечни и добри специалисти в своята област.Точно днес стават три месеца от моята операция,и аз искам да кажа,че ако някой има сърдечен проблем да се обърнат към болница ,,Света Екатерина ,,София!!!Това е болница на европейско ниво и с абсолютно внимание към пациента,никой не те притеснява нито за пари,нито за друго!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юли 25, 2012 7:25 pm

dzapanki,more.jpg
kokteil talassa.jpg
HELOOOOOOO,от около час имаме интернет и все още съм си тук .Бони, току-що прочетох съобщението ти и наистина се радвам,че преди да пътувам го прочетох.Нямам време в момента да се върна назад ,за да видя как я карате всички Веселушки.Малко ни се промениха плановете и пътуването за БГ. отива малко по- назад,и от друга страна по-добре,за да присъстваме и на празника на динята,който е уникално събитие за Шуменския край и голяма атракция за малки и големи,поне преди 2 години децата се забавляваха много.Новото жилище е първо много удобно,просторно и най-вече практично.За голяма радост спалните са 3 ,надявам се,че и крясъците между децата ще са по-малко ,след като са отделно,но това времето ще покаже .Дъщеря ми е при свеки в Атина и в момента цари спокойствие...Тия дни,липсвайки ни нета се замислих колко сме зависими и технологията с каква сила навлезе в живота ни .....но това е и бъдещето.Друго,което всеки ден правим е ходенето на плаж,отпускане,почивка и въобще приятни моменти,вечер разходки покрай морето,острова цяла нощ е буден,младежта по забавления различни,по-големите младежи по -романтично по таверни ,като мен или просто наслаждавайки се на безкрайната морска длъж ....
melbi.jpg
НИНКА,желая ти бързо оздравяване,миличка! :thumup:

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » чет юли 26, 2012 6:14 am

Добро утро готвачета.Набързо сядам на сутрешно кафе с вас .От два дни сме на режим с тока и водата , и бързам да свърша с домакинставането.Поне за готвенето няма проблем ,заредихме газ .Но другото с газ не върви.Големи жеги са пак и претоварваме системата.Острова стана като дискотека ,Тук изгаснат светлините,на друго място светнат,голям маитап става и хладилника и фризера.До края на август ще сме така :cursing: Пожелавам ви спокоен и ползотворен ден

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 26, 2012 7:49 am

Добро утро, приятелки :D
Днес станах по-рано и ходих до катедралата, тук е изложена иконата на Богородица "Умиление" от Русия. Въпреки многото хора успях и аз да се поклоня и сега "цъфнах" рано-рано на работа, вече съм с кафето и ви каня при мен
Изображение
Хубав и прекрасен ден ви желая :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет юли 26, 2012 8:12 am

Добро утро момичета! Как сте? Благодаря на Наталийка за кафенцето, сядам и аз
Изображение
Хубав и прохладен ви желая :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена